Všechny příznaky těhu, ale MS na čas a strašně silná a bolestivá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Allici
Nováček 10 příspěvků 13.02.18 11:06
Všechny příznaky těhu, ale MS na čas a strašně silná a bolestivá.

Ahoj děvčata jdu si pro rady a zkušenosti. Pokoušíme se o druhé dítě asi půl roku. Poslední dva měsíce jsme určitě trefili ovulaci. Asi 8 - 10 dnů po ovulaci malilinko krve ve výtoku. Nateklá prsa, bolesti v podbříšku, byla jsem hrozně unavená. Pokud to byl PMS tak opravdu nestandartně silný a první měsíc mírné krvácení dokonce o jeden den dřív než termín ovu a další měsíc přišla MS na den přesně. Pokaždé menstruace s jednodenním špiněním a pak tři dny strašně silná s černými cucky. Fakt hodně. Už jsem unavená a hrozně vyčerpaná. Týden po MS se dám dohromady a pak znovu :-//. Při druhém pokusu jsem si udělala test který byl spíš negativní. Až po hodině tam byl duch, ale asi mi hrabe:-(. Ani si nejsem jistá jestli je to biochemické nebo to prostě neudržím a s menzesem to hned odejde :-(. Nestalo se to taky někomu??? :nevim:

Reklama

Reakce:

Tarjei
Závislačka 3628 příspěvků 13.02.18 11:15

To muze byt casnej potrat..ale nemusi.

Allici
Nováček 10 příspěvků 13.02.18 11:27

Já si to taky myslím, poprvé jsem si řekla, že se to stává a že to příště určitě vyjde, ale potom znovu… A nevím jak tomu pomoct. Doktorka mi nic neřekla a na nějaké výzkumy z krve je prý brzy :-(

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 13.02.18 11:36

Myslím že máš prostě silnější ms a zbytek je vsugerovany…nějaký duch po hodině je naprosto k ničemu..jinak chápu, jsem snazilka už rok.

Allici
Nováček 10 příspěvků 13.02.18 11:48

Je pravda, že se dost pozuruji. Ale ty poslední měsíce to je opravdu jinak než tomu bylo na začátku zkoušení. Těch prsou si všiml i manžel a jakože on takové věci nevnímá :zed:. Takže mám jinou PMS A silnou MS - co by to mohlo způsobit? Hormony? :nevim:

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 13.02.18 11:59

Já měla snad všechny těhu příznaky při snažení každý měsíc. Nakonec to vyšlo až když jsem se přestala pozorovat a žádné příznaky jsem neměla. O to víc jsem byla překvapena jak jsem nečekaně objevila //.

Myslím, že to máš vsugerované a hlava dokáže opravdu mocné věci :zed: tu silnou ms můžou způsobit třeba nějaké bylinné podpůrné přípravky, jestli beres

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 13.02.18 12:03

Psychika je svinstvo, moc na to myslíš, moc se pozoruješ, takhle to spíše nevyjde než vyjde. Věř mi. Navíc se pokoušíte půl roku, my jsme to zkoušeli 3. Nakonec to vyšlo, ale až když jsem na to zapomněla. :nevim:
Rozhozená MS může být z čehokoliv, stress, změny po vysazení HAK, a to k nim může dojít klidně až za rok, a taky tím, že už tam náznaky toho boje spermií o vajíčko jsou, ale ještě to nebyl ideální vzorek.
K bolestivé MS mi vždy Dr říkala, že to znamená, že jsem měla správnou ovulaci a vše funguje jak má. Pokud se ti odlučuje s MS sliznice (ty cucky), tak to je jen dobře, jelikož se děloha čistí a pak bude připravená na usazení vajíčka.
Mimochodem cuckovitá MS v žádném případě neznamená zamlklý potrat, ten by jsi pravděpodobně ani nepoznala a v krvi by to bylo pouze mikroskopické.
Za mě tedy doporučení se uklidnit, myslet na jiné věci a věřit tomu, že teď se čistíš a pak to ve vhodnou chvíli přijde ;-)

Allici
Nováček 10 příspěvků 13.02.18 12:11

Je to těžké na to nemyslet :-(, dokonce jsem se dala na ruční práce :-D. Žádné přípravky neberu. Snažím se mít pestrou stravu, mám skoro dvouletou dceru takže jíme spolu. Jenže se jdu večer umýt a výzkum začne :-). Holky, holky tak nevím jak to udělám… ale děkuji za příspěvky, docela to pomáhá :hug:

veruSska10
Povídálka 19 příspěvků 13.02.18 12:29

Já jsem měla taky všechny příznaky a tři dny zpoždění mens. A nakonec sem ji dostala a to ze mě padali vyloženě kusy krve. Nejspíš jsem si to vsugerovala jelikož sem se hlídala a hledala na sobě snad vše. Vážně je lepší na to vůbec nemyslet.

Uživatel je onlineKeshi
Ukecaná baba ;) 1990 příspěvků 16.02.18 14:54

Já měla při prvním snažení sugestivní těhotenství 3× pak když to přišlo doopravdy, tak jsem na sobě nic nepozorovala…dokud jsem nezačla zvracet. :lol: Snažení je hroznej nápor na psychiku. Chce to chvilku vypnout. S kámoškou do kina, na dovču na hory, najít si čas jen a jen pro sebe. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama