Všichni okolo mě čekají miminko

Anonymní
20.10.20 20:38

Všichni okolo mě čekají miminko

Ahoj dámy :*
Přijde mi, ze všichni okolo mě čekají miminko. V práci máme nejmíň 6 těhotných (nebo mimčo čerstvě mají).. nemluvě o celebritach. Se vsema jako by se rozthnul pytel :?
Ne ze bych jim to nepřála, ale já a snoubenec také moc toužíme po miminku. Snažíme se 11 měsíců.. Jsem mladá baba (22 let), snoubenec je o něco starší a už jedno dítě z předchozího vztahu má.
Myslela jsem si, ze to půjde na první dobrou :) jak naivní :oops: malé začíná mě to trápit..
Nevím v čem je problém.. jsem zdravá, snoubenec také. Vazim tedy 42kg.. nevím jestli by v tom nemohl být problém 8o nebo ze na to moc myslím?
Měla jste některá stejné pocity? Kdy jste nakonec otěhotněly, popřípadě měly jste nějaké příznaky? :hug:
Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5198
20.10.20 20:41

Záleží kolik meris, já se 42kg 158 cm otěhotněla po 3.5letech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 20:43
@mackA159 píše:
Záleží kolik meris, já se 42kg 158 cm otěhotněla po 3.5letech..

Mam 163cm.
Myslis, ze jsi otěhotněla po 3.5 letech kvůli váze a výšce? :(

• Citovat
  • Nahlásit
755
20.10.20 20:49

Ty jo to je fakt mala vaha… zkus nejdriv pribrad, alespon pet kilo. Ono ten tuk je proste potreba na spravne fungovani zenskych hormonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
20.10.20 20:58
@Anonymní píše:
Přijde mi, ze všichni okolo mě čekají miminko. V práci máme nejmíň 6 těhotných (nebo mimčo čerstvě mají).. nemluvě o celebritach. Se vsema jako by se rozthnul pytel :?
Ne ze bych jim to nepřála, ale já a snoubenec také moc toužíme po miminku. Snažíme se 11 měsíců.. Jsem mladá baba (22 let), snoubenec je o něco starší a už jedno dítě z předchozího vztahu má.
Myslela jsem si, ze to půjde na první dobrou :) jak naivní :oops: malé začíná mě to trápit..
Nevím v čem je problém.. jsem zdravá, snoubenec také. Vazim tedy 42kg.. nevím jestli by v tom nemohl být problém 8o nebo ze na to moc myslím?
Měla jste některá stejné pocity? Kdy jste nakonec otěhotněly, popřípadě měly jste nějaké příznaky? :hug:
Dekuju

S touhle váhou a výškou se divím, že vůbec menstruuješ. 8o Co ti na to říká gynekoložka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:01
@Sonmi píše:
S touhle váhou a výškou se divím, že vůbec menstruuješ. 8o Co ti na to říká gynekoložka?

Nic, ze jsem mladá. Menstruuji skoro na den přesně i ovulace probíhá..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:02
@Leenvecka píše:
Ty jo to je fakt mala vaha… zkus nejdriv pribrad, alespon pet kilo. Ono ten tuk je proste potreba na spravne fungovani zenskych hormonu.

Já bych rada, jim často a ne a ne přibrat :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5198
20.10.20 21:02
@Anonymní píše:
Mam 163cm.
Myslis, ze jsi otěhotněla po 3.5 letech kvůli váze a výšce? :(

Ano bylo to kvůli váze. Nicméně dcera je zdravá, donošena do 39tt, měla necelé 3kg. Druhá se má taky cile k světu. Ale určitě je problém ve váze, mě to řekl gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:05
@mackA159 píše:
Ano bylo to kvůli váze. Nicméně dcera je zdravá, donošena do 39tt, měla necelé 3kg. Druhá se má taky cile k světu. Ale určitě je problém ve váze, mě to řekl gynekolog.

Tak to je problém, protože já nemůžu nabrat ať dělám co dělám (geny)

• Citovat
  • Nahlásit
5198
20.10.20 21:07
@Anonymní píše:
Tak to je problém, protože já nemůžu nabrat ať dělám co dělám (geny)

Já taky nemohla… Pak jsem změnila práci která mě bavila, a najednou šup po 4 měsících těhotná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:08
@mackA159 píše:
Já taky nemohla… Pak jsem změnila práci která mě bavila, a najednou šup po 4 měsících těhotná :lol:

Tak to je fajn. Já práci menit nechci.. chceme si pořídit pejska, tak třeba přijdu na jiné myšlenky. Jen mě to trápí no :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
24843
20.10.20 21:15
@Sonmi píše:

tak ono dost záleží, jestli je zakl. hubená od přírody, nebo proto, že málo jí. Pro fungování těla je zásadní dostačující energetický příjem…Pokud by mělo energie málo, ptž je podvyživené, příčina neplodnosti (nebo absence menstruace) to může být.
Ale jsou lidi, co váží málo, ačkoli v jídle nestrádají. Pak by to neměl být problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
20.10.20 21:17
@Anonymní píše:
Dekuju

Sorry, ale máš zoufalé BMI, myslím, že tvé tělo ví, že by těhotenství a porod nedalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
20.10.20 21:19

Já jsem tedy měla 44kg a výšku 160cm.Ale otěhotněla jsem za čtyři měsíce. Asi by to vyšlo dřív, ale nehlídala jsem ovulaci. Dcera se povedla na druhý pokus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8085
20.10.20 21:21
@Anonymní píše:
Mam 163cm.
Myslis, ze jsi otěhotněla po 3.5 letech kvůli váze a výšce? :(

Nízká váha.. přiber, tělon strádá a ani si to neuvědomuješ..pokud nejis kvalitně a dostatečně, tělo v podstatě udrzujes pouze v módu „přežít“..na reprodukci vůbec nemá pomyšlení, potlačí ji do úzadí, myslí na přežití.. srovnej nejdřív váhu, pak res zbytek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama