Vtipné historky s příjmením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 19:53
Vtipné historky s příjmením

Krásný předškolní večer :kytka: Děti mi už zalehly, já vypulírovala celý dům a teď jsem si hodila nohy na stůl a projíždím emimino a napadlo mě založit diskuzi pro pobavení :D Klidně buďte anonymní, já také budu- z důvodu soukromí
My jsme Rúžovi- s čárkou nad u a naše dcera to odvozuje od přídavného jména růžová- s kroužkem nad u. A tak do 4. třídy vždy psala místo růžové barvy rúžová :D Stalo se několikrát že zkomolili naše příjmení jako Růžovi, ale to tolik nevadilo, jako když psala diktáty a vždy napsala rúžová barva :D Tak se pochlubte i Vy, přeji hezký zbytek večera. L.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 19:58

My měli na prvním stupni paní učitelku Kaprovou a náš syn ji říkal paní Rybová, protože koukal na spongeboba a tam je nějaká paní rybová :D S.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 20:04
@Anonymní píše:
My měli na prvním stupni paní učitelku Kaprovou a náš syn ji říkal paní Rybová, protože koukal na spongeboba a tam je nějaká paní rybová :D S.

Já to mám naopak, sem Rybová a učitel ve škole mi kdysi říkal Kaprova :roll:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 1 inzerát 01.09.19 20:04

My jsme měli na střední kamaráda, kterému nikdo neřekl jinak, než Škrťa. Jednou jsem šla k nim domů, abychom někam vyrazili, a otevřela jeho maminka, tak se ptám „Dobrý den, paní Škrťová, je doma Milan?“ Jenže oni se jmenovali Bláhovi :roll: :mrgreen:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 1 inzerát 01.09.19 20:05

Jo a pak klasika - spolužák se jmenoval Šourek a všichni mu říkali Pytlík, až jsme zblbli i učitele :oops: :D

danalam
Povídálka 26 příspěvků 01.09.19 20:36

Moje dobrá kamarádka má víc jak 100kg a jmenuje se Hubená. Nikdy se nehrne do představování ale jinak to bere s humorem a sama si dělá ze sebe legraci.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 01.09.19 20:46
@danalam píše:
Moje dobrá kamarádka má víc jak 100kg a jmenuje se Hubená. Nikdy se nehrne do představování ale jinak to bere s humorem a sama si dělá ze sebe legraci.

Taky jsem měla spolužačku Hubenou, ale byla vážně hubená. :D Na jedné z prvních hodin fyziky se jí učitelka ptala, jak se jmenuje ta holka vzadu. „Hubená!“ „To vidím, že je hubená! Ale jak se jmenuje?“ :D

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 18835 příspěvků 01.09.19 21:05

Naše učitelka na ZŠ se jmenovala Štětinová…ani nemusím psát, jak jí všichni říkali…

Froseth
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 01.09.19 21:06

Taky znám jednu paní Hubenou, která má tak 120 kg :) Kdysi se mi stal trapas, když jsem posílala mail z telefonu jednomu dodavateli, který se jmenuje Cupák a autooprava si to přepsala na Čur. k, když jsem to zjistila, byla jsem červená až na zadku :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 21:26

Za svobodna jsem se jmenovala Majorova. Na stredni byla jeste Marsalkova a Vojackova. Takze kazdy ucitel mel z toho svandu, ze je nas cely pluk :lol:. Jmeno strasne pritahovalo pozornost, porad me ze zvedavosti vyvolavali. Jinak u kamosu s podobnymi prijmenimi (ale i bez) take melo uspech a protoze jsem mela nejvyssi sarzi, mohla jsem velet. Na ulici mi bezne salutovali, stali v hospode v pozoru, podavali hlaseni na nejnevhodnejsich mistech a milion saskaren. Jsem si jista, ze me spousta lidi z rodneho mesta povazuje za nejakou sarzi jeste po letech, nikdo se me nedovolil zeptat, o co jde, ale vojenske ceremonie vsichni respektovali. :mrgreen:

Mgree
Kecalka 470 příspěvků 01.09.19 21:34

Tak já jsem Kameníčková a bohužel se toho příjmení asi jen tak nezbavím, protože svatba se neplánuje. :nevim: Ve škole mi říkali běžně šutrák, náhrobní kámen, kamenožrout :lol:.A i v dospělosti v práci jsem se setkala s tím, že o mě mluvily ženský jako o kameňovi. Jinak partnerům moje příjmení nikdy nevadilo, ale byly chvíle, kdy jsem se celkem styděla. No mám i dlouhé jméno, tak občas mám co dělat, abych se vešla do kolonky. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 21:47

Kolega se jmenoval Vratny a jednou volal spolupracovnikovi, ktery ho neznal, a predstavil se: „Dobry den, tady Vratny“. A na druhem konci se ozvalo: „Jojo, tak ja jdu“. A dotycny zavesil. :mavam:

osvc
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 01.09.19 21:55
@Anonymní píše:
Krásný předškolní večer :kytka: Děti mi už zalehly, já vypulírovala celý dům a teď jsem si hodila nohy na stůl a projíždím emimino a napadlo mě založit diskuzi pro pobavení :D Klidně buďte anonymní, já také budu- z důvodu soukromí
My jsme Rúžovi- s čárkou nad u a naše dcera to odvozuje od přídavného jména růžová- s kroužkem nad u. A tak do 4. třídy vždy psala místo růžové barvy rúžová :D Stalo se několikrát že zkomolili naše příjmení jako Růžovi, ale to tolik nevadilo, jako když psala diktáty a vždy napsala rúžová barva :D Tak se pochlubte i Vy, přeji hezký zbytek večera. L.
@Anonymní píše:
My měli na prvním stupni paní učitelku Kaprovou a náš syn ji říkal paní Rybová, protože koukal na spongeboba a tam je nějaká paní rybová :D S.

Téma vtipný, ale reagovat na sebe a zřejmě si vymýšlet, je trapný :nevim: Kytky jsou prevít a dost tu zaváří :mrgreen:

Kačus82
Echt Kelišová 7551 příspěvků 01.09.19 22:00
@osvc píše:
Téma vtipný, ale reagovat na sebe a zřejmě si vymýšlet, je trapný :nevim: Kytky jsou prevít a dost tu zaváří :mrgreen:

Tak zrovna toto je diskuze, kde by to nikoho nemelo nejak tryznit, ne :roll: proste dala dve historky.

Ja znam treba jednoho pana Otce, ktery se svym prijmenim zaziva mnoho vtipnych historek, nejlepsi byla, kdyz pry volal do porodnice a pidil se po informacích o svem diteti :lol:

vedma007
Kecalka 421 příspěvků 01.09.19 22:02

Pordon vložila jsem koment do jiného vlákna :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama