Vtip pro pobavení: Muž, jeho žena a dobře vypadající cizinec

19.1.20 15:20

Vtip pro pobavení: Muž, jeho žena a dobře vypadající cizinec

Muž, jeho žena a dobře vypadající cizinec uvízli na pustém ostrově.

Žena rychle ztrácí zájem o svého manžela a začíná flirtovat s dobře vypadajícím cizincem.

Všichni tři začnou stavět strážní věž.

Cizinec nabízí první hlídku.

Zatím co manžel a manželka sbírají dřevo nanošené na písku, cizinec křičí: „Hej, žádný sex na pláži, vraťte se do práce!“

Manžel křičí: „Nemáme sex!“

Později cizinec na ně znovu křičí.

Manžel křičí zpět a znovu ho napraví.

Stane se to několikrát během hlídky cizince.

Nakonec ho manžel střídá v strážní věži.

Jeho manželka a cizinec prožívají na pláži vášnivou lásku.

Muž na hlídce zvolá: „Wow, opravdu to vypadá jako sex tady ze shora!“ :lol: :D

edit adminem - umazán odkaz na web

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

112
19.1.20 15:24

Mně dnes známá poslala příběh, který se opravdu stal, ale asi to se zde nedá prezentovat 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 15:25

Fakt ti to přijde vtipný tak, že to má svoje vlákno? :think:
Jinak vlákno s vtipy už tu je a jsou tam teda lepší fórky. Zkus dohledat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
19.1.20 15:29

Je to zkopírováno od známé, tak snad nikoho nepohorším. Ale opravdu se to stalo.

Rozhovor dvou přibližně sedmnáctiletých děvčat na nástupišti metra:
D1: „Hele, tvuj brácha dnes ve škole vyprávěl kamarádům něco o tvý máti a její kočce, dusil se u toho smíchy a mně to nechtěl říct, nevíš o co šlo?“
D2: „Ježiši, to je de.bil… no… ani nevim, jestli to chci říkat…“

D1: „Dělej, povídej, přeháněj!“
D2: „Tak asi takhle - máti si přitáhla před tejdnem kočku z útulku. Na začátku vypadala klidně, ale po pár dnech jsme zjistili, že je jak střelená, pořád lítá po baráku sem a tam. No a tuhle šmejdila v koupelně a nějak se navlíkla do máminých kalhotek. Navíc to nebyly obyčejný kalhotky, ale takový ty.. erotický, nebo jak to říct. A znáš kočky, hned začala vyvádět jak šílená, jak se z toho snažila dostat. Nakonec vylítla přes terasu na dvorek a šup, byla na ulici. Máma v pantoflích za ní, pohled pro bohy. Jenže to nebylo všechno. Víš jak máme za rohem takovou tu lavičku? Seděla tam prej stará, tlustá paní, snad bezdomovkyně. Kočka přelítla přes ní a jak naschvál zrovna tam ze sebe setřásla ty kalhotky.“

D1: „Haha.. a vrátila je tvý mámě?“

D2: „To je perlička na závěr. Paní prej ty miniaturní sprostý kalhotky držela v ruce jak nějakou trofej a na celou ulici zařvala: KTERÁ KU.RVA DO TÝ HANBÁRNY NARVALA TO NEBOHÝ ZVÍŘE?!“

D1: (hystericky se směje)

D2: „Jinak kočku máme zpátky doma. Na kalhotky jsem se mámy radši neptala.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24604
19.1.20 15:32
@Radkar1 píše:
Je to zkopírováno od známé, tak snad nikoho nepohorším. Ale opravdu se to stalo.

Rozhovor dvou přibližně sedmnáctiletých děvčat na nástupišti metra:
D1: „Hele, tvuj brácha dnes ve škole vyprávěl kamarádům něco o tvý máti a její kočce, dusil se u toho smíchy a mně to nechtěl říct, nevíš o co šlo?“
D2: „Ježiši, to je de.bil… no… ani nevim, jestli to chci říkat…“

D1: „Dělej, povídej, přeháněj!“
D2: „Tak asi takhle - máti si přitáhla před tejdnem kočku z útulku. Na začátku vypadala klidně, ale po pár dnech jsme zjistili, že je jak střelená, pořád lítá po baráku sem a tam. No a tuhle šmejdila v koupelně a nějak se navlíkla do máminých kalhotek. Navíc to nebyly obyčejný kalhotky, ale takový ty.. erotický, nebo jak to říct. A znáš kočky, hned začala vyvádět jak šílená, jak se z toho snažila dostat. Nakonec vylítla přes terasu na dvorek a šup, byla na ulici. Máma v pantoflích za ní, pohled pro bohy. Jenže to nebylo všechno. Víš jak máme za rohem takovou tu lavičku? Seděla tam prej stará, tlustá paní, snad bezdomovkyně. Kočka přelítla přes ní a jak naschvál zrovna tam ze sebe setřásla ty kalhotky.“

D1: „Haha.. a vrátila je tvý mámě?“

D2: „To je perlička na závěr. Paní prej ty miniaturní sprostý kalhotky držela v ruce jak nějakou trofej a na celou ulici zařvala: KTERÁ KU.RVA DO TÝ HANBÁRNY NARVALA TO NEBOHÝ ZVÍŘE?!“

D1: (hystericky se směje)

D2: „Jinak kočku máme zpátky doma. Na kalhotky jsem se mámy radši neptala.“
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6302
19.1.20 15:37

@Radkar1 Původně je to z Odposlechnuto v Praze na FB. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
19.1.20 15:38

@Fíková Tak já to mám původně tak, jak jsem psala. Není to můj příběh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 00:35
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie