Reklama

Všichni mě nechali kvůli jiné, jsem vadná? Mám to tak jenom já?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:05
Všichni mě nechali kvůli jiné, jsem vadná? Mám to tak jenom já?

Zdravím všechny zůčastněné čtenáře :)

Chtěla bych se svěřit s jedním trápením, které mám. Dneska jsem se dozvěděla, že se jeden bývalý, se kterým jsem chodila cca dva roky, oženil. Už je to po rozchodu 4 roky zpátky, ale člověka to i přes to zamrzí. Mě v podstatě odpálkolkoval, a holku, kvůli které mě nechal, si vzal.

Chci se zeptat, máte taky někdo takovu smůlu na chlapy? Nebo v muži na ženy?

Něco málo napíšu z mých příběhu a budu se to snažit napsat ve skratce.

Po prvé jsem se zamilovala do jednoho kluka ve škole a bylo mi 18 let. Ten vztah vydržel jen dva týdny. Ozvala se mu jeho bývalá a on jí měl asi pořád rád, tak šel k ní zpátky a mě pustil k vodě. Naštěstí jsem se sním nevyspala.

Pak jsem měla zase jiného kluka. S tím jsem byla 8 měsíců. Ze začátku vzah vypadal nadějně a z toho půl roku jsme spolu bydleli. Ani jsme se nějak zvlášt nehádali ale vadilo mi, že po každém sexu šel na balkon si zakouřit a při tom telefonoval se svou ex. Ta se k němu sice nevrátila, ale v práci si pořád psal s jinýma holkama přes seznamku (mi jsme se také seznámili přes seznamku), a on se do jedné přes internet zakoukal a mě pustil k vodě. S tou holkou mu to ale údajně nevyšlo.

Pak jsem měla jiného kluka. Vztah vypadal také nadějně. I když měl 4 roky po rozchodu, tak jak začal chodit semnou, tak se mu i po těch 4 letech začala ozývat bývala a pořád po něm něco chtěla, at jí s něčím pomůže, protože si předělávala byt. On kolem ní skákal, jak si zapískal a mě to trápilo. Řekla jsem mu, že mi to vadí a at si najde na to třeba hodinového manžela. Ale on mi řekl, že ona mu za to platí a že on peníze potřebuje. On jí dokonce zvedal telefon i při sexu. Ona se k němu sice nevrátila, ale přes internet začal zvát cizí ženy na kafe. Žádná s ním ale nešla :-)) ale po šelsti letech jsem se sním rozešla, protože mě pořád urážel a ponižoval.

Pak jsem chodila zase s dalším klukem cca dva měsíce a ten mě nechal kvůli nějaké kolegině z práce. Byl aspon jako jediný ke mě upřímný a řekl mi na rovinu, že je v tom jiná. Ostatní se vymlouvali na nedostatek času. S tou holkou se pak oženil, mají spolu děti a je s ní až do ted.

Pak jsem se zamilovala znovu, ale ten kluk mě nechal kvůli jiné už po dvou schůzkách. Ta ho po dvou měsících nechala a on se chtěl ke mě vrátit zpátky. Za nějakou dobu si našel jinou holku na seznamce, se kterou se oženil.

Já se k němu už vrátit nemohla, protože jsem v té době už chodila s jiným klukem. Já nejsem ten typ, která by někoho nechala kvůli někoho jiného, nedokážu si představit si s někým něco začít, když někoho mám. Jenže ten kluk mi to udělal, akorát ne po dvou schůzkách, ale po dvou letech. Nechal mě kvůli nějaké kolegině z práce, se kterou se oženil.

pak jsem randila s jedním mužem se školy, cca 5 schůzek a přestal se mi ozývat. Pak jsem se dozvěděla, že se vrátil ke své ex.

Mám jednu kamarádku, která je vdaná 13 let, má dvě děti a chce od manžela odejít, protože se zamilovala do kolegy z práce.

když vidím moje zkušenosti a dívám se na své okolí, tak mám docela strach už do něčeho ivestovat city. Momentálně jsem sama a docela se ted kvůlil tomu bojím zavázat nový vztah.

Máte někdo podobné zkušenosti? Nebo to mám tak jenom já???

Snažím se přemýšlet nad tím, jestli něco nedělám špatně já. Jsem celkem klidná, nejsem žádná histerka a ani žádná cholerička. Ráda chodím do přírody. Živím se na své roky stále jako modelka, vypadám o 10 let mladší a občas vystupuji stále v reklamách. Myslím si, že nevypadám špatně a muži se za mnou na ulici otáčí také.

Samozřejmě že jsem se těch kluků ptala, co jsem udělala špatně - prej nejsem připravená do života, od ostatních jsem se dozvěděla, že jeden o mě řekl že jsem dobrá jenom do postele a že neumím vařit, ten další si stěžoval na to, že mám prej jiné názory na společný život,, prostě, každý si stěžoval na něco jiného.

Snad vám to dlouhé psaní nebude vadit, ale já se potřebovala vypsat. Nečekala jsem, že i po těch letech, co jsem se dozvěděla, že se ex oženil, to ve mě vyvolá takové emoce. Ted zjištuji, že už je mi skoro 40 let, a já pořád dostávám košem kvůli jiným ženám a přemýšlím, jestli mám vůbec šanci, když je tady taková konkurence jiných žen. Já vůbec nerozumím tomu, jak to dělají ostatní, kteří mají partnera tak dlouho a přitom je neopustí kvůli jiné. Chtěla bych mít rodinu, aspon to jedno dítě, mít někoho, kdo semnou bude chodit na výlety, dovolené atd, ale pořád se mi jako jediné v rodině nepodařilo najít doho pravého. Mému bratranci to vyšlo už s první, sestřenici také a mé sestře s druhým. Já jich měla tolik, a nechtěl mě ani jeden :((

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10282 příspěvků 13.09.18 20:12

Tyjo to je pekna radka chlapu :think: Kolik ti je?
Asi pusobis tak,ze jsi pro chlapy jen prevoznik

flybe
Kecalka 485 příspěvků 13.09.18 20:13

Nerada bych te nejak urazila, ale neverim, ze najdes sebeduveru a zacnes se mit rada drive nez ti skonci plodnost..
Udelala bych si jakkoli dite a pak na sobe zapracovala. Idealni by byla opacna kombinace, ale ve 40 na to uz jaksi neni cas.
Moc Ti drzim palce, at jsi spokojena :kytka:

Kornel
Závislačka 3968 příspěvků 13.09.18 20:28

Podle tvého příspěvku jsem měla pocit že ti je max. 23let :mrgreen: promiň :mavam:

Kornel
Závislačka 3968 příspěvků 13.09.18 20:29
@Kornel píše:
Podle tvého příspěvku jsem měla pocit že ti je max. 23let :mrgreen: promiň :mavam:

A pozor chápu tě :hug:

Bubla_Bučková
Závislačka 3096 příspěvků 13.09.18 20:35

Ty jo, ani jednou 8o :think: Kde to bereš ty chlapy? Jako pozor na syndrom „nikdo si nestěžoval“.. Popravdě v lidech je většinou trocha soudnosti a už ti ubližují rozchodem, nečekas, že ti někdo ještě na cestu řekne (přeháním, nemusí být tvůj případ!):smrdí ti z pusy, ležís přitom jak prkno, jsi líná, chováš se jak malej spratek, jsi tlustá… :nevim:

Jako a ve 30+ mít 6 let naprosto neperspektivni vztah s volem, byla tvoje celkem velká životní chyba :zed:

Uživatel je onlineteerax
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 13.09.18 20:49

tak nikdo tě nezná, tak ti nepoví..třeba by ti pomohla víc zpětná vazba od kamarádky, nebo psycholožky..

ale vzhledem k tomu, že se vdají i absolutně šílené ženské/chlapi, tak máš asi bohužel i smůlu..

taky záleží v jakých vodách hledáš? Jakého partnera si představuješ?

Pokud máš přátele hlavně kolem toho modelingu, tak bych se ani nedivila, nezčínáš si se samýma pablbama ? Viz. to, že tě jeden přítel ponižuje, druhý ti řekne, že si dobrá jen do postele..to mi nepřijdou zrovna příklady kvalitních mužů.. :?

D. C.
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 13.09.18 20:49

Zdravím, zakladatelko, jsou lidi, kteří mají v životě prostě neuvěřitelnou smůlu! :hug:

No, nikdo ti tady neřekne, jestli jsi vadná, protože o sobě jsi vlastně neřekla skoro nic :) . A hele, v podstatě všichni ti chlapi, buď ráda, že tě nechali, protože šťastný život bys s nikým takovým nepořídila! :)

Mimochodem, nechceš si něco začít se mnou? ;) Přinejmenším ti mohu garantovat, že tě neopustím kvůli bývalé, neboť žádná taková osoba není :D . Co nějaký společný výlet do přírody?

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 13.09.18 20:51
@flybe píše:
Nerada bych te nejak urazila, ale neverim, ze najdes sebeduveru a zacnes se mit rada drive nez ti skonci plodnost..
Udelala bych si jakkoli dite a pak na sobe zapracovala. Idealni by byla opacna kombinace, ale ve 40 na to uz jaksi neni cas.
Moc Ti drzim palce, at jsi spokojena :kytka:
:poblion: :pocitac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:56

Mě by ale zajímalo, proč jsem pro muže jen převozník? Ten poslední šel do vztahu docela po hlavě, mluvil o společném bydlení, svatbě, a po roce se to otočilo, začal na mě vyhledávat chyby, začal mě ponožovat, měl na mě stále méně času a na facebooku jsem pak našla zprávu, že nemá čas a proto se semnou rozchází.Hned na to začal chodit s koleginí z práce a s tou se oženil. Já to prostě nechápu, proč nemám u mužů takový úspěch a proč jsou pro ně jiné ženy zajimavější, než já. To může být tou sebedůvěrou?

axelina
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 3 inzeráty 13.09.18 20:59
@Anonymní píše:
Zdravím všechny zůčastněné čtenáře :)

Chtěla bych se svěřit s jedním trápením, které mám. Dneska jsem se dozvěděla, že se jeden bývalý, se kterým jsem chodila cca dva roky, oženil. Už je to po rozchodu 4 roky zpátky, ale člověka to i přes to zamrzí. Mě v podstatě odpálkolkoval, a holku, kvůli které mě nechal, si vzal.

Chci se zeptat, máte taky někdo takovu smůlu na chlapy? Nebo v muži na ženy?

Něco málo napíšu z mých příběhu a budu se to snažit napsat ve skratce.

Po prvé jsem se zamilovala do jednoho kluka ve škole a bylo mi 18 let. Ten vztah vydržel jen dva týdny. Ozvala se mu jeho bývalá a on jí měl asi pořád rád, tak šel k ní zpátky a mě pustil k vodě. Naštěstí jsem se sním nevyspala.

Pak jsem měla zase jiného kluka. S tím jsem byla 8 měsíců. Ze začátku vzah vypadal nadějně a z toho půl roku jsme spolu bydleli. Ani jsme se nějak zvlášt nehádali ale vadilo mi, že po každém sexu šel na balkon si zakouřit a při tom telefonoval se svou ex. Ta se k němu sice nevrátila, ale v práci si pořád psal s jinýma holkama přes seznamku (mi jsme se také seznámili přes seznamku), a on se do jedné přes internet zakoukal a mě pustil k vodě. S tou holkou mu to ale údajně nevyšlo.

Pak jsem měla jiného kluka. Vztah vypadal také nadějně. I když měl 4 roky po rozchodu, tak jak začal chodit semnou, tak se mu i po těch 4 letech začala ozývat bývala a pořád po něm něco chtěla, at jí s něčím pomůže, protože si předělávala byt. On kolem ní skákal, jak si zapískal a mě to trápilo. Řekla jsem mu, že mi to vadí a at si najde na to třeba hodinového manžela. Ale on mi řekl, že ona mu za to platí a že on peníze potřebuje. On jí dokonce zvedal telefon i při sexu. Ona se k němu sice nevrátila, ale přes internet začal zvát cizí ženy na kafe. Žádná s ním ale nešla :-)) ale po šelsti letech jsem se sním rozešla, protože mě pořád urážel a ponižoval.

Pak jsem chodila zase s dalším klukem cca dva měsíce a ten mě nechal kvůli nějaké kolegině z práce. Byl aspon jako jediný ke mě upřímný a řekl mi na rovinu, že je v tom jiná. Ostatní se vymlouvali na nedostatek času. S tou holkou se pak oženil, mají spolu děti a je s ní až do ted.

Pak jsem se zamilovala znovu, ale ten kluk mě nechal kvůli jiné už po dvou schůzkách. Ta ho po dvou měsících nechala a on se chtěl ke mě vrátit zpátky. Za nějakou dobu si našel jinou holku na seznamce, se kterou se oženil.

Já se k němu už vrátit nemohla, protože jsem v té době už chodila s jiným klukem. Já nejsem ten typ, která by někoho nechala kvůli někoho jiného, nedokážu si představit si s někým něco začít, když někoho mám. Jenže ten kluk mi to udělal, akorát ne po dvou schůzkách, ale po dvou letech. Nechal mě kvůli nějaké kolegině z práce, se kterou se oženil.

pak jsem randila s jedním mužem se školy, cca 5 schůzek a přestal se mi ozývat. Pak jsem se dozvěděla, že se vrátil ke své ex.

Mám jednu kamarádku, která je vdaná 13 let, má dvě děti a chce od manžela odejít, protože se zamilovala do kolegy z práce.

když vidím moje zkušenosti a dívám se na své okolí, tak mám docela strach už do něčeho ivestovat city. Momentálně jsem sama a docela se ted kvůlil tomu bojím zavázat nový vztah.

Máte někdo podobné zkušenosti? Nebo to mám tak jenom já???

Snažím se přemýšlet nad tím, jestli něco nedělám špatně já. Jsem celkem klidná, nejsem žádná histerka a ani žádná cholerička. Ráda chodím do přírody. Živím se na své roky stále jako modelka, vypadám o 10 let mladší a občas vystupuji stále v reklamách. Myslím si, že nevypadám špatně a muži se za mnou na ulici otáčí také.

Samozřejmě že jsem se těch kluků ptala, co jsem udělala špatně - prej nejsem připravená do života, od ostatních jsem se dozvěděla, že jeden o mě řekl že jsem dobrá jenom do postele a že neumím vařit, ten další si stěžoval na to, že mám prej jiné názory na společný život,, prostě, každý si stěžoval na něco jiného.

Snad vám to dlouhé psaní nebude vadit, ale já se potřebovala vypsat. Nečekala jsem, že i po těch letech, co jsem se dozvěděla, že se ex oženil, to ve mě vyvolá takové emoce. Ted zjištuji, že už je mi skoro 40 let, a já pořád dostávám košem kvůli jiným ženám a přemýšlím, jestli mám vůbec šanci, když je tady taková konkurence jiných žen. Já vůbec nerozumím tomu, jak to dělají ostatní, kteří mají partnera tak dlouho a přitom je neopustí kvůli jiné. Chtěla bych mít rodinu, aspon to jedno dítě, mít někoho, kdo semnou bude chodit na výlety, dovolené atd, ale pořád se mi jako jediné v rodině nepodařilo najít doho pravého. Mému bratranci to vyšlo už s první, sestřenici také a mé sestře s druhým. Já jich měla tolik, a nechtěl mě ani jeden :((
…možná Tě znám osobně…nejsi Martina(?) Každopadne tahle Martina kterou znám osobně - ktera take jeste dela modelku, je nadherna a přesne jako ty mění chlapy a furt nic…třeba to jsi ty třeba ne…každopadne o ní chlapi říkají že je „akorát do postele“ jinak nudná,nemá štávu, nechtěj jí pro život protože neumí vest domácnost, a ma velke naroky - jakoby se jí bojí že by je stála majlant a museli by jinak delat všechno oni-..
Každopadne at jsi to ty nebo nejsi…pořidila bych si dítě jako svobodna. dítě nezklame. dítě tě hodně změní… pak třeba najdeš :-)

Bubla_Bučková
Závislačka 3096 příspěvků 13.09.18 20:59
@Anonymní píše:
Mě by ale zajímalo, proč jsem pro muže jen převozník? Ten poslední šel do vztahu docela po hlavě, mluvil o společném bydlení, svatbě, a po roce se to otočilo, začal na mě vyhledávat chyby, začal mě ponožovat, měl na mě stále méně času a na facebooku jsem pak našla zprávu, že nemá čas a proto se semnou rozchází.Hned na to začal chodit s koleginí z práce a s tou se oženil. Já to prostě nechápu, proč nemám u mužů takový úspěch a proč jsou pro ně jiné ženy zajimavější, než já. To může být tou sebedůvěrou?

No a jak se prezentujes? Nejsi ten typ, co naoko dělá, že svatbu a děti ne? Sebedůvěru můžeš mít naopak přehnanou (viz hraju v reklamach a vypadám o deset let mladší), jsi holka pro život a tvrdou realitu?

Josef_t
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 13.09.18 21:08

Jedna věta říká vše " Živím se na své roky stále jako modelka, vypadám o 10 let mladší a občas vystupuji stále v reklamách."

Hledáš „normální“ vztah v prostředí kde je to výjimkou - nikdo ho nechce (lidi se kterými se potkáváš). A současně pro ty muže co hledají „normální“ ženu je tvoje prostředí, když ho poznají, naprosto odpudivé.

Je to stejné jako když holčina co prodává v krámku někde ve vesnici na Vysočině sní o životě „zelené vdovy“, ale sama nebyla dál než v Jihlavě…

Uživatel je onlineteerax
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 13.09.18 21:09
@axelina píše: …možná Tě znám osobně…nejsi Martina(?) Každopadne tahle Martina kterou znám osobně - ktera take jeste dela modelku, je nadherna a přesne jako ty mění chlapy a furt nic…třeba to jsi ty třeba ne…každopadne o ní chlapi říkají že je „akorát do postele“ jinak nudná,nemá štávu, nechtěj jí pro život protože neumí vest domácnost, a ma velke naroky- jakoby se jí bojí že by je stála majlant a museli by jinak delat všechno oni-..
Každopadne at jsi to ty nebo nejsi…pořidila bych si dítě jako svobodna. dítě nezklame. dítě tě hodně změní… pak třeba najdeš :-)

tohle je podle mě trochu drsné hodnocení…jeden je pro někoho nudný, pro druhého zajímavý..neumí vést domácnost? Tak od takového chlapa, co by hledal hospodyni bych asi utíkala..pokud dotyčná teda neni vyloženě líná jak veš, neochotná doma cokoli udělat, ale to asi chlap těžko pozná po pár schůzkách, takže mi to přijde jako blbost..
velké nároky? To mi zavání jako výmluva zakomplexovaných chlapů..

nevím, třeba je dotyčná strašná, ale myslím si, že každé zboží má svého kupce a jestli je doopravdy hodně pěkná, tak to může mít paradoxně těžší, že se na ní lepí určitý typ chlapů..

Btw., plno chlapů si rádo najde ženušku hospodyňku „do života“ a pak jí celý život podvádí s takovýhlema Martinama..otázka, jaká pozice je horší :lol:

A dítě za svobodna..to mi přijde dost jako rada mimo..dítě není jako koupit rohlík v obchodě a čekat, jestli mě změní a přijde osvícení.. :?

mamina2017
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 13.09.18 21:32

@axelina a v které té reklamě bychom tu Martinu mohli vidět? abychom si udělali obrázek:-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama