Vtipné krádeže ze života..

Anonymní
9.2.21 17:24

Vtipné krádeže ze života..

Hezký den,
tak mě napadlo založit diskusi o tom, zda třeba vy a nebo zákazníci, pacienti něco kradli. Nebo i zaměstnanci v práci. Ale třeba úplné malichernosti :lol: U nás v práci neustále mizí štětka do záchodu, cukr, hrníčky.. pojďme se pobavit :mrgreen: nad některýma věcma jen žasnu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24760
9.2.21 17:30

U nás mizí tužky. Mame sešit, kam musíme všichni občas zapsat a tužka tam nevydrží. Už jsme přemýšleli o oku do stolu a retizku, ale je nový a neprošlo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10391
9.2.21 17:30

Proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
9.2.21 17:33

Hotel. Nerezove minikose na vlozky, vune do toalet, zarovky.
Restaurace - slanky, zive kvetiny z vazy, nejvtipnejsi bylo kdyz si nevesta posbirala organzu ze svatebniho stolu, protoze zalozeni svatebni tabule stoji 600 Kc, ale to nebyla kradez, protoze jsme ji videli a nic nerekli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12060
9.2.21 17:39

U nás v práci nic nemizí, protože tam nic nemáme :lol: :lol: :lol: Akorát nám teda mizí z okének propisky, ale to asi všude na úřadech :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
9.2.21 17:46

Nam kradly druzinarky nadobi z kuchyne. Pujcovaly si klice za ucelem pripravy obcerstveni a pak jsme nic nemohli najit. Nechapu.
Byvala tchyne kradla v praci cokoliv. Hlavne papirove zelene uterky. Furt mi je cpala. Nevim, na co by mi jako byly a jeste kradene.
Ale jina pribuzna byla dalsi level. Mela doma infuze 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
9.2.21 17:58
@Aspera píše:
U nás mizí tužky. Mame sešit, kam musíme všichni občas zapsat a tužka tam nevydrží. Už jsme přemýšleli o oku do stolu a retizku, ale je nový a neprošlo to.

Tužky mají nějakou vzácnou schopnost mizet samy. U nás jsou na šňůrce zapíchnuté na nástěnce a stejně každou chvíli zmizí. Já jednou dala na stůl 20 propisek (z předvolební akce) a do týdne byly pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
9.2.21 18:02

Ja spis priznam, ze si v praci delam kafe navic, ktery nezapisuju do sesitu nasi spotreby :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.2.21 18:09

Korporat.. ukradli adventní svicny…z místa na kamerach…A běžne byl sezrany oběd že společně lednice🤦‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
15792
9.2.21 18:11

V pražské Stromovce mají litinové lavičky, ve kterých je vyrytý nápis ukradeno ve Stromovce. Tak to mě celkem pobavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
9.2.21 18:13

Na recepci běžně mizel toaletní papír, tužky, obálky, jednou i kniha návštev.

V druhé práci kradla kolegyně. Jednou mi ukradla řasenku a druhý den se chlubila, že jí dostala od dcery. Pak ukradla půlku másla, za pár dní půlku chleba atd.
Když byla v práci furt se něco ztrácelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24132
9.2.21 18:20

Uklizela jsem jako studentka kancelare jedne velmi renomovane firmy. Mela jsem na starosti patro gen. reditele, kapacita asi 20-30 mist. Doba dovolenych, pulka kanclu ocividne prazdna. Kazdy den jsem na damsky zachod dala asi 10 roli papiru a dalsi rano tam byl jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
9.2.21 18:22

U nás zaměstnavatel koupil týden před Vánoci do jídelny výzdobu, asi sto vánočních hvězd, a bylo oznámeno, že v pátek po 14 hodině se je můžeme vzít domů. Už ve čtvrtek tam byly jen tři…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
9.2.21 18:30

Když jsem dělala u Student Agency při studiích stewardku (cca 2008-10), řidiči kradli papírové utěrky, utěrky na záchod, okenu, savo, vlhčené utěrky, prostě cokoli, pak se začlo fasovat na příjem a hlídat “spotřeba”, taky se braly pytle s kávou a čokoládou a prodávali řidičům z jiných společností, kteří pak vařili svým cestujícím za prachy :lol: naftu a jízdenky ani nepočítám do drobných krádeží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25640
9.2.21 19:01

Můj kolega si vozíl v petkach z práce vodu z vodovodu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu