Vůbec se v něm nevyznám

Anonymní
31.5.21 12:33

Vůbec se v něm nevyznám

Nějakou dobu jsme byli spíš známí než přátelé, potom začal víc vyhledávat mou přítomnost a rád semnou diskutoval, v tu dobu jsem se od něj dozvěděla, že má problémy v osobním životě (nebudu ro rozepisovat, ale měla jsem pro to pochopení), opravdu to s ním šlo z kopce a tak jsem se zaměřila na to ho držet nad vodou a jak už to tak bývá z kamarádství - láska a z lásky za pár měsíců oči pro pláč.. všechno šlo výborně, měla jsem k němu tak blízko… v úterý jsme si domluvili plány na sobotu, ale další den už prostě bylo ticho, jako celý následující týden… pak mi stroze napsal, že potřebuje čas. Takové klišé, pro mě to tím skončilo. Ale za 14 dní přišlo pár zpráv, ne přímo, ale snaží se nějakým způsobem najít záminku jak se semnou vidět, ale já na to už reaguji vyhýbavě… vždyť už jednou si to celé rozmyslel, už mu nevěřím, nechci to zažít znova. Vím, že on je dost neohrabaný v tom vyjadřovat svoje pocity, ale prostě tomu nerozumím a chci vědět, zda někdo něco podobného zažil nebo radu, jak se k tomu postavit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6389
31.5.21 12:38
@Anonymní píše:
Nějakou dobu jsme byli spíš známí než přátelé, potom začal víc vyhledávat mou přítomnost a rád semnou diskutoval, v tu dobu jsem se od něj dozvěděla, že má problémy v osobním životě (nebudu ro rozepisovat, ale měla jsem pro to pochopení), opravdu to s ním šlo z kopce a tak jsem se zaměřila na to ho držet nad vodou a jak už to tak bývá z kamarádství - láska a z lásky za pár měsíců oči pro pláč.. všechno šlo výborně, měla jsem k němu tak blízko… v úterý jsme si domluvili plány na sobotu, ale další den už prostě bylo ticho, jako celý následující týden… pak mi stroze napsal, že potřebuje čas. Takové klišé, pro mě to tím skončilo. Ale za 14 dní přišlo pár zpráv, ne přímo, ale snaží se nějakým způsobem najít záminku jak se semnou vidět, ale já na to už reaguji vyhýbavě… vždyť už jednou si to celé rozmyslel, už mu nevěřím, nechci to zažít znova. Vím, že on je dost neohrabaný v tom vyjadřovat svoje pocity, ale prostě tomu nerozumím a chci vědět, zda někdo něco podobného zažil nebo radu, jak se k tomu postavit.

Jsi zalozni plan. Rozum rika ze jo, ale neni tam chtic. Chces to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21170
31.5.21 12:58

Aha, takže mu to s jinou nevyšlo a zkouší to zas u tebe. Trapák, vymazala bych si číslo a zapomněla na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
31.5.21 13:31

Zavolej mu a zeptej se. Aspon budes vedet na cem si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7396
31.5.21 14:03

Ahoj zakladatelko,
třeba fakt potřeboval nějaký čas… To tak někdy bývá. Co zkusit narovinu mu říct - hele, minule jsme se domluvili a zrušils to, to bylo zraňující pro mě, takže v pořádku, pokud mi řekneš, že to nikam posouvat nechceš, ale pokud ano, tak mě nezraňuj.
Jinak obecně myslím, že ty,,záchranářské" počátky vztahů jsou to pravé. Většinou je fajn, když ti lidé si to vyřeší, a do vztahů se pouštějí až pak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
31.5.21 19:22

A něco ti brání to s ním probrat, proč se 14 dnů neozval? Pak už je na tobě, jestli ty důvody přijmes a budeš chtít pokračovat dál, pokud budete mít oba zájem, anebo si řekneš, že ti to vysvětlení nestačí a nechceš trávit čas s člověkem co se takto chová a necháš ho být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
31.5.21 20:40
@terien píše:
Aha, takže mu to s jinou nevyšlo a zkouší to zas u tebe. Trapák, vymazala bych si číslo a zapomněla na něj.

Nebo se prostě nechce vázat…Dnes výrazná skupina nemá vztah jako alfu a omegu života…Víme?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21170
31.5.21 21:21
@Tom-One píše:
Nebo se prostě nechce vázat…Dnes výrazná skupina nemá vztah jako alfu a omegu života…Víme?

Víme, právě proto bych se na něj vyprdla a zapomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 21:28

Ono je to jinak, my jsme měli vztah, vídali jsme se pravidelně, plánovali spolu, najednou ticho, po týdnu ta věta „potřebuji čas“… já jsem věděla, že je něco špatně, už když přestal psát, pak tou zprávou mě jen utvrdil v tom, že je konec, jen to nedokáže narovinu říct, ale brala jsem to tak, i když to bylo z ničeho nic. Tím, že mi pak začal psát s nějakým náznakem toho, že by se chtěl potkat… ani to neumí narovinu říct…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat