Všichni jsou tu féroví a nikdo neleze do mobilu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 13:11
Všichni jsou tu féroví a nikdo neleze do mobilu?

Zajímá mě, jestli je tu někdo, kdo stejně jako já se občas podívá partnerovi do mobilu? Ať je tu jakákoliv diskuse, každej tady strašně píše, jak se do mobilu neleze, že to je porušení důvěry a soukromí a blablabla :roll: Ať si každý dělá, co chce :roll: Já se sem tam podívám už z toho důvodu, že bývalej se ku.rvil kde mohl a kdybych se nepodívala, tak ze mě dělá pi. u ještě dneska :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16538 příspěvků 07.03.19 13:14

No a jaké je zadání?

letos44
Nováček 3 příspěvky 07.03.19 13:14

a ten novej se ti zatím neku*ví?

Uživatel je onlineAlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 07.03.19 13:14

Tak my si doma věříme a tak nějak se vzájemně respektujeme, takže si nikam nelezem… :nevim:

Plus kdybych chtěl podvádět tak to rozhodně v mobilu nikdo nenajde. Nejhorší pro partnera co nakouknutím do mobilu zjistí nevěru není nevěra, ale že má za partnera takový tupý hovado, co to není ani schopno utajit.

Nikolka1122
Kecalka 296 příspěvků 07.03.19 13:14

Já to teda nedělám, ale jednou, když přišel nad ránem, jsem se podívala na hovory, zajímalo mě, v kolik si volal taxi :mrgreen:
Ne každý má to štěstí, že může manželovi věřit.. Vám, že kdybych se tam podívala, nebude tam nic a budu si jen připadat jako blbec :think:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16538 příspěvků 07.03.19 13:16

A jaký má smysl být s chlapem, kterému nelze věřit?

není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 07.03.19 13:16
@AlphaOmega píše:
Plus kdybych chtěl podvádět tak to rozhodně v mobilu nikdo nenajde. Nejhorší pro partnera co nakouknutím do mobilu zjistí nevěru není nevěra, ale že má za partnera takový tupý hovado, co to není ani schopno utajit.
:D
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 07.03.19 13:16

Podívala jsem se. 2× jednou mi bylo 16,podruhe 20. Pokaždé jsem našla důkaz nevěry. Pak jsem si našla spolehlivého chlapa a ani by mě to nenapadlo. Znám jeho hesla do mailu i kód na telefon, on moje. Ale jeho důvěry nezneuzivam.

Nikolka1122
Kecalka 296 příspěvků 07.03.19 13:16
@AlphaOmega píše:
Tak my si doma věříme a tak nějak se vzájemně respektujeme, takže si nikam nelezem… :nevim:Plus kdybych chtěl podvádět tak to rozhodně v mobilu nikdo nenajde. Nejhorší pro partnera co nakouknutím do mobilu zjistí nevěru není nevěra, ale že má za partnera takový tupý hovado, co to není ani schopno utajit.

Přesně, kdo chce podvádět, dělá to tak, aby nebyly důkazy.. takže šmejdit v mobilu je vlastně zbytečný

drakulova.stara
Stálice 95 příspěvků 07.03.19 13:18

Já teda s čistým svědomím můžu říct že ne. Ale teda taky nejsem nějakej vyloženě žárlivej typ a taky je fakt, že jsem nikdy neměla, ale ani nehledala nějaký podezření.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 07.03.19 13:18
@Nikolka1122 píše:
Přesně, kdo chce podvádět, dělá to tak, aby nebyly důkazy.. takže šmejdit v mobilu je vlastně zbytečný
:potlesk:
není možná
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 07.03.19 13:18
@Mango_Lassi píše:
A jaký má smysl být s chlapem, kterému nelze věřit?

Aby si pak zakladatelka mohla říct, že to tušila a že už jednoho kurevníka měla.
Kdo ví, ženy jsou různé. Některé sbírají manžely, jiné kurevníky, další milence.

Martha03
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 07.03.19 13:19

No ono záleží. My si s manželem mobily půjčujeme, potřebuje si zavolat má vybity mobil tak si vezme můj, přečte mi zprávu když nemůžu k tel atd takže se může podívat co tam mám. A naopak. Jenže my si důvěřujeme. I přesto, že mohu do konverzaci se mu nedívám a on mne také ne, myslim a i kdyby jo stejně mi nic nehrozí… Každý může podvádět, nepředejdeš tomu ale tím, že budeš lézt druhému do telefonu a sondovat jestli si s někým nepíše. Podezřívavost a kontrola je podle mě prvním stupněm k odcizení.

Lilyly
Stálice 78 příspěvků 07.03.19 13:19

Bývalý mne taky podváděl. Mému nynějšímu muži věřím, věříme si navzájem. Známe si vzájemně hesla, ale nikdo nikomu nikam neleze. Neměla jsem za celých sedm let důvod se mu do mobilu podívat, nemám jediný důvod.

zudina
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 07.03.19 13:19

Ja bych i vlezla ale oba mame iphone a tam bez hesla nebo otisku prstu fakt nevlezes :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama