Vstřebávací stehy po císařském řezu - co a jak ustřihnout?

1087
29.5.16 18:41

Vstrebavaci stehy po CS - co a jak ustrihnout?

Ahoj, jsem sesty den po CS. Mam si dnes ustrihnout konce samovstrebatelnych stehu, pry si to mam nejak povytahnout. Ale nejsem si jista jak moc, uzlik mam docela vevnitr a kdybych mela strihnout az pod nim, tak to bude docela masakr. A na druhe strane jizvy mi nic nekouka, tak nevim, jestli to tam bylo taky tak zamaslovany jako na te leve strane a zajelo to dovnitr? Nenapadlo me si tu jizvu predtim prohlidnout, tak ted nevim co mam vlastne strihat :) jak to bylo u vas? Diky moc za rady, pri nejhorsim naklusu zitra ke svemu doktorovi… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5483
29.5.16 18:46

Mně to stříhali ještě v nemocnici (5. den po sekci), moc jsem na to neviděla, ale stříhali prostě „mašličky“ na koncích, byly na obou. Povytáhnout to musíš, střihnout pod uzlíkem, toho se neboj. Že není na druhém konci, je zvláštní, jestli mohl sám tak brzy upadnout, to netuším, tak leda se pak koukne doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
29.5.16 18:46

@anivbl sla bych k doktorovi, me strihali „maslicky“ (tak tomu rekli) v porodnici hodinu pred propustenim, takze ani netusim jak to vypadalo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
29.5.16 18:47

Mam po dvou cisarich a nic jsem si nestrihala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
29.5.16 18:48

Já jsem taky nic nestříhala. ty konce normálně odpadly, jak jsem jizvu umývala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2853
29.5.16 18:49

Na jedne strane upadlo, na druhe jsem proste vytahla, ten uzlik jsem mela jeste v kuzi, slo to v pohode, stale se sprchovala a mazala hemagelem:-) hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
29.5.16 18:49

Mně se stehy ani v jednou případě nikdo nic nedělal. Jenom mrkli, jestli v pohodě a zase šli.

• Nahlásit
  • Citovat
1087
29.5.16 18:57

Achjo, takze to budu muset povytahnout 8o no ona sestra v nemocnici rikala, ze strach je horsi nez realita, holt jsem straspytel :) je pravda, ze se sprchuju casto, tak to treba na druhy strane uz odpadlo. Diky moc za postrehy a drzte mi palce, at se pochlapim a zvladnu to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
29.5.16 19:15

Mně řekli povytahnout a za uzlíkem ustřihnout 10ty den po sekci. Bála jsem se toho. Já jsem povytahovala a přítel stříhal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35029
29.5.16 19:21

Stříhali mi to ještě v nemocnici, stříhali co koukalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
29.5.16 19:36

Já nic nestříhala, ani mi o tom nikdo neřekl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13904
29.5.16 19:45

Ustrihni co kouka Nebo to nech, vypadnou samy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23296
29.5.16 19:48

Nic jsem nestrihala, konce upadly samy a zbytek se vstrebal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
29.5.16 20:00

Divne, taky mi to odstrihli v nemocnici, doma strihat? to bych razantne odmitna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
29.5.16 20:24

Ja mela po sekci z Podoli jeste ty co se musí vytáhnout, dělali mi 7den jeste v porodnici, kamarádka v te době rodila u Apolinare a dostala na sekci uz ty vstrebávaci, co vim tak netahala ani nestrihala nic. Zavidela jsem ji to, me to tahání nevstrebavacich bylo hrozne nepříjemné.
Jinak mela jsem za to, ze na šití hráze po nastrihu se dávají prave také vstrebávaci (dostala jsem pri druhem porodu) a neco mi vypadalo a neco se jakoby vstrebalo. Urcite mi neřekli, abych si dole neco strihala či vytahovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama