Všichni všude berou hodně peněz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 21:05
Všichni všude berou hodně peněz

Mam ten pocit… a asi to neni jen pocit. Vse se zdrazuje, takze rostou i startovaci mzdy. Za 20 cisteho (cca 27 hrubeho) uz dneska nikdo nemaka, protoze s cistou dvackou se moc vyzit neda. Ve skupine o nabidce/poptavce brigad je mzda 100 Kc absolutni okradani lidi a uklizecka pod 200 Kc nejde. Dneska reklama na LIDL prodavacku (malomesto)- nastupni pri plnem uvazku 28 tis hrubeho a to je pokladni/doplnovacka… Kdo si pred par lety vydrel 30 tis hrubeho buhvi co to neni, tak si dneska muze rict - super, beru jako pokladni v Lidlu. Take mate ten pocit? Zase na druhou stranu mi prijde, ze se zveda zaklad, ale pak ten clovek nema kam splhat, protoze nemuze brat dobrej, ale radovej zamestnanej co ma treba i VS, tak asi nebudou pak mit vsichni 50 tis, protoze ty naklady na zamestnance jsou pak silene. Nebo to proste tak bude? Ze zamestnavatel musi lidi preplatit, aby tam nekoho schopneho mel? Jaka je okolo vas realita? Pokud budete psat mzdy uvadejtr hrube/ciste, jinak je to nicnerikajici… Sama jsem hledala par lidi na praci a je to silene, opravdu i uklizecky chteji 150-200 Kc a pracovat se jim moc nechce. A je to celkem demotivujici, kdyz clovek v centru prahy s vs bere 35 hrubeho s lety praxe a vidi, ze podobne ma kazdej druhej zevl :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
debra.morgan
Echt Kelišová 9466 příspěvků 27.06.19 21:12

Tak to je snad dobře, že si lidi váží svého času a odmítají dělat za minimalku. Konečně. A ano, schopný lidi si dnes můžou vybírat. A stejně pořád znám lidi co dělají za 18 cistyho a lidi co za 40 cistyho nevstanou z postele…

malá_holka
Extra třída :D 13268 příspěvků 27.06.19 21:12

To je piiitchovina :D na malých městech nebo vesnicích lidi tolik urcitěneberou, jen se tak možná tváří :lol: Prodavačka intimisimi Olomouc 15čistýho s víkendama :lol: zase se uklidníme :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 21:13

Tak ja nevim v jake realite zijes, ale ja za 40 tisic hrubeho nevstals z postele :nevim: mam stredni skolu, pracovala jsem pred RD v bankovnictvi a ve finale jsem mela pres 40 tisic v cistem na radove pozici.. a vis co, Tvuj pristup neni uplne hezky, nehlede na ty vyrazy, ptze nebyt tech lidi, kteri delaji za male penize, tak napr nemas v hotelu uklizeny pokoj, nebude mit kdo Ti prodat rohlik v kauflandu, noviny v trafice nebo treba se o Tebe postarat az budes stara! Trosku pokory holka a intelektu by to chtelo :zed:

Ravedd
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 27.06.19 21:13

Já nechápu co je špatně na tom že rostou mzdy :think: samozřejmě že každý kdo může půjde radši dělat za víc protože uživit rodinu když má rodina příjem 30 000 není zrovna sranda

Zumpa
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 27.06.19 21:14

Mám pocit, že diskuzí na téma AD je tu víc, než je zdrávo - tam bych hledal odpověď na tvé otázky.

Uživatel je onlineiPodPrd
Kecalka 437 příspěvků 27.06.19 21:16

V Humanicu v Olomouci jsem před rokem a půl dostala 13.600,– hrubého a byla jsem nadšená, že aspoň 10 mám :lol: Pak jsem v jiné práci dostala 22 hrubého a to byl mazec, vůbec jsem nevěděla, co s takovým jměním budu dělat :dance: Ty závratné mzdy berou jen lidi tady.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 27.06.19 21:16

Nehledě na to že zminujes třeba ty pokladní, zkusila sis někdy sednout na kasu jakou pakarnu ty ženský mají? :roll: uklízečky myslíš že je super uklízet po lidech z nichž většina jsou prasata? :roll: ty peníze mají zasloužený

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 21:17

Když to tak čtu tak jsem měla raději jít dělat uklízečku do Lidlu než být v nemocnici… Za 12 000 čistého ( tato nemocnice je akciová společnost)

Payus
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 27.06.19 21:18

Proc pises jako anonym, co je na tom tak osobniho? A prober se sim te…u nas tedy pani uklizecka za 200 na hodinu nejede…Co osterovatelky v domovech, vis kolik ty zensky berou? A za jakou praci?

Ravedd
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 27.06.19 21:19
@Anonymní píše:
Když to tak čtu tak jsem měla raději jít dělat uklízečku do Lidlu než být v nemocnici… Za 12 000 čistého ( tato nemocnice je akciová společnost)

Zrovna jsem chtěla dodat ke svýmu příspěvku zdravotní sestry. U nás nemocnice a. s. Zdravotní sestry maji 13 000 čistýho, sanitari 11 000 a uklízečky 9500 a to těch pár korun mají vydrenych

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 21:20

Ono hodne zalezi na kraji, napr. u nas moravskoslezsky kraj, frydeckomistecko, chlapi drou za 15 cisteho, kdo ma 20 je za vodou. Nesnasim kdyz si nekdo stezuje ze ma malo a pobira pres dvacet. At si zkusi drit rukama za 15 a uzivit pritom rodinu. A kdyz nechces? Prosim, muzes jit, na tvoje misto ceka 10 dalsich :palec:

Zumpa
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 27.06.19 21:20

@Ravedd Kdo je vlastníkem té nemocnice?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 21:22
@Anonymní píše:
Mam ten pocit… a asi to neni jen pocit. Vse se zdrazuje, takze rostou i startovaci mzdy. Za 20 cisteho (cca 27 hrubeho) uz dneska nikdo nemaka, protoze s cistou dvackou se moc vyzit neda. Ve skupine o nabidce/poptavce brigad je mzda 100 Kc absolutni okradani lidi a uklizecka pod 200 Kc nejde. Dneska reklama na LIDL prodavacku (malomesto)- nastupni pri plnem uvazku 28 tis hrubeho a to je pokladni/doplnovacka… Kdo si pred par lety vydrel 30 tis hrubeho buhvi co to neni, tak si dneska muze rict - super, beru jako pokladni v Lidlu. Take mate ten pocit? Zase na druhou stranu mi prijde, ze se zveda zaklad, ale pak ten clovek nema kam splhat, protoze nemuze brat dobrej, ale radovej zamestnanej co ma treba i VS, tak asi nebudou pak mit vsichni 50 tis, protoze ty naklady na zamestnance jsou pak silene. Nebo to proste tak bude? Ze zamestnavatel musi lidi preplatit, aby tam nekoho schopneho mel? Jaka je okolo vas realita? Pokud budete psat mzdy uvadejtr hrube/ciste, jinak je to nicnerikajici… Sama jsem hledala par lidi na praci a je to silene, opravdu i uklizecky chteji 150-200 Kc a pracovat se jim moc nechce. A je to celkem demotivujici, kdyz clovek v centru prahy s vs bere 35 hrubeho s lety praxe a vidi, ze podobne ma kazdej druhej zevl :mrgreen:
@Ravedd píše:
Já nechápu co je špatně na tom že rostou mzdy :think: samozřejmě že každý kdo může půjde radši dělat za víc protože uživit rodinu když má rodina příjem 30 000 není zrovna sranda

Já musím uživit rodinu a nemohu si dovolit pracovat za 100,– na hodinu. Abych vydělala, bych pak byla od nevidim do nevidim pryč a rodině bych mohla jen posílat fotky, jinak by vůbec nevěděla, že žiju.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 27.06.19 21:23
@malá_holka píše:
To je piiitchovina :D na malých městech nebo vesnicích lidi tolik urcitěneberou, jen se tak možná tváří :lol: Prodavačka intimisimi Olomouc 15čistýho s víkendama :lol: zase se uklidníme :nevim:

No přesně tak. Hlavně ty prodavačky a hlavně u soukromníků či menších podnikatelů. Víc, jak je minimální zákonem stanovená mzda v dané kategorii, jim nikdo nedá. Některé mají třeba jen 10 000 a k tomu jakože nějaké benefity, aby se jim to dorovnalo do té minimálky. A všichni nemůžou pracovat v Lidlu, že…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama