Vůbec nevím, co mám dělat. Jsem v koncích.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnnaM93
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 04.05.19 21:45
Vůbec nevím, co mám dělat. Jsem v koncích.

Ahoj holky, mám takovej problém a už jsem vážně v koncích a potřebuju slyšet názor i jiných lidí, než mám já sama v okolí. Jestli jsem opravdu tak debilní a padlá na hlavu.
Jsem vdaná, mám manžela a dvě děti.
Jsme spolu sedm let, dětem je 4,5 a 2,5 roku.
Během našeho vztahu se to různě vyvíjelo. Nejdřív když jsem s manželem chtěla spát, musela jsem být vždycky iniciátorka já, vždycky si to odkroutil a pak šel něco dělat a nebo si zapl počítač.
Párkrát jsem našla nějaké profily na seznamkách, tvrdil mi, jak to nejsou žádné profily, a že si to založil asi omyle (měl tam fotku, hledal flirt a dal si město schválně někde jinde). No což, to jsem jako ustála. Narodilo se nám potom druhé dítě.
Mezitím ještě, taková vsuvka. Než se narodilo druhé dítě. Obestavili mi účet, protože měl dluh, přišla exekuce a byla to velká sranda. Neplatil si sociální a zdravotní. To byl taky docela zážitek.
No nic, potom se nám narodilo druhé dítě. Chtěla jsem si po nějaké době přetáhnout fotky z porodnice, jako, abych si je uložila. Tak se ptám, jestli si fotky mohu přetáhnout. A on, že ano. Tak si tak přetahuju fotky a najednou mezi těma fotkama na mě vyjede on, jak stojí před zrcadlem a fotí se nahatý, jak mu stojí. Fotky byly poslané přes whatsapp. Začal mi nakecávat, že ty fotky měly být pro mě. Nikdy jsme si takové fotky neposílaly. Tak nakonec z něj vypadlo, že ty fotky posílal jedný holce. Potom jsem zjistila, že si s ní i volala a tak různě. Jo, jestli s ní spal, tak to je ve hvězdách, ale myslím si, že jo. Poznám na něm když lže.
Loni mi už nějak došla trpělivost, a chtěla jsem od něj odejít, už toho bylo vážně moc. Ta důvěra, nechuť k němu, nenávist. Snažila jsem se to všechno překousnout.
Požádala jsem o pomoc rodinu, jestli bych se mým rodičům mohla nastěhovat a být u nich. Rozmlouvali mi to, že máme dvě děti, že prostě ne, abych mu dala ještě jednu šanci…
Tak jsem to neustála a dala na ně. Šanci jsem mu dala. Je to rok a půl, ale ve mě se to pořád nezlomilo. Za ten rok jsme spolu splai jen třikrát a to pokaždé, když jsem byla opilá. Vždycky po sexu jsem šla brečet do koupelny, protože mi fakt bylo blbě. Nenávidím, když na mě sahá, kdyby mě měl políbit a nebo nedej bože ten sex. Pořád měl debilní narážky, pořád něco vyžadoval. Neříkám, že by se za ten rok nesnažil, ale snažil se tak měsíc a pak když viděl, že mě naši přesvědčili, tak zase polevil.
Letos, je to 78dní, kdy jsem prostě řekla, že s ním nedokážu být. (Ano, celý ten rok jsem se přetvařovala a snažila se dělat šťastnou, možná proto to teď nikdo nedokáže pochopit). Řekla jsem našim, že od něj chci odejít, jemu taky. Naše jsem opět poprosila o pomoc, zdali bych u nich mohla s dětmi bydlet. Ze začátku, že ano…ale postupem dnů se názory začaly měnit. Ať mu dám ještě jednu šanci (protože máme problémy i s financema, nedává mi žádné peníze, kolikrát nebylo ani na prášky pro děti atd…nedokáže absolutně hospodařit s pěnězma. Několikrát jsem ho prosila, abysme udělali nějaký finanční plán, abysme dokázali vycházet.)
A teď? Moje máma je celá běsná, spolčuje se s ním, volají si, jak na mě, plánují na mě různé akce atd…
On jí hraje na city s dětma (jako táta je dobrej, to nepopírám, hezky si s nimi hraje atd…). Píše mu různé sms, on jí taky.. Protože máma nemůže překousnout a pochopit to, že se trápím a jsem nešťastná. Tvrdí mi, jak jejich manželství s tátou mělo taky krizi, jak to ale přečkali, že prostě musím počkat. A že sex vm mém věku (26 let) není tak důležitý a podstatný, že si k němu někdy cestu zase najdu.
Je to celkem na dlouhé vyprávění, ale tak trošku jsem to shrnula. Tak mě zajímá, jestli já jsem tak debilní a je to opravdu nepochopitelné???…Že bych chtěla být bez něj, protože vedle něj nedokážu už absolutně fungovat, vadí mi, když ho vidím a je to prostě strašný.
Kdo to dočetl až sem, tak děkuji za pozornost :D :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBožislava
Závislačka 3083 příspěvků 04.05.19 21:52

Požádej obec o přidělení bytu, zajdi do bezplatné právní poradny kvůli rozvodu. Tohle nemá absolutně žádnou budoucnost…

Kriss Tina
Extra třída :D 10709 příspěvků 04.05.19 21:54

Ne je to tvoje rozhodnutí, jestli s nim být nechceš, tak tě nikdo nemůže nutit. Nicméně zas ty nemůžeš chtít po rodičích, aby ti delali azyl a podporovali tě, kdyz mají jiný názor :nevim: takže osobně bych se klidně zbalila a odešla, ale ne do mamahotelu, ale pěkně se postavit na vlastni nohy, najit si svoje bydlení a sama se starat. Upřímně já taky odešla od otce svého syna, tam to bylo teda spíš že byl agresivní na mě, malého si nevšímal, dělal dluhy atd, no rodiče taky nebyli nadšení, nechali mě u sebe bydlet pár týdnů, a musím říct že to bylo peklo a i když sem měla dvouletého syna tak sem se koukala co nejrychleji sebrat a našla si vlastní bydlení a mám klid.

dixi10
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 04.05.19 21:54

Mas možnost zvládnout to bez rodičů? Pokud ano na jejich názor bych se vyprdla :think: je tam dost vážných věcí: dluhy, neschopnost hospodařit, nevěra a evidentně to nemáte zpracovaný. Zkusila bych se zařídit sama s dětmi. A ze ve 26 už nepotřebuje sex??! :zed: přeju hodně štěstí

g.sandova
Kelišová 5068 příspěvků 04.05.19 22:02

Jakej mamahotel? Je snad přirozené, že se obrací na rodiče. Moc to nechápu, že ti nechtějí, zakladatelko, pomoci. Tvůj manžel je zvláštní. Ja bych v tom žít nemohla. Zkus se osamostatnit

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 04.05.19 22:06

Je smutné, že rodiče své dítě nepodpoří - aspoň morálně. Pokud to finančně zvládneš, odstěhuj se. Jinak zkus aspoň něco našetřit a připravuj se na odchod (vzhledem k věku mladšího dítěte předpokládám, že nepracuješ). Noa s ohledem na dluhy bych zkusila zúžit SJM, jestli je to reálné. Že tenhle vztah nemá smysl, to cítíš sama už dlouhou dobu…

Dena12
Kecalka 134 příspěvků 04.05.19 22:10

To je masakr. Rozvod a k tomu ještě podraz od vlastní matky. A řekla jsi na to něco svým rodičům. Oni by si predne měli uvědomit, kdo je jejich dítě, a starat se o tvoje zájmy. Proč už u nich nebydlíš, když ti to nabídli?

Pokud je nepotřebuješ, zařiď se bez nich (bydlení, rozvod). Pokud je potřebuješ, budete si muset promluvit - jestli tě tam nechají bydlet, připomeň jim, kdo je jejich dítě, a řekni, že se ti nelíbí, co tvoje matka dělá, že celou situaci ještě zhoršuje…

Elessa
Kecalka 223 příspěvků 3 inzeráty 04.05.19 22:11

Podle vypraveni je to jen prodluzovani nejakeho deliria, vubec se nedivim, ze s manzelem nechcete byt, ze se vam hnusi. Rodice s vami nemusi souhlasit, mohou byt i proti rozvodu, ale jednou jste jejich dcera, ktera se ted trapi a potrebuje pomoc… je mi lito, ze ji u nich nenachazite. Zkuste se rozhlizet po necem vlastnim a od manzela odejdete. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 22:22

Tak já ti napíšu něco z druhé strany. Jsem teda žena. Ale vždycky když jsem měla kluka, flirtivala jsem i s jinými. Nespala s nimi, ale vyměňovali jsme si fotky a tak… teď mám manžela a dvě děti a pořád mám kamaráda na psaní. Sem tam si napíšeme, i něco odvážnějšího, já mu teda neposilam nic kde jsem nahata, max. spodní pradlo. A on mi (ženatý a dvě děti taky ) pošle klidně fotku nahatou před zrcadlem :nevim:… nespime spolu. Opravdu ne. Ono je fajn slyšet, jak jsem sexy, a bla bla bla… když mi to manžel doma moc neříká… zvedá mi to sebevědomí. Možná to takhle podobně cítil i tvůj manžel :nevim:. Prosím o zachování anonymity :oops:.

alilauter
Kecalka 431 příspěvků 1 inzerát 04.05.19 22:29

Správně děláš, že chceš pryč. Možná je jako táta dobrý, ale být rodič, je i umět se postarat. Takže i v tom selhává. Mámu mám stejnou, ona je ze všeho hned pryč a raději žít ve s prominutím sra.kach než změnu. Taky podle toho vypadá její život.

Jsi strašně mladá na to, abys zabalila život a jen kvůli dětem zůstala. On je i ten argument kvůli dětem na palici. Copak můžou profitovat z nešťastný maminy a problematického táty.

Nebude to jednoduché, ale postavit se na vlastní nohy se dá. Držím palce

AnnaNuvoletta07
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 04.05.19 22:34

S těmi rodiči mě to mrzí. Rodina má být ta, co se vždy a za každých okolností podpoří - ale kde to bohužel reálně funguje, že. Starší generace to tak ve většině holt má - udržet rodinu za každou cenu. Z toho vyplývá jen to, že se musíš zařídit sama. Informuj se, šetři, sháněj peníze, obvolávej - ve svém okolí bohužel očividně podporu nenajdeš. Je mi to líto. Já bych byla fakt běsná vyvolávat si moje rodina s mým partnerem. Asi bych měla veliký problém neposlat v takové situaci do háje obě strany.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30551 příspěvků 04.05.19 22:35
@Anonymní píše:
Tak já ti napíšu něco z druhé strany. Jsem teda žena. Ale vždycky když jsem měla kluka, flirtivala jsem i s jinými. Nespala s nimi, ale vyměňovali jsme si fotky a tak… teď mám manžela a dvě děti a pořád mám kamaráda na psaní. Sem tam si napíšeme, i něco odvážnějšího, já mu teda neposilam nic kde jsem nahata, max. spodní pradlo. A on mi (ženatý a dvě děti taky ) pošle klidně fotku nahatou před zrcadlem :nevim:… nespime spolu. Opravdu ne. Ono je fajn slyšet, jak jsem sexy, a bla bla bla… když mi to manžel doma moc neříká… zvedá mi to sebevědomí. Možná to takhle podobně cítil i tvůj manžel :nevim:. Prosím o zachování anonymity :oops:.

Tohle Ti zvedá sebevědomí? Upřímnou soustrast ;)

stín katedrál
Kecalka 222 příspěvků 04.05.19 22:44

Až vám exekutoři seberou střechu nad hlavou, možná bude matinka konečně spokojená, až se k ní nastěhujete všichni čtyři.

O-livia
Povídálka 36 příspěvků 04.05.19 22:50

Je smutný, jak je pořád ve spoustě lidí zakořeněný přesvědčení, že MUSÍŠ zůstat ve vztahu kvůli dětem. Za cenu vlastního štěstí, sebezapření, psychický pohody. Je to kravina a nenech se vmanipulovat do setrvávání v nefunkčním manželství řečma o tom, že takový krize jsou normální a sex vlastně k životu nepotřebuješ. Rodiče očividně moc nápomocný nebudou, nemáš třeba sourozence nebo blízký přátele, na který byses mohla obrátit?

sediza
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 04.05.19 22:59

Chybi mi tam nejaka poradna nebo psychoterapie pro oba. Ale na vasem miste bych se snazila postavit na vlastní nohy. Najit si dobre placenou praci a nebýt závislá na nikom. Jinak si myslím, ze vase rozhodnutí odejít je spravné. Nelze se přetvarovat do nekonecna. Jeste z toho onemocníte…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama