Vulgární ve škole

Napsat příspěvek
Anonymní
17.2.20 17:55
@SAJ píše:
Ale to je pitomost. Pokud existuje oficiální dohoda o opatřeních kvůli synově operaci, pak máš naprosto bez emocí vyžadovat její dodržování. Tečka.Víš, jaký jsem získala dojem? Že to řešíš místo ve škole doma, i se synem a taky před synem… A že ten fakáč rozhodně nebyla žádná náhoda…

Dohoda byla ale stále je to slovo proti slovu.

Děkuji za názor. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
42607
17.2.20 17:57
@Silverine247 píše:
Ty ji znas? Bezne ukazujes lidem prostrednicky? 8o

Stačí mi popis, jak se ty dvě kozy chovaly k malému dítěti se zdravotním problémem. A prostředník běžně neukazuju, ale v určité situaci si jeho použití dovedu představit.. V dětském věku se dítě učí, stačila poznámka a trest od rodičů. A ne aby mu to předhazovaly ještě několik dalších dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
17.2.20 17:58
@Anonymní píše:
Píšu o družinářce. Prostředník ukázal asistentce. :lol:

OK, omlouvam se, trochu jsem se v tom ztratila. Takze asistentku nesnasi (viz fakac) a boji se druzinarky. No ja bych se fakt obavala, ze cim vic to ted budes rozmazavat, tim to udelas synovi horsi. To ja bych spis udelala rodeo jak prase kvuli tem berlim atd, coz se zda uz neni aktualni. Teda nastesti!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 17:59
@Anik píše:
To v mých očích nebylo řešení, ale ústupek. Nvím no, vím jak to mají ošéfované rodiče toho našeho spolužáka,,,on je postižený, tak je to úplně jiný případ, ale pokud jste to měli vše oficielně a přes ředitele, tak bych se ani zlé družinářky nebála. Ona to má třeba tak, že ví, že si to prostě může dovolit, protože se jí všichni bojí. A kluk to má v sobě, tak zapnul obranu. Nechci ho omlouvat, on začal být sprostý už vloni, že,,,ale klidně to spolu může souviset. Měla byses ho zastávat tady v těchto věcech,,, né v těch jiných.

Oficiálně přes ředitele nic nebylo. Jen šlo o domluvu, kterou sama navrhla učitelka a družinářka. :(

• Nahlásit
  • Citovat
1146
17.2.20 17:59
@lucenka píše:
Stačí mi popis, jak se ty dvě kozy chovaly k malému dítěti se zdravotním problémem. A prostředník běžně neukazuju, ale v určité situaci si jeho použití dovedu představit.. V dětském věku se dítě učí, stačila poznámka a trest od rodičů. A ne aby mu to předhazovaly ještě několik dalších dnů.

Jo s tim souhlasim, ale nemyslim si, ze jit to do skoly zehlit, by situaci pomohlo, spis naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42607
17.2.20 18:00
@Silverine247 píše:
Jo s tim souhlasim, ale nemyslim si, ze jit to do skoly zehlit, by situaci pomohlo, spis naopak.

Ale ona nechce žehlit situaci. Chce řešit nevhodné chování asistentky/družinářky. Což. mi přijde adekvátní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
946
17.2.20 18:01

Nastoupila bych na ni v plné polní. Lidi dělají blbosti neustále. Vysvětlit mu, omluví se, uzavřít. Nějaký další narážky kor na absenci kamarádů jsou naprosto nepřijatelné :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 18:05

@Silverine247 Vše jsem řešila dle svého nejlepšího uvážení. Asistentka se vymlouvala, že nevěděla, že mu babička nejde naproti (měla ho ale nahoře ve třídě vyzvednout), nebylo to k ničemu. Naštěstí se nic nestalo. A hlavně se to pak už neopakovalo, což jsem brala jako nej řešení.
Z družiny jsem ho stáhla, když to evidentně začal být takový problém, že jsou děti pomalejší.

Všem děkuji za názory. :palec: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
2267
17.2.20 18:08

Aha, tak to má samozřejmě váhu nula. Holky asi změnily názor, což neříkám, že je dobře, je to pro ně už zřejmě obtěžující, ale neuděláš s tím nic, pokud to není ofiko.

Takže za mě závěr, protože už musím jít…neřešíš důležité věci dostatečně tak, abys opravdu chránila kluka,,,naopak ho chceš chránit a omlouvat ve věcech, kde bys neměla.

citace] @Anonymní píše:
Oficiálně přes ředitele nic nebylo. Jen šlo o domluvu, kterou sama navrhla učitelka a družinářka. :(
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
17.2.20 18:20
@lucenka píše:
Ale ona nechce žehlit situaci. Chce řešit nevhodné chování asistentky/družinářky. Což. mi přijde adekvátní.

A jak si myslíš, že tím synovi pomůže, když na ně nastoupí? Myslíš, že se obě zastydi a budou na něj od té chvilky jak milius?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42607
17.2.20 18:21
@Silverine247 píše:
A jak si myslíš, že tím synovi pomůže, když na ně nastoupí? Myslíš, že se obě zastydi a budou na něj od té chvilky jak milius?

Třeba mu tím nepomůže nijak, ale ukáže dítěti, že stojí za ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22291
17.2.20 18:22
@Anik píše:
Aha, tak to má samozřejmě váhu nula. Holky asi změnily názor, což neříkám, že je dobře, je to pro ně už zřejmě obtěžující, ale neuděláš s tím nic, pokud to není ofiko.

Takže za mě závěr, protože už musím jít…neřešíš důležité věci dostatečně tak, abys opravdu chránila kluka,,,naopak ho chceš chránit a omlouvat ve věcech, kde bys neměla.

citace] @Anonymní píše:
Oficiálně přes ředitele nic nebylo. Jen šlo o domluvu, kterou sama navrhla učitelka a družinářka. :(

Přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
17.2.20 18:24
@lucenka píše:
Třeba mu tím nepomůže nijak, ale ukáže dítěti, že stojí za ním.

To mu přece může ukázat i jinak. To, že kluk nechce, aby to maminka chodila rozmazavat do školy, to nic? Nepodceňovala bych intuici tretaka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5672
17.2.20 18:25
@Anik píše:

@Anonymní píše:

No… Vidím to hodně podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22291
17.2.20 18:29
@lucenka píše:
Třeba mu tím nepomůže nijak, ale ukáže dítěti, že stojí za ním.

Za svým dítětem by rodič měl stát v každé situaci, dokonce i tehdy, kdy je jeho chyba či vina naprosto zřejmá. Ale rodič by měl umět přijmout, že jeho dítě pochybilo a pracovat s ním tak, aby se už taková situace neopakovala a aby mu pomohl nést následky. Rozhodně by neměl dítě těch následků zbavovat a jeho chybu házet na jiné. My tady neznáme tu situaci ani její pozadí. Můžeme se jen domýšlet a to je na pendrek, nemáme objektivní informace. Každopádně fakt, že ve škole nedodrželi domluvu týkající se zdravotního stavu dítěte za řešení stojí. Nebo že zakladatelka ví, že syna v družině vychovává někdo, s kým by „mohl mít peklo“ - to bych jako máma řešila, jí to nevadí. Rozhodně spíš, než vulgární gesto, které v každém případě vulgární a neomluvitelné je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama