Všeobecné problémy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 07.01.19 20:40
Všeobecné problémy v těhotenství

Ahoj holky asi blbý dotazy ale jsem 12 týden a mám neustále problémy s břichem nevím zda se mi zvětšuje jelikož jsem baculatějši typ. Ale vůbec nemohu spát nevím jak si lehnout, sednout neustále mám otlaceny břicho od kalhot :zed: hrozně mi vadí když mi i přítel sahá na břicho. Jak jste to řešily vy? Bojím se i zda je miminko v pořádku měla jste to taky tak? Neustále i píchání v podbřišku jako by mi to tlačilo na močak jako by byl plný a hrozně to občas bolí ale to jsem měla i před otěhotněním…tak nevím Děkuji za názory všem :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 9716 příspěvků 07.01.19 20:45

nevim, jsem v 10tt a takove problemy nemam… manzel mi normalne na bricho sahat muze, spim na brise, popripadne z casti na boku a z casti na brise… kalhoty nosim ty s nizkym pasem nebo puncochy a sukni :nevim: jeste tomu par tydnu dam a pujdu zkusit ty tehotensky kalhoty jestli budou pohodlnejsi… jak s tim souvisi vaha moc nechapu? :think: to, ze se mi bricho zvetsilo je videt i s moji velikosti 44, ale jestli to neni z vanoce tezko rict…

Aduš8
Kelišová 5330 příspěvků 07.01.19 20:45

Já jsem v 11.tt,navíc rok po císaři, kdy mi zůstal pořádný kožní převis :oops:. Dneska mi přišlo, že jsou mi už trošku fest kalhoty, rychle jsem je doma svlékala. Bolesti mám taky, jakoby táhnutí a pnutí kolem kyčlí a v podbříšku, někdy je to pěkně nepříjemné. Když zvedám prcka, pěkně mě tam píchne, ale vysvětlit, že nemůžu si ještě nenechá, je maličký. Jinak, já v 1.těhotenství nebyla od 4.měsíce schopna nosit nic jiného, než legíny, jinak jsem měla pocit, že se udusím. Pak jsem měla jedny těhotenské kalhoty, černé strečové, nevím jestli z HM, nebo CA a ty jsou super, hodně se natáhnou, ale jsou vhodnější na začátku. Mají užší ten zvýšený pas, vydrží tak do 7.mesice :kytka:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 07.01.19 20:45

Jee holka a co budes delat az budes treba za pulkou to bude teprv brisko ;) kup vetsi kallhoty,ja nosila nejradeji tehu leginy/dzeginy z lidlu :mavam: a pokud se bojis tak si kup angel sound,me to zachranilo dusevni zdravi :D

Uživatel je onlinewarita
Extra třída :D 11746 příspěvků 07.01.19 20:47
@Veronikapaige píše:
Ahoj holky asi blbý dotazy ale jsem 12 týden a mám neustále problémy s břichem nevím zda se mi zvětšuje jelikož jsem baculatějši typ. Ale vůbec nemohu spát nevím jak si lehnout, sednout neustále mám otlaceny břicho od kalhot :zed: hrozně mi vadí když mi i přítel sahá na břicho. Jak jste to řešily vy? Bojím se i zda je miminko v pořádku měla jste to taky tak? Neustále i píchání v podbřišku jako by mi to tlačilo na močak jako by byl plný a hrozně to občas bolí ale to jsem měla i před otěhotněním…tak nevím Děkuji za názory všem :mavam:

naprosto normalni. K tvym otazkam:

1. taky jsem nevedela jak spat, nakonec jsem az do uplneho konce spala na zadech. Na netu se doctes, ze to je nebezpecny, muj gynekolog mi rikal, ze se nemam bat, ze kdyby to melo nejak utlacovat tepnu, budu o tom vedet rozhodne prvni.

2. pichani a tlak na mocak jsem mela hodne v prvnich 2m, pak to ustalo.

3. Kalhoty… nosila jsem moje obvykle az do 16tt tusim, pak ze dne na den doslova to uz neslo a ja musela koupit neco pohodlnejsiho. Resila jsem to tak, ze jsem si koupila veci o 2 cisla vetsi, zadnou tehu modu, protoze to vypada fakt silene.

4. o miminko se budes bat cele tehotenstvi, tak to proste je.

A seznam vselijakych mensich ci vetsich potizi poroste. Podle me je dobre ocekavat to horsi a byt mile prekvapena, ze to nebylo tak spatny. nez si malovat tehotenstvi na ruzovo a bat velmi rozhozena z toho, ze to je na nevydrzeni.

Kriss Tina
Extra třída :D 11651 příspěvků 07.01.19 20:48

Kup si větší kalhoty ať tě netlačí, já zahodila kalhoty hned v prvním trimestru a nosila jenom leginy nebo punčochy a šaty, když mě něco tlačilo bylo mi zle. Na břiše nemůžu spát od začátku, ale neboli mě to když se břicha někdo dotýká, citlivější močák je taky normální

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 07.01.19 20:56

Bude hůř :lol: O dost :mrgreen: A já v tomhle tt už nosila těhotenský kalhoty, byly mi prostě o dost pohodlnější.

PetuleS1
Stálice 99 příspěvků 07.01.19 21:17

Jsem 17tt a taky už sem přešla na těhotenské kalhoty a hned je mi líp, normální už byli těsné a nepohodlné. Píchání mám taky, občas bolení, dr říkal že pokud bolesti nejsou velké ale jako při menzes je to ok. Četla jsem že okolo 18tt cca tlak na močák přejde.

Kriss Tina
Extra třída :D 11651 příspěvků 07.01.19 21:25

@PetuleS1 jojo tlak přejde, ale dítě si obcas z močáku udělá skákací pytel, to bych se vždycky zblaznila, když musím každou druhou minutu na malou :mrgreen: radosti těhotenství no :lol:

PetuleS1
Stálice 99 příspěvků 07.01.19 21:30

@Kriss Tina aspoň vím na co se těšit :lol: a já už se těšila že konečně budu mít klid od častých návštěv toalety :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 11651 příspěvků 07.01.19 21:40

@PetuleS1 ne na malou se běhá pořád :D ke konci je zas dítě dole a těžké, to už sedí na močáku skoro permanentně :mrgreen:

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 07.01.19 21:48

@Celina nevím prostě se bojím že víc zatlači na to břicho. Už se to právě že stalo.. Tak prostě nic nechci ani nic intimního

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 07.01.19 21:51

@Kaci89 jo taky jsem o něm přemýšlela ale přijde mi to dost drahé :think: :palec: :lol: nevím zda tehotenske kalhoty na maj mám vel kolem 48

Veronikapaige
Stálice 63 příspěvků 07.01.19 21:54

@debra.morgan také spím z části na boku tak váha s tím u mě souvisí hodně na mě by jste nic nepoznaly mám 100 kg tak to vidět nebude

debra.morgan
Echt Kelišová 9716 příspěvků 07.01.19 21:59

@Veronikapaige tak to bude neco spatne :lol: , protoze k tem 100 kg mam taky a velikost 48 fakt nenosim 8o jó jestli nejaky kalhoty 46, to mozny je…ono treba CaA ma velikosti vetsi… ale 48 fakt nie…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama