Vtipné situace při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 06.05.10 13:37
Vtipné situace při sexu

Tak mě napadlo téma na zasmání.. Myslím že nejsu jediná které se stalo něco vtipného při sexu..

Máme doma kočku a jednou se nám stalo že zrovna v nejlepším - manžel nahoře - se naše čičinka rozhodla vyměnit gauč na spaní za mého manžela..
Si to představte.. ležíte na zádech na vás chlap a za krk mu skočí kočka a lehne si a začne vrnět..
no já byly mrtvá..nevím jestli chtěla pelíšek s pohybem či co :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
každopádně když si na to vzpomenu, tak dostanu záchvat smíchu a je se mnou houby :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 06.05.10 13:47

Ahoj Sherry, tak teď jsi mě pobavila :-D My máme taky zvířecí narušitele. Nedávno jsme se s přítelem zasekli „na stojáka“ u police s akvárkem a já když jsem v nejlepším zvedla oči, tak jsem zjistila, že všechny rybičky jsou shluklý u skla a čučej na nás. Prostě když jsem ty oči zvedla, tak jsme z 5 centimetrů na sebe zírali s hejnem ryb. Dál už fakt nešlo nic dělat :mrgreen:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 06.05.10 13:51

S tou kočkou je to teda povedený … :-)

Občas po ránu jsme si brali Járu do postele a táta mu mezi svýma pokrčenýma nohama a pod peřinou udělal cosi jako prolejzačku tunelem. Oba to děsně bavilo. jednou jsme měli tuleníčko a já se pohybovala v jistých dolních partiích, když tu synek rozrazil dveře . Táta přeze mně okamžitě hodil peřinu a já ani nedutala. A Jára vyvalil oči, a že i máma si hraje na „tunel“ … a jen čekal, na které straně toho tunelu vylezu … a když jsem teda vylezla (to nelze pokračovat v ničem), tak se dožadoval pokračování hry …

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 06.05.10 14:00

Před nějakou dobou u nás poprvé přespal přítel. Anežku jsem normálně uložila, ona usnula a byl klid. My jsme pak kolem desáté šli taky spát, zkontrolovala jsem holku a my si začali užívat sexu. Snažili jsme se být potichu, no ale když jsme skončili ozvalo se z její postýlky: „Už to máte hotový?“ :pankac: Během týdne jsem Anežku přestěhovala do jejího, sice miniaturního ale přece vlastního pokojíčku, aby nám nemusela asistovat :lol:

fidla
Kecalka 469 příspěvků 06.05.10 14:02

Jeee, tahle diskuse mi vydolovala vzpominku z dob meho mladi.. s mym tehdejsim pritelem jsme se sobe taky hoodne hluboce venovali u nas doma a to se nejak nezdalo mymu papouskovi-takovy docela velky a volne poletujici rozmazleny kousek. Napred priteli jen okusoval paty, ale kdyz videl, ze to nestaci, pristal mu tema paratama na holym zadku- no a bylo po vsem, to se proste nedalo :mrgreen:

Simpanova-tak rybicky me dostaly, to kdyz si predstavim, mam dost :palec: :-) :-) :-) :-)

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 06.05.10 14:04

tak u těch ryb jsme se fakt zasmála..
jsem si je uponě představila..
je fakt že kočka na nás taky občas čumí a mě to vadí :lol: :lol: :lol:

no a s tím že už to máte hotový. no to je věc. ty děcka jsou tak chytrý :lol: :lol: :lol:

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 06.05.10 14:06

Ahoj holky,

my jsme taky kdysi měli jednoho čtyřnohého narušitele - teplý letní pozdní večer, po grilování na zahradě to na nás nějak s manželem přišlo, skončila jsem na zádech uprostřed trávníku, manžel na mě a najednou odkudsi přiběhl náš beagle, přední tlapy opřel manželovi na záda a začal předvádět takový ty psí „neslušný“ pohyby. Prostě trojka jak vyšitá :lol: Jen dodám, že jsme to pro šílený záchvaty smíchu tenkrát taky nedokončili… :lol: A vyrajcovanýho psa jsme klidnili snad čtvrt hodiny :-D

Lenkaran
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 06.05.10 14:13

Ahoj holky.
Fakt se bavím :lol: To my s manželem sme se jednou zkoušeli natáčet přímo při sexu na stojáka ze zadu. Bylo to super, jen když jsme si pak prohlíželi video, tak přímo asi metr za náma seděl náš vlčák a s velkým zaujetím nás pozoroval, sotva jsme zkončili oba uspokojení náš pejsek z toho měl taky velkou radost a začal na nás skákat. No video pro zasmání :lol:

Markittka
Extra třída :D 14598 příspěvků 06.05.10 14:16

Holky dobrá diskuze :pankac: :potlesk: :pankac: :palec:

Rybičky mě dostaly, naše by to asi udělaly taky, stačí, aby se někdo objevil u akvárka a jsou tam nahrnutý jak když sypnete slepicím :D tak jim říkáme slípky :D

TA hláška malé taky dost dobrý :pankac: :pankac: ještě že z toho nemá hlavu :D

NO já mám zatím jen jednu ještě z mládí… to jsme poprvé chodili s mým současným partnerem (já 16 on 18)… tak sjme se mazlili v jeho pokoji, načež tam vešla jeho babička s komentářem "Liborku, nebij ji! " do dneška se tomu zasmějeme :D

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 06.05.10 14:18

Gino, tak myslím, že vedeš. Rodinná „trojka“ mě fakt pobavila :palec: :palec:

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 06.05.10 14:24

tak teda ta trojka je fakt super..

no nevím jestli je to pro zasmání, ale když jsem byla tak ve třetáku tak jednou jsem na to vlítla se svým kamarádem a hrc prc.. rychlovka, že mi ani pak nedošlo kdy si sundal kondom..
no ráno jsem to zjistila.. nikdy..
holky já seděla na wecku a najednou se mě vypadla šprcka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já vykulená a v záchodě kondom..
jsem se začla smát, než mi došlo mimo gumy ve mě byl celej její obsah :roll: :roll: :roll:
jinak kdyby mi někdo říkal že chlap našukal - pardon za výraz - kondom do ženský, tak to mu neuvěřím :lol: :lol: :lol:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 06.05.10 14:24

Holky, fakt jsem se nasmála :lol: :lol:
U nás jsou to taky zejména zvířecí na rušitelé…když směla do ložnice dřív kočka, tak vždycky přišla, sedla si metr od postele a nehnutě zírala…

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 06.05.10 14:27

taky se připojím, tcýně jela do lázní, tchán byl v nemocnici a já s manžou doma hlídala jejich psa, tak jsme si to užívali na posteli, pes pod postelou, najednou začal výt a vyl do rytmu, ke konci už mu docházel hlas, my skončili a on lehl a spal, řehtáme se tomu ještě teď :mrgreen:

Miarei
Závislačka 3412 příspěvků 06.05.10 14:42

Dobrá diskuze :palec: a já si zrovna nemůžu na nic vzpomenout :think:

sherry už věříš? :lol: Já taky! Z toho je totiž naše malá :mrgreen:

nnada
Závislačka 2725 příspěvků 06.05.10 15:09

My máme na venkově u tchanovců průchozí pokoj a oni nějak stále nejsou zvyklí klepat. Takže po ránu uprostřed akce do pokoje vlezla manželova babička a záhrobním hlasem se zeptala: „Nechceete debrecíínku.“ Myslela k snídani. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >