Všichni kupují dětská autíčka, nechápu...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Kecalka 239 příspěvků 18.04.19 21:02
Všichni kupují dětská autíčka, nechápu...

Dobrý den, ráda bych se spíš optala zdejších maminek, jaký mají názor na ta šílená dětská autíčka (na elektřinu) :-D. V mém okolí (rodině) se nyní všichni zbláznili a každý chlapec bud v roce a nebo ve dvou letech dostal tuhle blbůstku za 8000,–kč. No koukala jsem na to jako blázen a když jsem do éteru řekla, že tohle synovi kupovat nebudu, to raději pěknou tříkolku (bude mít aktivní pohyb) a peníze na stavebko než takovou blbinku, tak jsem hned za krkavčí matku. :-( Já respektuji, že se to třeba někomu líbí, ale nechápu. Co je na tom tak zázračného? 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 18.04.19 21:04

At si kazdy rodic kupuje svému diteti, co chce. Je to každého vec.Tak jejich deti po tom touží, tak jim chteji udelat radost. Nic vic, nic min :palec:

hanabenešová
Kecalka 239 příspěvků 18.04.19 21:06

@_.Emilyyy Jako já to respektuji, jen jsem v tom davu asi za exota, tedy ne jen já, ale i manžel :-D Přijde mi, že pro děti je prostě důležité mít aktivní pohyb, jako jsme měli v dětství.

Moncha
Stálice 65 příspěvků 18.04.19 21:07

Já si myslím, že to je zbytečné.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 18.04.19 21:08

No, kdyz nekdo nevi co s prachama…

Nika079
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 18.04.19 21:09

Kde bydlíte? Neznám jediné dítě, které by to auto mělo. Možná tak na dopravním hřišti s t nějaké přijede, ale nikdo z mého širokého okolí co známych. Nebydlíte někde v bohatším satelitu? A jinak by mě to pořizovat ani nenapadlo…

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1542 příspěvků 18.04.19 21:09

Zázračné na tom je to, že se dětí tím zábavi, synovi jsme koupili, když mu bylo 3,5 roku a jezdí s ním už 3 roky v létě, v zimě pořád, vždy když jsme venku, pomáhá i převážet např dřevo nebo jiné věci v přívěsnem vozíku, dcera se naučila ve 3 letech řídit, před tím se jen fotila jako spolujezdec( máme autíčko pro 2), když přijedou synovci, tak se tam naskladaji i ctyri. Dětí jezdí tedy jen po zahradě.

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 18.04.19 21:09

Taky ho plánujem koupit :D ne že by v tom jezdil non stop, ale pro radost a 8000kc to nestojí, našla sem i za 3500kc bazarové možná levněji :) ona je to hračka i pro tatínky, je to totiž na dálkové ovládání :mrgreen:

Adrasteia
Závislačka 3062 příspěvků 18.04.19 21:09

Zázračného na tom není nic, myslím si to samé, co ty. Takovou hračku bych tak malému dítěti nikdy nekoupila. Znám kluky, kteří v tom odmalička jezdili a „obyčejná“ tříkolka, šlapací traktor nebo kolo jim později nic neříkalo, nechtěli na tom jezdit, protože byli zvyklí, že se vozí. Tyhle hračky typy „nemusíš vůbec nic, jenom čumět a my všechno uděláme za tebe“ jsou hrob pro mladou generaci. Pak už takové hračky stačí vyměnit pouze za mobil či tablet a průser je dokonán. Jo a taky jsem si ohledně těchto hraček ledacos vyslechla, ale jsem tvor tvrdohlavý, který má svůj názor a leckdy čas ukázal, že jsem měla pravdu. :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15935 příspěvků 18.04.19 21:10
@hanabenešová píše:
Dobrý den, ráda bych se spíš optala zdejších maminek, jaký mají názor na ta šílená dětská autíčka (na elektřinu) :-D. V mém okolí (rodině) se nyní všichni zbláznili a každý chlapec bud v roce a nebo ve dvou letech dostal tuhle blbůstku za 8000,–kč. No koukala jsem na to jako blázen a když jsem do éteru řekla, že tohle synovi kupovat nebudu, to raději pěknou tříkolku (bude mít aktivní pohyb) a peníze na stavebko než takovou blbinku, tak jsem hned za krkavčí matku. :-( Já respektuji, že se to třeba někomu líbí, ale nechápu. Co je na tom tak zázračného? 8o

My jsme to přes mé protesty dostali pro syna, ne teda za tolik peněz. Venku s tím nebyl…

Sany80s
Kelišová 7323 příspěvků 18.04.19 21:13

Ono to je ještě dobré, tady někteří sousedi kupují svým sotva školním dětem 4-kolky a vážně je na tom nechají jezdit.

hanabenešová
Kecalka 239 příspěvků 18.04.19 21:13

@Nika079 @Kriss Tina Ne, tak konktrétně dva chlapečci z rodiny opravdu dostali autíčka za tuto sumu, taky jsem na to koukala divně :-D

Zkai
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 36 inzerátů 18.04.19 21:14

Já to chci taky! U nás s tím jezdí jen cigoši.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 18.04.19 21:16

Tatinci si lni své dětské sny. :think: 8) :nevim:

hanabenešová
Kecalka 239 příspěvků 18.04.19 21:16

@Russet Tak u nás je třeba dědeček normální a kluka později zabaví v dílně, veku, prostě jinak. Něco ho i naučí. Takhle já chápu, že to ty děti zabaví, ale nic jiného jim to nedá, ale asi jsem staromodní nebo nevím :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama