Vulgární výrazy při sexu

Anonymní
28.2.20 10:03

Vulgární výrazy při sexu

Prosím o anonym nebo smazat.

Vadilo by vám, kdyby byl dlouhodobý partner, manžel při sexu vulgární, myslím slovně?
Můj takový nikdy moc nebyl, ale v poslední době občas něco řekne. Ne pokaždé a nemluví tak celou dobu. Řekne jen několikrát nějaké slovo, a ne vždycky.
Naposledy mi řekl několikrát m.dej! To mi přišlo zatím nejhorší. Nic jsem mu neřekla, dělám, že nic. Pokud to teda při sexu potřebuje, budiž. Není to ale blbý, neznehodnocuje to milování? Není lepší se emocionálně spojit jinak než takhle? Přitom potom se se mnou normálně mazlí a je něžný i během toho. Já sama bych tohle nikdy neřekla. Něco taky občas řeknu, ale spíš normálním slovníkem. Má mě potom vůbec rád?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28.2.20 10:05

Nene… :zed:

Jestli tohle není trolení tak fakt nevím. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10942
28.2.20 10:06
@Anonymní píše:
Prosím o anonym nebo smazat.Vadilo by vám, kdyby byl dlouhodobý partner, manžel při sexu vulgární, myslím slovně?
Můj takový nikdy moc nebyl, ale v poslední době občas něco řekne. Ne pokaždé a nemluví tak celou dobu. Řekne jen několikrát nějaké slovo, a ne vždycky.
Naposledy mi řekl několikrát m.dej! To mi přišlo zatím nejhorší. Nic jsem mu neřekla, dělám, že nic. Pokud to teda při sexu potřebuje, budiž. Není to ale blbý, neznehodnocuje to milování? Není lepší se emocionálně spojit jinak než takhle? Přitom potom se se mnou normálně mazlí a je něžný i během toho. Já sama bych tohle nikdy neřekla. Něco taky občas řeknu, ale spíš normálním slovníkem. Má mě potom vůbec rád?
:mrgreen: Jo, běžně z nás lezou i horší výrazy :oops: Spíš než že by se jednalo o známky toho, že tě přestává mít rád, bych byla pyšná, že ho tak rajcuju, že se takhle „uvolní“. Pokud jinak mluví normálně, tak je to přece super, ne? Ty nikdy nevypustíš z pusy nic jako „píchej mě“?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
28.2.20 10:06

Musí to chtít oba, jinak to nemá smysl. Zkuste si o tom promluvit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2978
28.2.20 10:09

Ne nemá tě rád, je to prasak. Měl by na to jít víc emocionálně, třeba si v průběhu vytáhnout ze zadku růže a říct ti básničku :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 10:14

Přítel když se rozvášní tak je taky sprostý, mně to v tu chvíli nevadí, ale když na mě zkusí „řekni mi lásko něco nemravnýho“ tak jsem z toho úplně mimo :lol: Já pak začnu přemýšlet co mu říct sprostýho, aby ho to rajcovalo ale neurazilo a pak z toho sexu ani moc nemám :nevim: Budu muset potrénovat nebo si vymyslet něco dopředu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.2.20 10:15
@unuděná píše: :mrgreen: Jo, běžně z nás lezou i horší výrazy :oops: Spíš než že by se jednalo o známky toho, že tě přestává mít rád, bych byla pyšná, že ho tak rajcuju, že se takhle „uvolní“. Pokud jinak mluví normálně, tak je to přece super, ne? Ty nikdy nevypustíš z pusy nic jako „píchej mě“?

Ne, tohle fakt neřeknu. Nejsem ticho, dám mu vědět, že se mi to líbí, ale takhle ne. Když něco řeknu, tak třeba Jo, takhle nebo Ještě, Takhle mi to dělej nebo Dej mi to tam apod., ale nic vulgarnějšího.

• Nahlásit
  • Citovat
10942
28.2.20 10:20
@Anonymní píše:
Ne, tohle fakt neřeknu. Nejsem ticho, dám mu vědět, že se mi to líbí, ale takhle ne. Když něco řeknu, tak třeba Jo, takhle nebo Ještě, Takhle mi to dělej nebo Dej mi to tam apod., ale nic vulgarnějšího.

No vidíš, vsaď se, že kdybys něco takového řekla, tak uvidíš to tóčo :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 10:26
@Anonymní píše:
Prosím o anonym nebo smazat.Vadilo by vám, kdyby byl dlouhodobý partner, manžel při sexu vulgární, myslím slovně?
Naposledy mi řekl několikrát m.dej! To mi přišlo zatím nejhorší. Nic jsem mu neřekla, dělám, že nic. Pokud to teda při sexu potřebuje, budiž. Není to ale blbý, neznehodnocuje to milování? Není lepší se emocionálně spojit jinak než takhle? Přitom potom se se mnou normálně mazlí a je něžný i během toho. Já sama bych tohle nikdy neřekla. Něco taky občas řeknu, ale spíš normálním slovníkem. Má mě potom vůbec rád?

Asi polovina partnerek vysloveně chtěla, abych takhle mluvil. Mně to zezačátku moc nešlo přes pusu, ale když je to vzrušuje, tak proč ne. Některé tak mluvily při sexu samy, to bylo taky fajn. A pak jsem narazil i na takové, které jsem plácl po zadku a ony se urazily, že při sexu nesnesou násilí, protože je to ponižuje.

Hádej, kterým dávám přednost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.2.20 10:29

Já ti rozumím, mně to vadí hodně. Ex to začal po letech taky praktikovat a bylo mi z toho vždy na :poblion: Připadala jsem si jako šlapka, ponižovalo mě to.
Ale jistě tady bude spousta holek, kterým to nevadí. Já nejsem submisivní a nejsem ani věc, okamžitě jsem měla po chuti na toho dotyčného…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.2.20 10:37
@Anonymní píše:
Já ti rozumím, mně to vadí hodně. Ex to začal po letech taky praktikovat a bylo mi z toho vždy na :poblion: Připadala jsem si jako šlapka, ponižovalo mě to.
Ale jistě tady bude spousta holek, kterým to nevadí. Já nejsem submisivní a nejsem ani věc, okamžitě jsem měla po chuti na toho dotyčného…

Mně to až tak neponižuje nebo vysloveně nevadí, pokud on má tu potřebu se takhle projevovat. Ale nerozumím tomu, že někteří chlapi u toho potřebují takhle mluvit. Potom děláme oba, jako že nic. Naposledy jsem mu potom řekla, víš, cos mi před chvílí říkal? On o tom ani mluvit nechce, jen se usmál a nic. Tento výraz m… mi přišel už trochu moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.2.20 10:39
@Anonymní píše:
Přítel když se rozvášní tak je taky sprostý, mně to v tu chvíli nevadí, ale když na mě zkusí „řekni mi lásko něco nemravnýho“ tak jsem z toho úplně mimo :lol: Já pak začnu přemýšlet co mu říct sprostýho, aby ho to rajcovalo ale neurazilo a pak z toho sexu ani moc nemám :nevim: Budu muset potrénovat nebo si vymyslet něco dopředu :mrgreen:

Tak mu řekni že je prase se má udělat a že si to pak z tvé kundy pekně vylíže, dokud se neudělám tak mně to strašně rajcuje a pak jsem rad že to své semeno nemusím opravdu vylízat. :)

• Nahlásit
  • Citovat
8884
28.2.20 10:46

Mně to připomnělo tudle scénku :oops: :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50902
28.2.20 10:49

Mně by to vadilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14313
28.2.20 10:49

Když se ti to nelíbí, tak mu to jasně řekni. Určitě máš na to právo. Ať si s takovým slovníkem zůstane u těch svých prostitutek a netahá to do ložnice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama