Všichni doma zvracíme, viróza?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Sabinqka
3.1.20 20:48

Všichni doma zvracime

Dobrý den maminky.. Mám 2 leteho chlapečka a od rána zvrací a má teploty 38 a stěžuje si na bolest břicha.. Ale mě i pritelovi taky není nejlíp..
Myslíte ze je to nějaká vyroza nebo bych raději měla jet ze synem do nemocnice.. Děkuji

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20789
3.1.20 20:53

Teď tu řádí taková ta jedodenní střevní viroza. Takhle navečer nikam nejezděte

Pijte po malých doušcích - tak lžíci pro dítě a panáka pro dospělého vlažného čaje co 10 mint (větší objem poletí ven), tlumte to paralenem, jezte živočišné uhlí a dejte si buď jeden den hladovku a nebo opravdu jen vařenou rýži a možná dušenou mrkev a staré rohlíky. Až malej udrží víc než lžičku čaje, tak bude potřeba hlídat aby se znovu pořádně zavodnil.

Pokud mu zítra nebude lépe, tak zavolej na dětskou pohotovost a konzultuj, jestli máte přijet.

• Nahlásit
55300
3.1.20 20:53

Dítěti dávejte po lžičkách kolu. Pokud by dlouho nepil, mohlo by dojít k dehydrataci. to by bylo na hospitalizaci.

• Nahlásit
Sabinqka
3.1.20 20:58

@Ou moc děkuji za rady jsem z toho opravdu zoufalá, je mě hlavně lito malého :( Tak snad to bude ta jednodenní viróza moc děkuji :)

• Nahlásit
Ou
20789
3.1.20 21:00

@Sabinqka už týden se nemůžu podívat na nic, v čem by bylo jen trošku tuku… Ale zase to byla spolehlivá dieta přes svátky a to nejhorší fakt přešlo během jednoho dne :-D

Je mi jasný že u tak maličkýho je to hrozný. Pokud by to zejtra lepší nebylo, chce to doktora.

• Nahlásit
Sabinqka
3.1.20 21:00

@matkabagristy kolu dávám už od rána ale moc to nepomáhá.. moc se mu pravě pít nechce tak se snažím ho nějak rozveselit aby alespoň trosku cucnůl

• Nahlásit
2415
3.1.20 21:03

Tim sem si jako mala prochazela casto, vetsinou me to chytlo odpoledne, probdela jsem noc, k ranu to zalomila a po obede sem se uz schanela po jidle… ja po caji teda zvracela jeste vic, fakt mi pomohla cola davana injekci, a cucani ledu, prasky sem v sobe neudrzela, ted kdyz me to naposledy s manzelem chytlo tak nam pomohlo imodium, ale takova pastilka co se da na jazyk a necha se rozpustit…jinak je pak vhodna dvou-tridenni dieta

• Nahlásit
Sabinqka
3.1.20 21:03

@Ou To je pravda řízek a cukrový nechci vidět cely rok 😂 😂 Snad to bude zítra lepší když ne pojedeme na pohotovost.. Zrovna usnul, ale bojím se že zase začne zvracet.. asi dneska neusnu

• Nahlásit
55300
3.1.20 21:11

@Sabinqka pokud spí, je to dobře. Nás z pohotovosti poslali domů, ráno jsem neměla doma jedinou nepozvracenou lůžkovinu. Jsem naseránkovala sousedy praním v noci. :oops:

• Nahlásit
Sabinqka
3.1.20 21:13

@Peggy54 syn to má teď poprvé tak to asi nic takového nebude.. ale dietu samozřejmě budeme mít.. mě to jen prospěje 😂

• Nahlásit
Sabinqka
3.1.20 21:15

@matkabagristy taky máme vsechno pozvracene od rána peru 5 pracku 🙏🏼 🙄

• Nahlásit
139
3.1.20 21:20

Ahojky, též jsme prošli celá rodina teď přes svátky a luxusně n všem zabral hylak… po něm přestalo bolení břicha a brzy se uklidnilo i zvracení…

• Nahlásit
1803
3.1.20 21:27

@Sabinqka bacha, po zvrácení se rád přidá průjem :zed:. Klasické kolečko: dítě, pak já, pak manžel. Ta nejhorší nepoužitelnost je tak půl dne, pak se to lepší. Jak rádi holky, tekutiny po kapkách, jídlo až si tělo samo řekne.

• Nahlásit
33786
3.1.20 21:51
@Sabinqka píše:
@matkabagristy kolu dávám už od rána ale moc to nepomáhá.. moc se mu pravě pít nechce tak se snažím ho nějak rozveselit aby alespoň trosku cucnůl

kola musí být pravá coca cola, vychlazená a dávat po lžičkách, žádné kolové náhražky, ty ten účinek nemají

• Nahlásit
55300
3.1.20 21:55
@stinga píše:
kola musí být pravá coca cola, vychlazená a dávat po lžičkách, žádné kolové náhražky, ty ten účinek nemají

ano :palec: kolaloková limonáda v tomto případě neléčí

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat