Všichni muži utečou, i když jsem atraktivní

Anonymní
28.2.21 21:39

Všichni muži utečou, i když jsem atraktivní

Ahoj, za chvíli mi bude 30 a jsem přes 4 roky sama. Všechny vztahy, které jsem se snažila navázat ztroskotaly. Poslední rok se snažím intenzivně randit, ale vždycky to dopadne tak, že ten muž vezme po par randetech roha. Někdy se stane, že hned po prvním rande, i když řekne, ze se ozve. Lepí se na mě v podstatě jenom hodně divní týpci.
V práci jsem oblíbená, kolegové i nechápou, proč jsem tam dlouho sama.
Začínám propadat beznaději, že jsou ti nejlepší muži už vybraní… troufám si říct, že nejsem žádná šereda a ani úplně hloupá holka… Začínám si všechna odmítnutí brát osobně a dost mě vnitřně užírá, že je se mnou asi něco špatně. Navenek se snažím působit sebevědomě, jsem komunikativní, ale mám takovou smůlu ve vztazích, že už to začínám psychicky nezvládat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.2.21 21:44

Zamer se sama na sebe. Laska prijde az to budes nejmin cekat. Tim, jak urputne hledas to od sebe odhanis. Predstavuj si az pujdes vecer spat jak by mel vypadat tvuj vyvoleny a jaky by mel mit vlastnosti. A mej u toho pocit radosti jako by jsi s nim uz byla. A s takovym pocitem usinej. Pres den na to ale nemysli, venuj se konickum. Uzivej si samotu a delej co te bavi. Ver mi, ze ten pravy prijde. Nepropadej panice, to, ze je ti 30 nic neznamena. Naopak bud rada, ze mas tu moznost cestovat, chodit po koncertech atd. a ze jsi bez zavazku. Cim vic se naucis milovat samotu, pak budes ze sebe vysilat stesti a energii ktera te napoji na toho kdo se k tobe bude hodit. Preji ti hodne stesti :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
4065
28.2.21 21:45

Možná jsi natolik hezká a chytrá, sebevědomá ženská, že si to chlapi na tebe netroufnou. Možná se cítí moc „pod tebou“, chlap chce mít navrch. Asi se necítí dobře, tak to vzda.

Taky znám jednu takovou. Hezká holka, vysoká hubená s přísným výrazem v obličeji. Je stále sama, už je jí dost přes třicet a moc nevěřím, že nekoho najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:47

Určitě nepůsobím přísně, dost se usmívám a jsem milá… a že bych byla nějak ultra hezká a extrémně chytrá bych taky neřekla :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1101
28.2.21 21:47

Tak on vzhled není všechno, že… Pokud už dlouho intenzivně hledáš chlapa, tak ver, že to jde poznat. Nejsi moc hrr? Nebo nikdynti nikdo neřekl žádný důvod, proč s tebou končí? Vykašli se na to, užívej si života sama s kamarády a uvidíš, že na někoho narazis přesně v době, kdy to vůbec nebudeš čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4958
28.2.21 21:49

Tak asi děláš někde chybu. Buď si vybíráš špatné typy, nebo je něčím odpuzuješ, to je těžko říct, co je blbě.
Buď teda udělat větší selekci, než na to rande půjdeš, ať neztrácíš čas s divnými týpky, nebo se sebekriticky zamyslet nad tím, co děláš blbě.
Možná nějaká blízká kamarádka, co tě zná a zná i historii těch tvých radnicích vztahů a byla by ti na rovinu schopná říct, co tam je za problém ( jsi moc hrrr, mluvíš až moc, trapný humor, moc tlačíš na pilu, něco může dráždit na tvém vzhledu…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:50

Možná jsem moc hrr. Jeden muž utekl po 2 měsících, protože jsem chtěla vedet, kam ten náš vztah směřuje.

• Citovat
  • Nahlásit
589
28.2.21 21:50

To chce klid, namlouvání je prostě těžké. Je pravda, že spousta mužů chce, aby žena nebyla až tak moc chytrá, ani až tak moc hezká. Jsi si jistá, že tvůj projev je příjemný? Nepomlouváš někoho? Nekritizuješ okolí? Někdy stačí pár slov, aby mě člověk naprosto odradil, třeba, jakým způsobem mluví s číšníkem nebo servírkou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:52

Jinak kamarádek jsem se ptala a žádná mi neřekla, že se jim na mě zdá něco divného. Radí to samé, co vy - nechat to plynout. Jenomže 4 roky jsou 4 roky…

• Citovat
  • Nahlásit
28.2.21 21:52

Napadá mě to, co už zde bylo zmíněno, a sice, že z tebe možná moc vyzařuje ta touha s někým chodit a to tak, že to ty muže až odradí.
A taky mám zkušenost, že hodně mužů se bojí sebevědomých žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:54

Na prvních pár rande rozhodne na nikoho netlacim, takže těžko říct…

• Citovat
  • Nahlásit
678
28.2.21 21:54
@Anonymní píše:
Možná jsem moc hrr. Jeden muž utekl po 2 měsících, protože jsem chtěla vedet, kam ten náš vztah směřuje.

Na to se snad není potřeba ptát, proboha :roll: To má být poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
28.2.21 21:56
@Anonymní píše:
jsem chtěla vedet, kam ten náš vztah směřuje.

Takové otázky jsou zlo. :roll: Taky bych prchla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.2.21 21:58

Asi mate pravdu no, že tyhle otázky jsou trochu divné

• Citovat
  • Nahlásit
65
28.2.21 22:04

@cascades Jestli ti taková otázka stačí k útěku tak asi nebudeš moc spolehlivá. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat