Vůbec nevím, kde potkat milého kluka

Anonymní
5.8.21 15:21

Vůbec nevím kde potkat milého kluka

Ahoj, vůbec nevím kde potkat milého kluka. VŠ je bohužel čistě holčičí, tak tam to bohužel nejde. Kamarádky také o nikom kloudném neví. Do barů a klubů opravdu nechodím. Naopak chodím na výstavy do muzea nebo galerií, ale tam teda chodí spíše rodiny s dětmi nebo starší lidé. Ještě sem tam chodím do posilovny, ale tam chodí spíše namachrovanci a každý je ve svém vlastním světě. Seznamky jsem zkoušela a otřesné, jak placené, tak neplacené. Fotky lidí jak odněkud z výkonu trestu (potetovani, řetězi kolem krku, u zrcadel, devianti atd.)
Jinak je mi 24 a jsem z Prahy. Opravdu přemýšlím, kde potkat milého a slušného kluka. Přemýšlela jsem např. že zkusím hnutí Brontosaurus nebo se zapíšu do Klubu českých turistů.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42
5.8.21 15:25

...

Můžeš si jako spousta holek na výšce přivydělávat jako společnice. Při tom někoho solidního určitě potkáš, s kým si padnete do oka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
5.8.21 15:30

Chce to mít nějakej koníček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3975
5.8.21 15:31
@Anonymní píše:
Ahoj, vůbec nevím kde potkat milého kluka. VŠ je bohužel čistě holčičí, tak tam to bohužel nejde. Kamarádky také o nikom kloudném neví. Do barů a klubů opravdu nechodím. Naopak chodím na výstavy do muzea nebo galerií, ale tam teda chodí spíše rodiny s dětmi nebo starší lidé. Ještě sem tam chodím do posilovny, ale tam chodí spíše namachrovanci a každý je ve svém vlastním světě. Seznamky jsem zkoušela a otřesné, jak placené, tak neplacené. Fotky lidí jak odněkud z výkonu trestu (potetovani, řetězi kolem krku, u zrcadel, devianti atd.)
Jinak je mi 24 a jsem z Prahy. Opravdu přemýšlím, kde potkat milého a slušného kluka. Přemýšlela jsem např. že zkusím hnutí Brontosaurus nebo se zapíšu do Klubu českých turistů.

Máma, když mi ukazovala areál s vysokoškolským kolejemi, kde sama bývala, mi říkala, ze tam bydlí jiste spousty slušných chlapců. :mrgreen:
Teda ve svém zasneni si nevšimla, ze už po poledni jich bylo pár tak namol, ze málem vypadli z okna. Ale jinak měla pravdu, tam by bylo z čeho vybírat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
5.8.21 15:33

Ja jsem mily :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10118
5.8.21 15:35

Já jsem nejmilejší! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
5.8.21 15:35
@Anonymní píše:

pokud jsi z prahy tak nekde v praze na prochazce na naplavce atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11441
5.8.21 15:37

Většinou bývají spíš na vesnicích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
5.8.21 15:40
@JancaS84 píše:
Většinou bývají spíš na vesnicích.

Ja jsem kluk z vesnice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
5.8.21 15:43

Najdi si brigadu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12313
5.8.21 15:51

Hele neporadim, taky by me zajimal nejaky tip. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
5.8.21 15:53
@Anonymní píše:

Hnutí Brontosaurus je chytrej tah! :palec:
Posledně na pískovišti jsme potkali fakt milý a hodný kluky! I ty holky (některý) byly milý, hodný a slušný. Navíc ty bábovky z písku - fakt dokonalý!! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
5.8.21 16:16

Já vím, kde takové kluky (i holky) potkat. Zkus akce jako je Festival Fantazie (ten je na to TOP, trvá přes týden - opravdu hodně šancí na seznámení), Comic Con, Humbookfest, Potterfest, Svět knihy a podobné.

Mnoho let takové akce navštěvuji a garantuji ti, že tam potkáš spousty milých, hodných a slušných lidí. Akce tohoto rázu přitahují lidi spíše hodnější, milejší, klidnější, žádné namachrované borce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
5.8.21 16:22

V závislosti na tom, jaký typ hledáš;

• golfový klub
  • lukostřelnice
  • lezecká stěna
  • kurzy létání/paraglidingu/potápění

Prostě: najdi si koníček a začni se mu vážně věnovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
5.8.21 16:25

Zakladatelko, já myslím, že potkáváš, jenže se bohužel jen míjíte, a tak o tom nevíš! :-) Problém asi není ani tak o tom se potkat, spíš se oslovit, no…

Co Prahy se týče, neporadím, ale tady na jihu Čech mám zkušenost, že do venkovních posiloven chodí docela hodně milých sympatických kluků. Já bych byl raději, kdyby tam chodily nějaké milé dívky, zatím tedy bohužel… :-) Říká se tomu i workoutové hřiště. Jistě jsou i v Praze.

@Jemnonick píše:
Ja jsem mily :mrgreen:
@Cenarius píše:
Já jsem nejmilejší! :srdce:

Hele a já jsem milý, ale i slušný dohromady, heč! :D A najít mě můžete v té venkovní posilovně. Nacvičuji třeba stojku na hlavě. Ale jak se říká, stavět se můžeš třeba na hlavu a k ničemu ti to nebude… asi to bude pravda! :D No ne, jak říkám, sem dívky nechodí, ale kdyby nějaká byla, už by jen stačilo, aby řekla třeba, pane, máte tu stojku nějak nakřivo! A už by to šlo :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat