Všichni jsou ve třidě mnohem chytřejší než já.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.10.21 11:20

Vsichni jsou ve tride mnohem chytrejsi nez ja.

Prosim anonym. Mel to nekdo take tak? Clovek by nejradeji nebyl :-(( ten pocit, ze jsi nejhorsi ze vsech.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26130
13.10.21 11:23

A jak jsi k tomu došla (došel)? Není to spíš jen nízké sebevědomí nebo jiný okruh zájmů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
13.10.21 11:25

V jaké třídě? A podle čeho tak soudíš? Psaný projev zas tak špatný nemáš. :think:
Moc informací jsi nepodal/a. :nevim:
Zda jde o schopnost se učit anebo se jedná spíš o mezilidské vztahy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
13.10.21 11:34

Jsi na nové škole?

Soudíš to podle testů/písemek, nebo podle řečí spolužáků?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1208
13.10.21 11:46

Nejak se mi to nezda, tvuj psany projev vypada dobre. Mel/a bys napsat, jak pise @Pajka2020, podle ceho tak soudis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9290
13.10.21 11:46
@Anonymní píše:
Prosim anonym. Mel to nekdo take tak? Clovek by nejradeji nebyl :-(( ten pocit, ze jsi nejhorsi ze vsech.

Záleží v jaké třídě. Já byla nejhorší v jazykovce. Ale to byl jenom kurs a mohla jsem si dovolit s tím seknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
13.10.21 11:47

Ber to pozitivně, aspoň máš inspirativní okolí. :nevim: Si představ ten horor, když jsou kolem tebe všichni blbější. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17809
13.10.21 11:49

Jo mě se to stalo. Když jsem studovala Bc. byla jsem takový průměr. Jenže na Ing. pak ti ne tak bystří jako já už nešli a já byla najednou ve třídě s těma chytřejšima nejméně chytrá, nebo jedna z těch na konci. Nejpomalejší odpovědi, průměrné výsledky testu a zkoušek, některé zkoušky jsem dělala na víc pokusů. Dost věcí mi vysvětloval kamarád extra. Ale já šla na VŠ kde jsem vystoupila že své komfortní zóny. No nakonec to bylo celkem fuk. Odstatnicovat se mi povedlo i s miminem v náručí.

Jo a budoucnost se na tohle neptá. Ptá se jaké je vaše nejvyšší ukončené vzdělání. Ne jak dobrý student jsi byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 11:52

@Mari-KusKus stredni skola. Nejedna se o neco, co jsem si vsugerovala. Je to jasne podlozene ruznymi testy ve tride atd. Ucitel oznami, kdo dopadl v testech nejlepe, nejhure, pak doda neco v tom smyslu, ze ho to neprekvapilo :-( ja bych jen chtela vedet, jestli to mel take nekdo jako ja - byl nejhorsi ze vsech. Jak se s tim vyrovnat atd. Doporucily byste i nejakou knizku? Jak se vyrovnat s tim, ze jsem posledni, nejhorsi ze vsech, uplne ve vsem. Dekuji moc, psychicky jsem uplne na dne a tak to zkousim tady. Jsem hloupa a k tomu jeste asocial.,,Skvela” kombinace pro zivot. Kdybych byla aspon hezka, ale zazivam,,sikanu” od ostatnich i kvuli vzhledu. Na co se v zivote upnout, kdyz pri rozdavani jste dostali jen spatne karty? Budu rada za rady, doporuceni knih, filmu, za cokoli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 11:55

Jááá patrila na gymplu mezi spodních 5 “nejhloupejsich” :lol:… meli jsme extremne chytrou tridu a ja byla prumer :nevim:… ani nevim, nikdy jsem si z toho nic moc nedelala, vedela jsem, ze musim projit a prosla jsem, sice s trojkama, ale kdo se me kdy zepta, jaky jsem mela znamky na gymplu? Nikdy nikdo. :) A vis co? Plno tech nasprtanejch jednickaru pak melo problem dokoncit VŠ a sehnat dobrou práci. Já Ing. titul na státní ekonomce uděla celkem v pohodě, praci jsem si nasla nadprumerne placenou a zije se mi fajn. Byt tebou, vubec tohle neresim. :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
26130
13.10.21 11:57
@Anonymní píše:
@Mari-KusKus stredni skola. Nejedna se o neco, co jsem si vsugerovala. Je to jasne podlozene ruznymi testy ve tride atd. Ucitel oznami, kdo dopadl v testech nejlepe, nejhure, pak doda neco v tom smyslu, ze ho to neprekvapilo :-( ja bych jen chtela vedet, jestli to mel take nekdo jako ja - byl nejhorsi ze vsech. Jak se s tim vyrovnat atd. Doporucily byste i nejakou knizku? Jak se vyrovnat s tim, ze jsem posledni, nejhorsi ze vsech, uplne ve vsem. Dekuji moc, psychicky jsem uplne na dne a tak to zkousim tady. Jsem hloupa a k tomu jeste asocial.,,Skvela” kombinace pro zivot. Kdybych byla aspon hezka, ale zazivam,,sikanu” od ostatnich i kvuli vzhledu. Na co se v zivote upnout, kdyz pri rozdavani jste dostali jen spatne karty? Budu rada za rady, doporuceni knih, filmu, za cokoli.

Hele každý není studijní typ, ale nemůžeš být nejhorší ve všem. Zkus se zamyslet, třeba je něco, v čem zas ostatní nemají na tebe. Třeba si dobrá v nějakém koníčku, sportu… Prostě neřeš to negativní, můžeš se snažit ve škole zabrat, pokud už teď nejdeš na 110% ale snaž se vypíchnout na sobě spis to pozitivní, něco musíš mít lepší, jen musíš zapracovat na sebevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 11:59

@Pajka2020 jsem na stredni, nejsem na nove skole. Vse, co pisi, je podlozene. Ruzne testy, zkousky, komentare od ucitelu i spoluzaku. Kdyby se jednalo o,,pouhe” male sebevedomi, tak nejsem nejhorsi v psanych testech. Nekdo je treba asocial, divnej, ale zase chytrej. Nektera zena oskliva, ale zase spolecenska a zabavna. Na kazdem se da najit neco, co je ok. Na me ne, tak bych rada vedela, zda byl taky nekdo takovy, jako ja a zda se mu podarilo to zmenit. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
1208
13.10.21 12:00
@Anonymní píše:

To me mrzi :( Jakou skolu studujes? Neverim, ze jsi nejhorsi ve vsem, v cestine urcite ne. Jinak knihy apod. nedoporucim, i kdyz jsem si take prosla sikanou, ale tehdy se to jeste moc neresilo, nebyly o tom filmy, knizky. Drzim palce, at se to brzo zlepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 12:00

@Kriss Tina sport vubec, i z telocviku mam za 3. Prave, ze u me opravdu neni vubec nic ok. Co s tim?

• Citovat
  • Nahlásit
6435
13.10.21 12:01

Jéje :kytka: musíš si najít COKOLIV v čem jsi dobrá, co ti dělá radost!
Možná byl i špatný výběr střední školy? Takový pocit jsem zažívala v matice na gymplu a viděla bych se v ři-ti, ale naštěstí jsem excelovala v humanitních předmětech včetně reprezentace školy v nich, takže to byla pro mne kompenzace a pro ostatní jsem tím pádem blb.ka nebyla, i když každá má písemka dopadla na 4, 4- nebo 5 a čtyřku jsem dostávala jen z milosti právě kvůli těm jiným předmětům…
Ty ale nezažíváš úspěch nikde, což je brutálně frustrující :?
Musíš se svěřit mamce (nebo třídní, komu víc důvěřuješ) a zkuste najít jinou školu.. takhle se ti úplně pošlape sebevědomí.. (pokud tedy nejsi už v maturitním ročníku, to už ten rok stojí za to vydržet)…
Ohledně zevnějšku, popátrej na googlu a youtube, najdi si herečky tvého fyziognomického typu a mrkni jak se líčí, oblíkají, co jim sluší, najdi si inspiraci na vlasy, zkus nový účes, pěkné oblečení…
Nemyslím, že ti pomůžou knížky.. být ve všem poslední musí být prostě děsné a já osobně bych se takto trápit nenechala a fakt šla studovat něco, co mne baví (i kdybych měla přejít na učňák a vyučit se na kadeřnici),
lepší šťastná kadeřnice, jak nešťastná maturantka se zničeným sebevědomím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat