Vtipný dárek k výročí – nápad někdo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 20:28

Vtipný dárek k výročí nápad někdo?

Anonym, chodí tu sestra manžela. čeká nás 5té výročí svatby. Nevím co manželovi koupit… dřevěný dárek již mám, maličky. Ale chci něco ještě pro něj..vtipného třeba možná. Jediný nápad mám předplatné časopisu co si občas pořídí… a příjde mi to nudné. On jinak voňavky vůbec neocení, oblečení vůbec. Jezdí na kole, to je jeho největší koníček. Pobyty určitě objednávat nebudu. chci tak něco kolem tisícovky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8808
28.6.22 21:10

Ani ftipne triko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
21473
28.6.22 21:16

A ocení tvůj muž „vtipné dárky“ - protože pro spoustu lidí jsou podobné řachandy spíš dost trapné.

Chceš být vtipná a nebo mu udělat radost?

To předpladné není nudné - naopak - jasně to ukazuje že si všímáš toho co ho zajímá.

Jinak samozřejmě vždycky můžeš vyrobit salámistu, aby si počvachtal" 

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 21:18
@Ou píše:
A ocení tvůj muž „vtipné dárky“ - protože pro spoustu lidí jsou podobné řachandy spíš dost trapné.

To předpladné není trapné - naopak - jasně to ukazuje že si všímáš toho co ho zajímá.

objednala jsem to předplatné nakonec. Asi máš pravdu. I když on je i vtipálek, ale tohle bude mít větší smysl. A myslím že mu to udělá radost. časopis stoji stovku normálně, takže si ho koupí fakt občas, ne každé vydání.

• Citovat
  • Nahlásit
101
28.6.22 21:26

Asi bych mu raději koupila něco na to kolo, než něco vtipného. Většina z těch vtipných kupovaných věci opravdu není vtipná, když mu koupíš něco na kolo, tak z toho bude mít alespoň radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
28.6.22 21:33

Ja manzelovi dala jako sranda darek tedka k vyroci Peci o koule. Strasne se rechtal a ted si to nemuze vynachvalit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
28.6.22 21:36

@Ou dobře ty! Salámista se šprckou na péru, dost dobrý :lol:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
29.6.22 11:59

Je tu z dneška nějaká diskuze o pořízení análního kolíku. To by tady nemuselo být od věci. (pro něj :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
29.6.22 12:01
@Ou píše:

To předpladné není nudné - naopak - jasně to ukazuje že si všímáš toho co ho zajímá.

Jinak samozřejmě vždycky můžeš vyrobit salámistu, aby si počvachtal"

Z tohohle by akorát mohl získat nějaký ty komplexy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat