Vtipné pohlednice od vašich dítek z tábora nebo školy v přírodě

13696
20.8.20 15:10

Vtipné pohlednice od vašich dítek z tábora nebo školy v přírodě

Zdravím, mám na vás prosbu. Určitě řada z vás má doma poklad v podobě nezapomenutelného pohledu nebo dopisu, který vám poslalo vaše dítko z tábora nebo školy v přírodě. Budu moc ráda, když pošlete jako fotku do komentářů. Chystám článek, ve kterém bych chtěla ty nejlepší perličky našich dětiček zveřejnit. Budu se těšit :kytka: :mavam:

Redaktorka Martina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2628
24.8.20 08:20

Posílám pohled z tábora od 10 letého syna :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13696
24.8.20 11:52

@reny14 Krásně píše :) To si i nějakou odměnu zasloužil :DD Jinak je to všude stejné, naši kluci tam bohužel hladověli (jsou po mně vybíraví a navíc jídlo bylo opravdu hrozné), takže měli jen sušenky, co si koupili.

Hezké dny, Iva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23444
24.8.20 13:03

Mě moje dítě z tábora ani odjinud nepíše. vždy mu nabalim známky, pohledy, a prd a vořech🤣Nepíše nikomu, prý nemá čas…ale ráda se pobavim u jinych pohledů…😁 😁 😁 :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2628
24.8.20 19:08

@admin nás kluk jezdí na bezvadný tábor, kde dobře vaří, je tam i prodejna přímo v areálu, kde mají sladkosti. Na tabor, kde by hladověl, by ani nejel 😀
@Mar__tanka1983 tak náš právě píše, jen když něco potřebuje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
487
25.8.20 08:46

https://d50-a.sdn.cz/…-dopisy.jpeg?…

Sice z internetu, ale byla by škoda se nepodělit.  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.20 14:05

Od mého syna ze školy v přírodě - jasně, stručně a hodně hrubek :lol: :lol: :lol:
A ještě na vysvětlenou, nesnáší cokoliv sladkého ke svačinám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1730
včera v 20:10

Tak to já měla opačný problém, máma posílala vtipné pohlednice na tábor mně. Kdokoli měl službu na poštu se mi vysmíval, protože i když jsem byla jedna z nejstarších, pohledy vždy začínaly oslovením typu „kočičko má milovaná nejsladší“ apod. :-)

Syn ještě na táboře nebyl, ale loni mi diktoval pohledy, co pak sám sobě posílal z dovolené domů (typu „Milý budoucí já“). Počítá se to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10668
včera v 20:25

Mám jeden schovaný, ale neofotim. Mam zakázáno.
V jednom pohledu dcera pozdravuje jen zvířata. Postupně je všechny vyjmenovává a říká, koho miluje, koho má ráda.
Potom ještě nezapomene na psa prarodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama