Vstřebatelné stehy po extrakci

Anonymní
26.1.21 08:41

vstřebatelné stehy po extrakci

Dobrý den přišla jsem se s vámi poradit o mém problému po extrakci sedmičky. Zákrok byl proveden před necelými dvěma týdny. Šití bylo nutné, dávali mi vstřebatelné stehy, s tím že už nemusím na kontrolu. Rána se hojila docela hezky, tedy až do včera kdy mi steh praskl při obědě. Od té doby mě v tom píchá při jídle, nebo když narazím jazykem.Ta dáseň je teď celá taková nezacelená a „rozfrckaná“ :D. Mám čekat až stehy odpadnou sami? Nebo bych měla zajít k zubaři? Má někdo s tímhle zkušenost? Děkuji a přeji hezký den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1462
26.1.21 09:54

Mi takhle tahali osmičku a dali mi tam vstřebatelné stehy. O dva týdny později jsem šla na kontrolu ke svému zubaři a ten mi ty „vstřebatelné“ stehy vytahoval s tím, že se občas tak úplně nevstřebají, že bude lepší je vytáhnout. Ale já už tu ránu měla zacelenou, byla citlivá a musela jsem být opatrná, ale bylo to v pohodě.
Pokud to máte nějaké roztržené, asi bych zavolala tam kde vám to šili, co se vám stalo a ať vás objednají na kontrolu. Rozhodně bych nečekala na to, až se vám do té rány třeba dostane zbytek jídla a začne vám to tam dělat bordel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat