Vstupní prohlídka - moč

Anonymní
25.11.19 16:22

vstupni prohlidka - moč

Ahoj, ve čtvrtek jdu na vstupní prohlídku, a mám sebou přinést moč, ale je problém v tom, že dneska jsem to dostala, myslíte že by byl nějaký problém donést moč? nebo je něco jak bych to mohla urychlit? díky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

769
25.11.19 16:25

Tak běž bez. Kolikrát mám odběry, kde chtějí moč a když to nejde, tak to nejde. Prošlo to i u předoperačního.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
25.11.19 16:42

Sprchu ráno před vycuranim nezvládneš, co? :D
Tampon na noc? Abys ráno „měla čisto“…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
979
25.11.19 16:42

Prostě ji nepřineseš a řekneš, že to zrovna máš… to by byl stejně vzorek k ničemu :nevim:
Už se mi to stalo vícekrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8518
25.11.19 16:53

V klidu, nic se nestane. Prostě máš menstruaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
25.11.19 16:54

Do ct ti to zeslabne, ja bych rano nacurala, a kdyz tam nebude videt krev tak bych to normalne vzala a upozornila, pokud je to k obvodakovi ti bude delat predpokladam test jen na bakterie v moci tak krev nevadi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8518
25.11.19 16:58
@Peggy54 píše:
Do ct ti to zeslabne, ja bych rano nacurala, a kdyz tam nebude videt krev tak bych to normalne vzala a upozornila, pokud je to k obvodakovi ti bude delat predpokladam test jen na bakterie v moci tak krev nevadi

Bakterie v moči se při pracovně lékařské prohlídce fakt nedělají. Jinak tam bude mít krev a celkově je to úplně na nic. Takže nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
25.11.19 17:02

@cell ja byla nedavno na preventivce, a strcil do ni takovy stetecek, napatlal to na neco co vypadalo jako tehu test ale maly a po 5min, ze bakterie jsou negativni :nevim: nepise ze je to prohlidka kvuli praci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8518
25.11.19 17:03
@Peggy54 píše:
@cell ja byla nedavno na preventivce, a strcil do ni takovy stetecek, napatlal to na neco co vypadalo jako tehu test ale maly a po 5min, ze bakterie jsou negativni :nevim: nepise ze je to prohlidka kvuli praci

jojo, to jsou takový rychlo-kultivace. To se ale běžně moc nedělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11593
25.11.19 17:04

Moč při menstruaci se nenosí, prostě ji nedoneseš a je to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
979
25.11.19 17:07
@Peggy54 píše:
@cell ja byla nedavno na preventivce, a strcil do ni takovy stetecek, napatlal to na neco co vypadalo jako tehu test ale maly a po 5min, ze bakterie jsou negativni :nevim: nepise ze je to prohlidka kvuli praci

Psala, že je to vstupní prohlídka… taky jsem stejně jako @cell automaticky vycházela z toho, že vstupní do zaměstnání :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
25.11.19 17:55
@Peggy54 píše:
Do ct ti to zeslabne, ja bych rano nacurala, a kdyz tam nebude videt krev tak bych to normalne vzala a upozornila, pokud je to k obvodakovi ti bude delat predpokladam test jen na bakterie v moci tak krev nevadi

No, u mne nechtěli ani moč, která byla odebrána hodinu před „propuknutím“ MS, kdy jsem ještě nekrvácela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama