Vztah bez jiskry, antikoncepce, akné

Anonymní
26.5.20 13:37

Všeho mix- Vztah bez jiskry, antikoncepce, akne

Dobry den, zdravim všechny! :kytka:
Predem se omlouvam za mou češtinu, v Italii bydlim už 8 let a už se to trošku zapomina. (Take na počitači nemam hačky a čarky co se v češtine použivaji tak omluvte prosim Vas)
Začala bych asi takhle,
Jsem hodne mlada, je mi čerstvych 21 let, jsem v celkem tezke zivotni situaci ale vim ze pro nekoho se to muze zdat jako blbost. Kazdopadne si myslim ze kazdy problem je pro toho kdo ten problem ma ten nejvetsi. Je mi blbe o tomhle všem mluvit s kymkoliv kdo mne zna protoze o svych problemech nerada mluvim, Emimino se mi vždy zdalo jako super stranka a jsou tady važne super i maminky i holky co dobre poradi. Hlavne se mi zda ze tady je hodne uprimnych lidi.
Vim ze se to zda nemozne, ale proste po smrti mych prarodicu zustali velke dluhy a rodice museli prodat dum, aby to vše uhradili…jsou rozvedeni, maminka bydli v česku a tatka bydli v italii v domecku v male vesnicce u more. Ja studuji a mam svuj zivot tady kde jsem, bydlela jsem v pronajmu ale je to strasne drahe, nedalo se to stihat, (vysoka+ veci co jsem musela delat doma, vareni atd+ jeste vydelavat na najem a jidlo…) bylo to strane a hlavne jsem uplne zanedbala školu. s tatkou na vesnicce bydlet nemuzu protoze je to 4 hodiny cesty od me university a hlavne je to tam uplne o nicem, proste pro duchodce.. jedine to tam je dobre v lete. Tak jsem se proste nastehovala k pritelovy… Je mu 23 let. Jeho rodiče mne maji moc radi, fakt jsou na mne hodni a citim se tady jako doma… Meli jsme i jednu velkou hadku ( babičky pritele se strasne zajimali o muj zivot a proč ted bydlim u nich, mamka pritele jim povedela vsechno z meho osobniho zivota i když slibila že to mude jen mezi nami a že jim to povi jen okrajove…a me se pak zacali ptat tetičky stričkove atd… však to znate, až z jedne tety vylezlo co se všechno povida…) mne to samoždrejme strašne zasahlo ale vyresili jsme to.
Každopadne problem je ten, že od doby co s pritelem bydlim… už tam neni ta jiskra… proste o mne nejevi moc zajem… (musim rict že jsem v celku hezka- když to tak musim rict… často se za mnou kluci otaci a i o mne maji zajem…) nema o mne skoro zadny sexualni zajem, už to trva asi rok… je mi to blbe.. proste i když k tomu dojde.. vydim že to neni jako driv… vadi mi to… prijdu si tak trosku divne… a pak kdyz vydim jaky o mne maji zajem jini kluci… Ja ho miluju, je fakt super, ale tohle proste vadi kazde zenske… vzdyt to neni normalni… melo by to byt naopak ne??… citim se jak chlap… Ja s nim o tomhle xyz krat mluvila… rekl mi že si toho je vedom ale že ani sam nechape co se deje- že mu pry vic zaleži na tom že si ve všem rozumime, že si hodne povidame, a tak… on uklizi, vari, dal mi domov… ale asi me chapete… jednou za 7 dni nebo jednou za 10-14… :nevim: :roll: Ja tam proste žadnou jiskru už necitim, ale vubec… proste takovi ti motylci v brise… neni to tam… vubec…Take mi rikal, ze ho to s ochranou (kondomem) moc nebavi protoze moc neciti, ale ze nechce abych jenom kvuli tomu brala HA, že nechce abych se jenom kvuli nemu ladovala prasky… no tak ja nevim, take mam akne… a ta HA by mi pomohla… i kdyz vim ze to neni reseni ale jenom maska na akne… každopadne to lečim už 3 roky ale je to proste hormonalni… :,( ach jo… no nevim… Co si o tom všem myslite? Nekdy si fakt rikam že takovy život nechci, abych sesvlikla do hezkeho pradla nebo proste byla naha a nekdo o mne nejevil zajem, vždyt je mi teprve 21, jsem fakt mlada, jake by to bylo kdybychom meli časem deti? to by se na mne uz nepodival vubec? Ja jsem hodne pozitivni človek, mam rada zabavu, hudbu, pozitivni energii, rada chodim sportovat, mam proste rada všechno co se ve vztahu dela… ale nevim… prijde mi to divne… a vadi mi to hodne… my si o tom fakt povidali hodne krat, rika mi že se to zlepši ale proste si myslim že to v sobe taky nema… Ja jsem časem tu jiskru ze sebe ztratila uplne… No trapi mne to hodne. Nechci aby tohle vyznelo blbe, ale proste asi kdybych mea to svoje bydleni, tak bych to s nim na chvili sekla, aby si nejake veci uvedomil, že ta intimni vec je ve vztahu taky moc dulezita… ( v predeslem vztahu byl 2 roky, a holka byla uplna sexbomba ale nechtela nic pred svadbou, on čekal a čekal… delali spolu skoro všechno krome teda prsteni a sexu)- treba kvuli tomu ma nejaky blok? Nevim… na začatku našeho vztahu bylo vše ok. Prosim o radu… Zkusit teda brat tu HA… nebo zajit k nejakemu doktorovi…? myslela jsem si ze takove veci budu resit az nekdy v 50+… dekuji mockrat… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

786
26.5.20 22:44

Já myslím, že prvotní průšvih je, že ses k němu nastěhovala protože podnájem byl drahý. Chtěl on to vůbec, nebo by radši počkal až se na to bude cítit? Nevnímají tě třeba jeho příbuzní jako zlatokopku které jde o to ušetřit a nechat se živit - dělíte se o náklady na bydlení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 11:25

@pst007 Neee, tak to vubec. Oni si me k sobe i pozvali, i predtim kdyz jsem k nim šla nekdy na navštevu nebo i když jsem prespala, tak jsem vždy koupila neco k jidlu, t nebo i obednala, ted davam penize na naklady(elektrina, voda, plin, jidlo) a doma jim fakt se vsim pomaham. To si o me urcite nikdo nemysli.. tady jsou najmy ekstra drahe, a spis si myslim ze si meho nastehovani cenni protoze jim financne pomaham, i kdyz byt je jejich ale maji velke naklady tak si myslim ze jim to vyhovuje. Jeho tetam hlidam i deti, nikdy za to nic nechci, chodim pro ne i 3× tydne do školky a školy a jdu s nema do kroužku. Myslim si, že si o me určite nikdo nemysli že jsem nejaka zlatokopka, takova fakt nejsem. Ja pritelovi kupuji i (v celku) drahe darky, treba elektrickou kolobezku, brusle, znackove darky… nemam s tim probem. Je mi lito ze na vas tento pribeh takhle pusobi.
Z.

• Nahlásit
  • Citovat
16872
27.5.20 11:32
@Anonymní píše:
@pst007 Neee, tak to vubec. Oni si me k sobe i pozvali, i predtim kdyz jsem k nim šla nekdy na navštevu nebo i když jsem prespala, tak jsem vždy koupila neco k jidlu, t nebo i obednala, ted davam penize na naklady(elektrina, voda, plin, jidlo) a doma jim fakt se vsim pomaham. To si o me urcite nikdo nemysli.. tady jsou najmy ekstra drahe, a spis si myslim ze si meho nastehovani cenni protoze jim financne pomaham, i kdyz byt je jejich ale maji velke naklady tak si myslim ze jim to vyhovuje. Jeho tetam hlidam i deti, nikdy za to nic nechci, chodim pro ne i 3× tydne do školky a školy a jdu s nema do kroužku. Myslim si, že si o me určite nikdo nemysli že jsem nejaka zlatokopka, takova fakt nejsem. Ja pritelovi kupuji i (v celku) drahe darky, treba elektrickou kolobezku, brusle, znackove darky… nemam s tim probem.Je mi lito ze na vas tento pribeh takhle pusobi.
Z.

asi bych přestala kupovat drahé dárky a začla šetřit na vlastní bydlení :think: v tomto dlouho nevydržíš. Tu HA můžeš zkusit a uvidíš, jestli to z jeho strany byla jen vymluva, ale pokud ano, co uděláš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1697
27.5.20 11:47

Zkus brát HA a uvidíš, jestli to bude mít nějaký vliv. Ale jsou i kluci, kteří moc na sex nejsou nebo preferují nějaký nestandardní sex.:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama