Všeobecné nebo zubní

Anonymní
29.6.21 21:37

Všeobecné nebo zubní

Rozhoduji se mezi studiem všeobecného a zubního lékařství. Do budoucna jsem přemýšlela nad ortodoncií nebo obličejovou chirurgií (možná i estetickou/plastickou medicínou). Bylo by možné tuto práci vykonávat po absolvování zubního lékařství (s titulem MDDr.)? Další dotaz se týká výběru města, dostala jsem se na 1.lf, Muni i Upol. Nejsymptictejsi je mi Olomouc, ale ostatni mi radi, at jdu do Brna, skrz nově vybudované simulacni centrum, nebo do Prahy (protože Karlovka má jméno). Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.6.21 21:54

Jestli tě baví obličejová chirurgie, jdi na všeobecné, ale budeš vždycky vázaná na nemocnici a tím pádem otrok. Jediné pracoviště, kde se dělají dobře operace je při 1.LF pod záštitou Reného Foltána, který to studoval v zahraničí. Jinak vřele doporučuji studium ortodoncie. Manžel je ortodontista a je to super práce. Můžeš si to nastavit na pohodu s nepředřít se za super peníze a nebo mít 4 křesla, spoustu personálu s málo času s hodně peněz. Klienti většinou super, lidi, co mají zájem o svůj vzhled a vzhled dětí a samozřejmě o své zdrsví. Ne bezzubí ignoranti dentální hygieny. Jestli by te bavilo orto, jdi na zubarinu. Mas to v klidu za pět let s pak 3 roky předatestační příprava, kdy už pracuješ na výukovém pracovišti. Jako pro ženskou bych se nerozhodovala s šla rovnou na zuby na 1.LF. Užij si to, máš před sebou nejlepší roky života ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat