Nešťastné manželství - egoistický manžel

Anonymní
21.4.20 13:32

Vubec nevim co mam delat dal nestastne mamzelstvi

Ahoj, asi to bude na trosku dyl, s mym muzem jsem se seznamila kdyz mi bylo 21 na vs, tou dobou jsem si privydelavala jako barmanka v nocnim klubu, priteli to tenkrat vadilo i proto, ze tam delal vyhazovace muj ex, muz je celkem zarlivy a rad ma vse pod kontrolou. Tak jsem si nasla praci v dennim provozu, na vs jsem se vykaslala, protoze jsem dostala dobrou pracovni nabidku i bez dokoncene skoly na plny uvazek. Muz vs dodelal ale nasel si praci v uplne jinem oboru. Po nejakych dvou letech jsme se vzali, muz zmenil praci, sel hodne platove nahoru a chtel abych zustala doma, ze mi bude davat kapesne, at se nedru, nechtela jsem praci opustit. Po dalsim roce jsme si vzali mensi hypoteku a koupili dum, opustila jsem praci a nasla jsem si tady v okoli, za mensi plat, ikdyz muz rikal at sem doma, staram se o dum, zahradu a co ze by za to jine zenske daly, ale ja nechtela byt zenska v domacnosti bez svych penez. Muz je takovy hodne egoisticky, sobecky, jesitny, driv takovy nebyl az kdyz mu vsichni v praci zacali lizt do zadku a placat po rameni jakoze borec. No co se nestalo, pri nehode mi zemrela mama a bratr a ja se psychicky zhroutila, temer pet mesicu jsem nebyla niceho schopna, muz mi musel pomahat i s krmenim, koupanim. Pak jsem se jakztakz sebrala ale stejne sem nebyla schopna jit ani nakoupit, musela jsem k doktoroci ale nevydrzela jsem sedet v cekarne ani pet minut a uz jsem sedela v aute a brecela. Muz mi pak sehnal dobreho psychiatra a ja se zacinala davat dohromady, leky beru porad. O vanocich to vsak na me opet padlo a ja cely leden prolezela v posteli. Opet pomohly dlouhe rozpravy s psychiatrem, terapeutem… zacatkem brezna jsem se citila, tak dobre, ze jsem se zacala rozhlizet po praci. A ted, rekla jsem to muzi ze se chci vratit do provozu, a najednou vybuchl ze pres rok jsem doma a ze to tak zustane. Ze mu nebudu delat ostudu tim ze jeho manzelka pracuje. To mi prislo fakt nahlavu. Hodne jsme se odcizili a ja zacala vnimat jaky on je. Proste si pripadam jak ptace ve zlate klicce, chtela jsem jet za babickou, nesmela jsem, chtela jsem jet ke kamaradce nesmela jsem. Zacal se ke mne chovat jako k podrizene, jemu se libil ten muj stav kdy jsem byla mino a on byl ten pecovatel a ja na nem a jeho pomoci zavisla. A ted kdyz chci do prace a byt finance alespon trosku nezavisla tak to se mu nelibi. Poprosila jsem ho o klice od bytu, ze chci byt sama a premyslet, nedal mi je. Krici na mne ze budu doma jak ma spravna zena byt, ze si muzu nakoupit co chci ale budu proste se starat o domacnost. Uz premyslim nad rozvodem, ale jak rikam nemam vlastni penize, nemam kam jit. Muze nemiluju, je mi jedno co dela, ted je navic jeste vetsinu casu doma a ja jsem z nej akorat zas v nervu.
Je to sloh omlouvam se, asi se vam budu zdat hystericka a ze si nevazim toho co mam

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

704
21.4.20 13:59

Tohle nebude snadné, ale radím, běž pryč. Čím dýl, tím horší to bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3140
21.4.20 14:09

Pokud ti dává nějaký peníze, tak bych se snažila co nejvíc ušetřit, případně si nějak přivydělat aby o tom nevěděl a až bych měla dost na nějaký podnájem, našla bych si zároveň i práci s odešla. Děti doufám nemáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.20 14:30

Být tebou tak já bych byla ráda že mě někdo živí, ono mě živí i ten můj, ale nezakazuje mi práci, spíš by byl rád kdybych šla, ale mě se nechce a jsem ráda za své pohodlí. A taky ho nemiluju, spíš ho mám jako kamaráda, ale mě to tak vyhovuje, stačí mi na lásku děti :)

• Nahlásit
  • Citovat
567
21.4.20 15:50

Odejdi. To vypada na zacinajici domaci nasili. On te dostava pod svou kontrolu, omezuje te, izoluje te a chova se k tobe bez respektu a hnusne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
21.4.20 16:19
@Anonymní píše:
Být tebou tak já bych byla ráda že mě někdo živí, ono mě živí i ten můj, ale nezakazuje mi práci, spíš by byl rád kdybych šla, ale mě se nechce a jsem ráda za své pohodlí. A taky ho nemiluju, spíš ho mám jako kamaráda, ale mě to tak vyhovuje, stačí mi na lásku děti :)

Holky a přemýšlíte nad tím, že NEBUDETE mít žádný **DŮCHOD??
Víte kolik let musíte odpracovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
21.4.20 16:23

Zakladatelko,
stačí si přečíst ten text po sobě.
Ty si musíš najít práci a manžel ti do toho nemá co kecat.
Pokud Tě navíc drží takhle v šachu, tak to není normální.
Dřív či později si může najít i on milenku a budeš mít smůlu, skončíš na ulici.

Najdi si práci, odstěhuj se…

Toto není normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.20 20:07
@purplee píše:
Holky a přemýšlíte nad tím, že NEBUDETE mít žádný **DŮCHOD??
Víte kolik let musíte odpracovat?

O důchod jestli se ho vůbec doziju, mě těch pár korun opravdu nestojí za namahu a jinak budu mít jiný pasivní příjem a přítel taky.

• Nahlásit
  • Citovat
9655
21.4.20 20:15

Ušetřit, popřípadě dálkové začít studovat a osamistatnit se. Rozvést a odstěhovat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9655
21.4.20 20:17

No hlavně tohle už je domácí násilí. Kontaktovala bych Bily kruh bezpečí, třeba. Už to těžko zvládneš sama, se bojím. Dokážeš si potaji najít práci? Odstěhovat se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1888
21.4.20 21:15

Jako v 70 důchod, když to buresovi po 3 vyjde?

Purple… bude válka za zkaženost člověka a nedodržování Božího zákona v eu LIVE!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
21.4.20 21:45
@Anonymní píše:
Ahoj, asi to bude na trosku dyl, s mym muzem jsem se seznamila kdyz mi bylo 21 na vs, tou dobou jsem si privydelavala jako barmanka v nocnim klubu, priteli to tenkrat vadilo i proto, ze tam delal vyhazovace muj ex, muz je celkem zarlivy a rad ma vse pod kontrolou. Tak jsem si nasla praci v dennim provozu, na vs jsem se vykaslala, protoze jsem dostala dobrou pracovni nabidku i bez dokoncene skoly na plny uvazek. Muz vs dodelal ale nasel si praci v uplne jinem oboru. Po nejakych dvou letech jsme se vzali, muz zmenil praci, sel hodne platove nahoru a chtel abych zustala doma, ze mi bude davat kapesne, at se nedru, nechtela jsem praci opustit. Po dalsim roce jsme si vzali mensi hypoteku a koupili dum, opustila jsem praci a nasla jsem si tady v okoli, za mensi plat, ikdyz muz rikal at sem doma, staram se o dum, zahradu a co ze by za to jine zenske daly, ale ja nechtela byt zenska v domacnosti bez svych penez. Muz je takovy hodne egoisticky, sobecky, jesitny, driv takovy nebyl az kdyz mu vsichni v praci zacali lizt do zadku a placat po rameni jakoze borec. No co se nestalo, pri nehode mi zemrela mama a bratr a ja se psychicky zhroutila, temer pet mesicu jsem nebyla niceho schopna, muz mi musel pomahat i s krmenim, koupanim. Pak jsem se jakztakz sebrala ale stejne sem nebyla schopna jit ani nakoupit, musela jsem k doktoroci ale nevydrzela jsem sedet v cekarne ani pet minut a uz jsem sedela v aute a brecela. Muz mi pak sehnal dobreho psychiatra a ja se zacinala davat dohromady, leky beru porad. O vanocich to vsak na me opet padlo a ja cely leden prolezela v posteli. Opet pomohly dlouhe rozpravy s psychiatrem, terapeutem… zacatkem brezna jsem se citila, tak dobre, ze jsem se zacala rozhlizet po praci. A ted, rekla jsem to muzi ze se chci vratit do provozu, a najednou vybuchl ze pres rok jsem doma a ze to tak zustane. Ze mu nebudu delat ostudu tim ze jeho manzelka pracuje. To mi prislo fakt nahlavu. Hodne jsme se odcizili a ja zacala vnimat jaky on je. Proste si pripadam jak ptace ve zlate klicce, chtela jsem jet za babickou, nesmela jsem, chtela jsem jet ke kamaradce nesmela jsem. Zacal se ke mne chovat jako k podrizene, jemu se libil ten muj stav kdy jsem byla mino a on byl ten pecovatel a ja na nem a jeho pomoci zavisla. A ted kdyz chci do prace a byt finance alespon trosku nezavisla tak to se mu nelibi. Poprosila jsem ho o klice od bytu, ze chci byt sama a premyslet, nedal mi je. Krici na mne ze budu doma jak ma spravna zena byt, ze si muzu nakoupit co chci ale budu proste se starat o domacnost. Uz premyslim nad rozvodem, ale jak rikam nemam vlastni penize, nemam kam jit. Muze nemiluju, je mi jedno co dela, ted je navic jeste vetsinu casu doma a ja jsem z nej akorat zas v nervu.
Je to sloh omlouvam se, asi se vam budu zdat hystericka a ze si nevazim toho co mam

Ty nemáš klíče od bytu??! 8o Proboha holka nešťastná zarid se na odchod, až bude v práci. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama