Vstává v noci k dítěti i váš chlap?

26
7.4.21 10:21

Vstává v noci k dítěti i váš chlap?

Zajímalo by mě, jestli v noci k miminku vstává i váš chlap, když jde ráno do práce, nebo jestli přes noc máte šichtu jen vy? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
238
7.4.21 10:22

Muj chlap nenakojí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7798
7.4.21 10:24

Když kojim, tak samozřejmě nevstává. Ale ráno si ho občas vezme, abych se dospala. Syn se budí jen 1 - 2× za noc, takže je to v pohodě. Dospávám se většinou po obědě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26

@leeniik no to je mi jasné, ale např. moje dítě nestačí jen nakojit, ona potřebuje ještě 2 hodiny “čumákovat” :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2000

Máme 2 děti a vstával k oboum i když šel do práce  :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
7.4.21 10:25

Nevstava a ani bych to po něm nikdy nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
7.4.21 10:26

Nikdy nevstával, děti chtějí v noci většinou nakojit, což on nedá. Taky brzo vstává, tak nechci aby se mi po cestě do práce vyboural v mikrospánku. Věřím že když je dítko na UM, tak je tam ta zastupitelnost větší… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7798
@pajka08 píše:
@leeniik no to je mi jasné, ale např. moje dítě nestačí jen nakojit, ona potřebuje ještě 2 hodiny “čumákovat” :lol:

Čumákovat může, ale to může v postýlce nebo u vás v posteli a ty můžeš spát.
Nedává mi smysl, aby k dítěti vstávali oba, když maminka kojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5942

@pajka08 Pro mě už to tedy není aktuální tema, ale když byly děti mimina, manžel k nim v noci nevstával. Nebyl důvod, ani já jsem nevstávala, dítě spalo s námi, kojila jsem v polospanku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
7.4.21 10:27

@pajka08 Tak jelikož jsem kojila tak by mi ten můj byl v noci k ničemu když malou sám nenakojí. Nechala sem ho spát protože ráno vstává brzo do práce, jezdí autem a nechtěla sem aby se někde vyboural. Ale když přijel z práce tak se malé opravdu věnoval a chodil s ní na procházky, chce to nějaký kompromis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8005
7.4.21 10:27

Pokud jsem vytuhla dřív, a on se díval na film třeba do 12 a kluci se vzbudili, tak šel k nim, pokud jsem byla nemocná šel knim, jinak pokud jsem byla zdravá a ráno jsem byla doma on šel do práce, tak jsem to po něm nechtěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
7.4.21 10:28

@pajka08 tak moje malá se v noci budi vetsinou jen 1 a k ránu, nakojime a hned spi dal :mrgreen: ‘čumáčkuje’ přes den. Ale ikdyby ‘čumáčkovala’ v noci, po chlapovi bych to nechtěla. Chodi do práce.

Příspěvek upraven 07.04.21 v 10:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
7.4.21 10:28

@Simonkaa01 máme to úplně stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
7.4.21 10:32

@pajka08 já, chlap chodí do práce a vstává v 6..ja teoreticky vstávat nemusím, nebo dospim přes den. Přišlo by mi divné požadovat po chlapovi, ať vstává ještě k miminu :think: věnuje se mu po návratu z práce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2150
7.4.21 10:33

U prvního jsme jako správní vyplašení prvorodiče vstávali oba dva, ale to se rychle ukázalo jako zcela nesmyslné a zbytečné, takže jsme měli dohodu, že pokud není potřeba nakojit, tak uspávám a do půlnoci vstávám já, žena od půlnoci do rána. Já jsem vstával i víkendová rána, protože vstávám brzo a nedělá mi to problém. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat