Vstupní prohlídka do zaměstnání - průběh

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8.4.22 10:51

Vstupní prohlídka do zaměstnání-průběh

Ahoj,
jaké máte zkušenosti se vstupní prohlídkama do zaměstnání?
Někdy prej dají jen razítko, jindy důkladný proklepnutí, zajímá mě, co spíš převažuje.
Dost nemusím producírování se u doktorů.
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15627
8.4.22 10:53

Vždy to bylo důkladný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
8.4.22 10:55

Nikdy jsem nezažila „jen razítko“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13381
8.4.22 10:58

Zalezi od doktora a typu prace. Jen razitko jsem taky nikdy nezazila. Na kancelarskou pozici to bylo takova ta klasicka prohlidka zakladnich funkci, jako preventiva u doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5741
8.4.22 11:06

Klasika změřila tlak, zkusila oči poslechla srdce a zavtipkovala s otázkou jestli netrpim kleptomanii. Orazitkovala a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74238
8.4.22 11:07
@metamorphoz píše:
Ahoj,
Někdy prej dají jen razítko, jindy důkladný proklepnutí, zajímá mě, co spíš převažuje.
Díky.

Já vlezla po x letech k doktorovi ( když nepočítám sama sebe), řešila uplně všechno a zadupala mi uplně do země, že voslepnu, zhynu na tetanus, nádor prsuještě dřív, než opustím ordinaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20992
8.4.22 11:13

Měří tlak, zrak, záda koukne… Co jako čekáš hrozného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29313
8.4.22 11:14

Taky sem zažila spíš důkladné. Nejdřív sem vyplnila nějaké papíry, ve smyslu jaké mám nemoci, jestli piju, kouřím apod a pak mě Dr vyzpovídala, změřila tlak, poslechla srdce, zrak apod, prostě jako na preventivce u praktika no :nevim: někde zkoumali i jaké mám očkování, když nějaké bylo třeba k výkonu zaměstnání. Jen razítko nedávali nikde a to sem těch prohlídek absolvovala několik u různých Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43102
8.4.22 11:21
@metamorphoz píše:
Ahoj,
Díky.

Záleží na tom, na jakou pozici nastupuješ. Ale vyšetření moči, změření tlaku a vyšetření zraku a sluchu plus výpis ze zdravotní dokumentace je asi standard.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20706
8.4.22 13:05

Záleží na pozici a na tom, jestli tedy zaměstnavatel hradí svého lékaře a nebo jen máš přinést razítko od svého praktika. Pro běžno kancelářksou práci potřebuješ výrazně méně zevrobnou prohlídku, než pokud budeš dělat něco specificky náročného.

Nejde říct co převažuje, navíc je to pro tebe zcela irelevantní, protože cizí zkušenost je pro tvou konkríétní situacei celkem naprd.

Holt to budeš muset přežít, doktoři nekoušou. Nebo tedy hledat práci jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
8.4.22 13:19

Byla jsem 2× na vstupní prohlídce a obě byly velmi důkladné :roll: Musela jsem se svléknout do spodního prádla, lehnout na lehátko, promačkávali mi břicho, kontrolovali záda,…přitom šlo o obyčejná pracovní místa, nijak fyzicky náročná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
8.4.22 13:19

Prohlídky jsem měla vždy důkladné, brali krev i moč
Chci se zeptat někoho, když doktor zjistí při vstupní prohlídce těhotenství, smí to sdělit či napsat do vstupní zpávy pro zaměstnavatele, když by ta práce neohrožovala těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43102
8.4.22 13:21
@elan píše:
Prohlídky jsem měla vždy důkladné, brali krev i moč
Chci se zeptat někoho, když doktor zjistí při vstupní prohlídce těhotenství, smí to sdělit či napsat do vstupní zpávy pro zaměstnavatele, když by ta práce neohrožovala těhotenství?

Pokud zjistí těhotenství, nahlásit by to měl. Ale to už se snad nedělá :nevim: Mně brali krev jen na cukrovku. Nestrkali do moči těhotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.4.22 13:25

Jj, dík za odpovědi. Právě mně šlo o to, jestli se třeba svlíká do prádla, kontrolují reflexy atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5080
8.4.22 13:30

Tak u mě to bylo takřka jen razítko - akorát se předvyplňoval nějaký anamnestický dotazník a pak mi v ordinaci změřil tlak… :think: A manžel, když nastupoval (jinam), tak u nich dával ten doktor razítko fakt rovnou ode dveří. Takže jsem překvapená (příjemně), že jsou i doktoři, co si záležet dávají - říkala jsem si, že u kancelářských a podobných pozic je to asi jedno, ale jestli se stejně vyšetřují třeba jeřábníci, tak by to nemuselo vždycky dobře dopadnout. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat