Vulgarita a stupidita lidí na praccovišti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.16 21:57
vulgarita a stupidita lidí na praccovišti

Tak bych ráda sem dnes přidala takový příspěvek, který se týká mojí práce. Pracuji jako operátorka v automobilovém průmyslu. Nemám nijak složitou ani namáhavou práci. Peníze mám také slušné a od domu to mám tak 5 minut cesty autem. Zvládáme se starat o dceru, které je pět. Přesto však úplně spokojená nejsem. Jde mě o to že lidé, kteří tam pracují jsou dost jednoduchého vydání. Nemám si co s těmi lidmi říct a nějak jsem to omezila na ahoj. Jinak si hledím své práce. Různé řeči jsou nepublikovatelné jedním uchem tam druhým ven. Výjimkou nejsou ani různé sprosté hlášky. Nějak mě ti lidé nebaví. Většina mladých se snaží vhodně zašít, moc se nenadělat mrknout na mobil atd. Je mě z těch lidí zle a jsem jich přesycená. Otázka jsou peníze a jiné věci. Tohle je jediné negativum. Jak to máte vy? :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.12.16 22:01

Mam fajn inteligentni kolegy. Mozna to bude i tim, ze nejsem operatorka v nenamahave praci. Pokud VSICHNI kolegove jsou udajne stupidni, neni tom cele trochu jinak?

Lucie Lexová
Kecalka 324 příspěvků 10.12.16 22:05

Kamarádka, která pracuje ve vedoucí pozici na pracovišti, kde pracují operátoři výroby, říká, že 70 % lidí jsou gumy. Často se pracovně dostávám do různých míst a mohu to jen potvrdit. Bohužel, tito lidé si o sobě vždy myslí, že jsou chytří, šikovní a nejlepší.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.16 22:08

Mám dlouhodobou práci, jen pár lidí, resp. jedna osoba si myslí, že bez ní by všechno spadlo, že to bez ní nejde, je zlá, sprostá, často řve a uráží…celkem po těch letech je to hnus, peníze průměr

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 10.12.16 22:10

Jako studentka jsem uz vystridala nekolik praci nebo spise brigad. A ano, potkala jsem i kolektiv jako mas ted ty. Ale po vsech zkusenostech mnohem radsi pracuju s jednodussima, zato milejsima lidma a pretrpim u nich i ta sproste slova nez sice s chytryma, ale zlyma a pomlouvacnyma lid­ma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.16 22:12

Vulgaritu jsem zažila v jednom zaměstnání přímo od nadřízeného, opakované nadávky na poradách vůči pracovníkům, práci jsem změnila, mnoho kolegů raději sklopilo uši a jsou tam doteď.

Aktuálně pracuji v jedné instituci, kde se očekává vysoká úroveň, adresa instituce je odvozena od jména jednoho francouzského vědce a mnoho pracovníků není schopná ani po letech název ulice vyslovit správně, například do telefonu (jedná se o vědce, jehož jméno jsme museli už na gymnáziu umět vyslovit, kolegové prostě vyslovují úplně všechna napsaná písmena).

Ve všech oblastech jsem se setkala s absolutním nedostatkem všeobecného rozhledu i u lidi starších než já.

Pro Agnesitu výše: obě zaměstnání byla ve vzdělávacích zařízeních a všichni zmiňovaní s VŠ vzděláním na vysokých pozicích.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 10.12.16 22:12

Jo to si nevyberes holka :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.16 22:19

@Agnesita já bych měla možnost pracovat jako zubní instrumentářka doplnila jsem si rekvalifikačku ale neměla bych tolik peněz jako tady. Navíc pracovní doba je u zubaře od rána do večera nebo někdy i nepravidelná. Z tohoto důvodu jsem tady. Navíc jsem se u zubaře pěkně naběhala což se někomu nezdá. Asi tak.

Jogrr
Závislačka 4316 příspěvků 10.12.16 22:20

Tak operatori vyroby, jak se dnes moderne rika delnikum, jiste nepatri mezi inteligenci naroda. prumerne inteligentni clovek by pri teto praci po tydnu mentalne zahynul a nedal by ji.
Spis mi Vas prispevek prijde jako povysovani se nad Ty ostatni, prestoze tam az tak vyrazny mentalni rozdil nebude.

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 10.12.16 22:20
@Anonymní píše:
@Agnesita já bych měla možnost pracovat jako zubní instrumentářka doplnila jsem si rekvalifikačku ale neměla bych tolik peněz jako tady. Navíc pracovní doba je u zubaře od rána do večera nebo někdy i nepravidelná. Z tohoto důvodu jsem tady. Navíc jsem se u zubaře pěkně naběhala což se někomu nezdá. Asi tak.

No tak to holt mas neco za neco. Promin, ale nikdy neni pravda, ze jsou vsichni debilni, jen ja jedina ne :nevim:

Helileli
Závislačka 2951 příspěvků 10.12.16 22:22

Tak nekteri moji kolegove tez nejsou nejaci lumeni, ale mame fajn kolektiv, kde je sranda, pomahame si.
Sproste mluvit nemuzeme, delame se zakazniky. Nicmene i kdybychom tam mohli sproste hulakat na cele kolo, bylo by mi to fuk. Mnohem horsi je v kolektivu nafucenej protivnej puchejr, ktery kolem sebe plive jedy, neni schopen se usmat, vymyslet trochu nejakou legraci. Takova jedna kolegyne je a vsem se nam ulevi, kdyz ma volny den…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.16 22:27

Hele to si nevybereš. Já na střední a vysoký chodila na brigády do fabrik, no co ti jako budu říkat. Byli tam lidé tzv. jednodušší, většinou sotva se základkou. Ale našli se tam i normální lidi. Já nejsem zrovna dvakrát ambiciozní takže nějaký ten oddech v práci ( kouknutí na mobil) taky docela uvítám. Někdy možná lepší, než bych 8 hodin ve stresu a nervovat se, že nemáš dostatečný výsledky a tak. Q

Adrasteia
Závislačka 2754 příspěvků 2 inzeráty 10.12.16 22:31
@Liliana08 píše:
Jako studentka jsem uz vystridala nekolik praci nebo spise brigad. A ano, potkala jsem i kolektiv jako mas ted ty. Ale po vsech zkusenostech mnohem radsi pracuju s jednodussima, zato milejsima lidma a pretrpim u nich i ta sproste slova nez sice s chytryma, ale zlyma a pomlouvacnyma lidma.

Na tom něco je. Mám ráda přímé jednání a je pro mě snesitelnější člověk, který se třeba na mě zdravě naštve, vynadá mi, pohádáme se a druhý den zas O. K. Nesnáším naopak takové ty pokrytecké typy, které se na tebe usmívají, švitoří a za zády pomlouvají, shazují apod. Z vlasní zkušenosti bych řekla, že právě někteří chytří a vzdělaní na vyšších pozicích mohou být kolikrát zákeřnější a nebezpečnější než ten hulvát, který ti ráno sprostě vynadá, žes na něj vylila kafe, ale odpoledne tě upřímně pozve na panáka.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 10.12.16 22:40

Taky jsem zažila a co hůř nejen spolupracovníky, ale ředitele. Se zaměstnanci mluvil způsobem,,kdo to tam takhle vys…,proč jste to takhle vypí…atd.Kam se mnohej dělník bez vzdělání hrabe. Takže v inteligenci to není a práci si vybrat můžeme, ale lidi v ní už holt ne.

Heivka
Závislačka 3198 příspěvků 10.12.16 22:41

Dokud mezi jednodušší populaci patří operátoři výroby, jako problém bych to neviděla. Horší je to když jsou pitomci ve vedení, to má manžel v práci. Dokonce i externí dodavatelé nevěří jaký pitomec může být na ředitelské pozici. Manžela to natolik otrávilo, že si po deseti letech v oboru začal dodělávat vysokou školu, aby mohl odejít a dostal se na lepší místo.
Já měla taky štěstí na „inteligentní“ kolegy. Kolikrát se člověk divil, co dokážou lidi vypustit z úst za moudra, za která by dostal žák prvního stupně ZŠ nedostatečnou.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >