Kde se vám v Čechách dobře bydlí?

Anonymní
7.2.20 19:37

Všichni sem, prosím - kde se v ČR skvěle (ne)bydlí ?

Název tématu hovoří za vše :)

Kam za klidným, ale zábavným žitím s velkou nabídkou možností a krásnou přírodou kolem?
Okraj Prahy?
Které části Prahy jsou super?

V kterých městech ČR se pěkně bydlí a člověk se tam neukouše nudou a kulturně nestrádá?

Kam URČITĚ NE?

Je tu někdo, kdo si také po x letech nepřivykl na Brno, ale Prahu moc rád? :)

Moc se těšíme s přítelem na příspěvky!

Přidám zanedlouho spoustu dotazů k jednotlivým městům i krajům.
Snad se tu najdou nějaké hodné sdílné duše :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.2.20 19:40

A hned 1. kratší dotaz - co Hodonín? (našla jsem potenciální dům na ul. Závodní) Spousta rodáků mě odrazuje, že je to de facto mrtvé město a stěhovat se tam není nej nápad.

Prostějov?
Pardubice?

• Nahlásit
  • Citovat
13459
7.2.20 19:40

V Litomyšli je krásně. Nádherný město, spousta kultury i práce, krásný okolí. Líbí se mi, že to je město, kde to na náměstí pořád žije. Většina měst dovolila postavení nákupních center na periférii a centra měst jsou mrtvý. Tady naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4350
7.2.20 19:43

Rozhodně se vyhni Teplicím. Strašej tam strašidla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 19:43

V Olomouci :potlesk: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
16775
7.2.20 19:48

Mně se líbí Most, Žatec, ale nežiji tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2487
7.2.20 19:50

A co Zlín? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
7.2.20 19:53

Bydlime kousek od Loun, pro holku co 10let zila v praze ze zacatku trosku kulturni sok, ale zvykam si, ale jde to pomalu, v sobotu jsme chteli jit treba na film do kina a ejhle vyprodany cely sal, to se nam nikdy v praze nestalo :lol: Mesto je to pekne ale chybi mi vyber restauraci, rozvoz jidla, rohliku, sauny, v obchodech mensi vyber masa, ryby jen zamrazeny :poblion: ale zas v praze jsem za hodinu tak to neni zadna traga. :kytka: Urcite bych se vyhla Litvinovu, Postoloprtum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16775
7.2.20 19:57
@Peggy54 píše:
Bydlime kousek od Loun, pro holku co 10let zila v praze ze zacatku trosku kulturni sok, ale zvykam si, ale jde to pomalu, v sobotu jsme chteli jit treba na film do kina a ejhle vyprodany cely sal, to se nam nikdy v praze nestalo :lol: Mesto je to pekne ale chybi mi vyber restauraci, rozvoz jidla, rohliku, sauny, v obchodech mensi vyber masa, ryby jen zamrazeny :poblion: ale zas v praze jsem za hodinu tak to neni zadna traga. :kytka: Urcite bych se vyhla Litvinovu, Postoloprtum.

Znáš Litvínov osobně? Byla jsi někdy třeba na náměstí! Litvínov, to je moje srdeční záležitost. Hezčí než Louny, to stejné Žatec, to je perla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
7.2.20 19:59

@Klopotkova ano nekolikrat jsem tam byla, nerikam ze architektrura je spatna, ale ty lidi, nemam dobrou zkusenost, ano Zatec je krasnej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26619
7.2.20 20:01

Za mne jedině Praha. :mrgreen: Zbytek ČR mi přijde, bez urážky, jako jiný svět. Já byla nejšťastnější v centru. Není to žití pro každého, já to milovala.

Teď bydlím „kousek“ cesty tramvaji. Zase máme (manžel má) barák, zahradu atd. Všichni z toho učuravaji, že nejlepší bydlení. Ale fakt je, že já bych se vrátila do centra. V nějaké vysněné realitě

Ale vím, že bych se klidně naucila žít v paneláku na Hájích, Lužinách, Čerňáku i Proseku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
75
7.2.20 20:02

Nedam dopustit na Nový Jičín nedávno jsem se přestěhovala… Spousta zajímavých věcí v okolí krásné čisté město a o kulturu není nouze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1306
7.2.20 20:02
@Anonymní píše:
Název tématu hovoří za vše :)

Kam za klidným, ale zábavným žitím s velkou nabídkou možností a krásnou přírodou kolem?
Okraj Prahy?
Které části Prahy jsou super?

V kterých městech ČR se pěkně bydlí a člověk se tam neukouše nudou a kulturně nestrádá?

Kam URČITĚ NE?

Je tu někdo, kdo si také po x letech nepřivykl na Brno, ale Prahu moc rád? :)

Moc se těšíme s přítelem na příspěvky!

Přidám zanedlouho spoustu dotazů k jednotlivým městům i krajům.
Snad se tu najdou nějaké hodné sdílné duše :D

Vidíš, já žila ledaskde a právě v Brně se mi líbilo úplně nejvíc. Taky záleží na konkrétní části, je sakra rozdíl žít v Bystrci u přehrady, nebo v Bronxu na Cejlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 20:03

Určitě ne- Šluknovský výběžek, drogy.. nepřizpůsobiví občané..
Ale hrozně se mi líbí v okolí Unhoště, Rudné u Prahy. :)
Milí slušní lidé, klídek, příroda, koně jednoduše řečeno pohoda. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 20:07

Roztoky u Prahy.
Top lokalita. Bohužel to objevilo hodně lidí. :lol:
S Litomyšlem bych souhlasila, stejně tak Hradec Králové. U Prahy ještě Říčany - to myslím vyhrálo v anketě, kde se lidem nejlépe žije.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama