Vulgární ve škole

Napsat příspěvek
Anonymní
17.2.20 17:35

Máte pravdu. Neznám obě strany mince.
Syn byl začátkem školního roku šikanován kvůli svému zdravotnímu stavu (je po operaci obou nohou). S učitelkou se vše dalo do pohybu a vše se řešilo a vyřešilo. Proti učitelce rozhodně nic nemám.
Bohužel asistentku již za ty 2 roky znám a vím, že to není férový člověk. V září bylo domluveno, že syna budu já nebo babička vyzvedávat před koncem poslední hodiny ze třídy, aby nešel z bezpečnostních důvodů z 2.patra sám a ani s ostatními dětmi, aby se něco nestalo. Jednou jedinkrát tam učitelka nebyla, asistentka ho pustila samotného, ještě mu frkla batoh na záda a s holema „Běž“, aniž by babičku vpustila do školy (měla jí ho předat, takto to vyžadovala sama paní učitelka). A pak byly jen výmluvy a výmluvy. Naštěstí se nic nestalo a já to nezmazávala. A existují další a další věci, kdy si člověk dá 5 a 5 dohromady a zjistí, jaký ten člověk je. Zítra ráno se za ni chystám a zeptám se ji, co se v tom autobuse vlastně dělo…
A družinářka? Opět domluveno, že do jídelny (přes park, kam děti dochází), bude chodit syn první, aby udával tempo celé třídě. Družinářka tvrdila, že to není problém, samozřejmě to uděláme takto. Jeho bezpečnost na prvním místě. Ale pak potkám támhle jednu maminku, támhle známou a nakonec od 4 lidí nezávazně na sebe jsem se dozvěděla, že syn chodí poslední, pomalu běží a ona na něj ještě přes park křičí: jméno, dělej! O tom mi říkal i syn a já mu nevěřila. :oops: A ona mi do očí bude tvrdit, že syn chodí první a jde se podle něho. Věřit tedy 5 lidem nebo jí?
Neříkám, že je syn svatý. To není a nikdo z nás. Vím, že je s klukama jak utržený ze řetězu ale na svůj slovník si už dává bacha a prostředníček ho hodně mrzí. Nikdy s ním žádné problémy nebyly. Poznámky nenosí. Toto byla jeho první. A vím, že naše paní učitelka je rozdává dost často. Kdyby se nechoval vhodně, jistě by už nějakou před tím slíznul. :lol: Ani při konzultačkách si na jeho chování nestěžovala, tak to asi zas takový gauner, jak mi tady některé tvrdíte, nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
13291
17.2.20 17:38
@Silverine247 píše:
Souhlasila bych. Mladik se musi naucit, ze kazda akce vyvola reakci. Mozna ne nekdy 100% adekvatni, ale o to vic si to bude pamatovat. Kdyz to ted maminka pujde do skoly zehlit, synator si do zivota zapamatuje neco uplne jineho…

Přesně tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
17.2.20 17:42

Ty jo, já už bych asi za tou asistentkou nechodila. Ona to jen bude víc a víc pitvat. Synovi jsi domluvila, on se omluvil a vyřešeno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
17.2.20 17:43

Anonymní zakladatelka: a proč to neřešíš? To jsou důležité věci k řešení. Dcera má ve třídě kluka na vozíčku, ale po škole se pohybuje jen s berlema…takže řekněme podobně jako u vás,,, ano, děckám to vadí, zdržuje je to,,,no ani ti nebudu vypisovat, co všecko a proč na tom děckám vadí /mám to od dcery/,,, ale rodiče toho kluka, když něco, tak to řeší, protože jestli je to domluvené OFICIELNĚ, tak to tak prostě bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 17:43

@Silverine247 Protože ví, jaká je a že by s ní měl peklo.

• Nahlásit
  • Citovat
1146
17.2.20 17:45
@Anonymní píše:
Máte pravdu. Neznám obě strany mince.
Syn byl začátkem školního roku šikanován kvůli svému zdravotnímu stavu (je po operaci obou nohou). S učitelkou se vše dalo do pohybu a vše se řešilo a vyřešilo. Proti učitelce rozhodně nic nemám.
Bohužel asistentku již za ty 2 roky znám a vím, že to není férový člověk. V září bylo domluveno, že syna budu já nebo babička vyzvedávat před koncem poslední hodiny ze třídy, aby nešel z bezpečnostních důvodů z 2.patra sám a ani s ostatními dětmi, aby se něco nestalo. Jednou jedinkrát tam učitelka nebyla, asistentka ho pustila samotného, ještě mu frkla batoh na záda a s holema „Běž“, aniž by babičku vpustila do školy (měla jí ho předat, takto to vyžadovala sama paní učitelka). A pak byly jen výmluvy a výmluvy. Naštěstí se nic nestalo a já to nezmazávala. A existují další a další věci, kdy si člověk dá 5 a 5 dohromady a zjistí, jaký ten člověk je. Zítra ráno se za ni chystám a zeptám se ji, co se v tom autobuse vlastně dělo…
A družinářka? Opět domluveno, že do jídelny (přes park, kam děti dochází), bude chodit syn první, aby udával tempo celé třídě. Družinářka tvrdila, že to není problém, samozřejmě to uděláme takto. Jeho bezpečnost na prvním místě. Ale pak potkám támhle jednu maminku, támhle známou a nakonec od 4 lidí nezávazně na sebe jsem se dozvěděla, že syn chodí poslední, pomalu běží a ona na něj ještě přes park křičí: jméno, dělej! O tom mi říkal i syn a já mu nevěřila. :oops: A ona mi do očí bude tvrdit, že syn chodí první a jde se podle něho. Věřit tedy 5 lidem nebo jí?
Neříkám, že je syn svatý. To není a nikdo z nás. Vím, že je s klukama jak utržený ze řetězu ale na svůj slovník si už dává bacha a prostředníček ho hodně mrzí. Nikdy s ním žádné problémy nebyly. Poznámky nenosí. Toto byla jeho první. A vím, že naše paní učitelka je rozdává dost často. Kdyby se nechoval vhodně, jistě by už nějakou před tím slíznul. :lol: Ani při konzultačkách si na jeho chování nestěžovala, tak to asi zas takový gauner, jak mi tady některé tvrdíte, nebude.

Ja bych ti hlavne doporucila, az (jestli) do te skoly pujdes, aby ses drzela tematu, protoze jestli zacnes o tom, ze se asistentce neda verit, protoze jednou poslala kluka dolu ze schodu samotneho, ma pres park chodit prvni a nechodi… a v podstate je to chudak, proti komu se vsichni spikli… tak si bud jista, ze ta „sikana“ bude jeste horsi. Pokud tam fakt chces jit, tak nevytahuj stare krivdy a drz se toho jednoho incidentu a spis se ptej, co se opravdu stalo, nez predpokladej. Pokud chces resit kdo ma chodit nebo kdo opravdu chodi v parku prvni, tak to res naprosto oddelene, at to nevyzni jako „a vy zase bijete cernochy“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 17:46

@Anik Naštěstí se syn už pohybuje bez holí. Šlo jen o začátek školního roku. Asistentku jsem samozřejmě řešila hned druhý den. A družinářku jsem nechala být, protože vím, že by s ní měl opravdu peklo. Řešili jsem to hodně tím, že jsme ho pak vyzvedávali ze školy hned po vyučování. Když pak už chodil sám a rychleji, začal zase chodit s dětmi. Ona je opravdu hodně zlá ženská. :(

• Nahlásit
  • Citovat
1146
17.2.20 17:47
@Anonymní píše:
@Silverine247 Protože ví, jaká je a že by s ní měl peklo.

A to nevedel, kdyz ji ukazoval fakace? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42607
17.2.20 17:49
@Silverine247 píše:

A ty by sis nechala líbit dlouhodobé sra. ní na hlavu? Ta koza dostala akorát to, co si zasloužila. Taková stvoření nemají co dělat s dětma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 17:49
@Silverine247 píše:
Ja bych ti hlavne doporucila, az (jestli) do te skoly pujdes, aby ses drzela tematu, protoze jestli zacnes o tom, ze se asistentce neda verit, protoze jednou poslala kluka dolu ze schodu samotneho, ma pres park chodit prvni a nechodi… a v podstate je to chudak, proti komu se vsichni spikli… tak si bud jista, ze ta „sikana“ bude jeste horsi. Pokud tam fakt chces jit, tak nevytahuj stare krivdy a drz se toho jednoho incidentu a spis se ptej, co se opravdu stalo, nez predpokladej. Pokud chces resit kdo ma chodit nebo kdo opravdu chodi v parku prvni, tak to res naprosto oddelene, at to nevyzni jako „a vy zase bijete cernochy“.

Opravdu neplánuji řešit to před tím. Jen jsem Vám tu chtěla napsat, jaké zkušenosti již máme. Chtěla bych řešit pouze ten incident se zvednutým prstem. Sama nemám ráda, když mi mou chybu někdo neustále předhazuje. Stalo se, stalo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
SAJ
5672
17.2.20 17:50
@Anonymní píše:
@Silverine247 Protože ví, jaká je a že by s ní měl peklo.

Ale to je pitomost. Pokud existuje oficiální dohoda o opatřeních kvůli synově operaci, pak máš naprosto bez emocí vyžadovat její dodržování. Tečka.

Víš, jaký jsem získala dojem? Že to řešíš místo ve škole doma, i se synem a taky před synem… A že ten fakáč rozhodně nebyla žádná náhoda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20818
17.2.20 17:50

-

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 17:52
@Silverine247 píše:

Píšu o družinářce. Prostředník ukázal asistentce. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
1146
17.2.20 17:52
@lucenka píše:
A ty by sis nechala líbit dlouhodobé sra. ní na hlavu? Ta koza dostala akorát to, co si zasloužila. Taková stvoření nemají co dělat s dětma

Ty ji znas? Bezne ukazujes lidem prostrednicky? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2267
17.2.20 17:53

To v mých očích nebylo řešení, ale ústupek. Nvím no, vím jak to mají ošéfované rodiče toho našeho spolužáka,,,on je postižený, tak je to úplně jiný případ, ale pokud jste to měli vše oficielně a přes ředitele, tak bych se ani zlé družinářky nebála. Ona to má třeba tak, že ví, že si to prostě může dovolit, protože se jí všichni bojí. A kluk to má v sobě, tak zapnul obranu. Nechci ho omlouvat, on začal být sprostý už vloni, že,,,ale klidně to spolu může souviset. Měla byses ho zastávat tady v těchto věcech,,, né v těch jiných.

@Anonymní píše:
@Anik Naštěstí se syn už pohybuje bez holí. Šlo jen o začátek školního roku. Asistentku jsem samozřejmě řešila hned druhý den. A družinářku jsem nechala být, protože vím, že by s ní měl opravdu peklo. Řešili jsem to hodně tím, že jsme ho pak vyzvedávali ze školy hned po vyučování. Když pak už chodil sám a rychleji, začal zase chodit s dětmi. Ona je opravdu hodně zlá ženská. :(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama