Vůně - jablko a skořice

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
444
24.9.21 09:27

vůně - jablko a skořice

Ahoj, existuje nějaký parfém, který vůní připomíná jablko se skořicí? Případně máte nějaké tipy na vůně, svíčky atd. jak touto vůní provonět domácnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4037
24.9.21 09:33

Kupuju každý rok před vánoci od Salusu vonný olejíček Pohádka vánoc a Vánoční hvězda, tak je cítit jak skořice, tak hřebíček i to jablíčko, nebo v tom cítím i perníčky. Myslím, že jsem tam viděla i Pečené jablko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3368
24.9.21 09:40
@aduska912 píše:
Ahoj, existuje nějaký parfém, který vůní připomíná jablko se skořicí? Případně máte nějaké tipy na vůně, svíčky atd. jak touto vůní provonět domácnost?

Upéct jablečnej štrůdl? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18402
24.9.21 09:43
@Semtex píše:
Upéct jablečnej štrůdl? :D

Jojo kazdy den a za chvili ma cela rodinka po 100 kg zive vahy :mrgreen:

Co vonne vosky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5405
24.9.21 10:13

Zkus se na netu (doporučuji Fler) podívat na keramický „jablečník“. Moje mamka ho už má leta.
Je to jako aromalampa - vršek se ale odklopí a dovnitř se nakrájí jablko, přidá skořice, popř. hřebíček a trochu se to zalije vodou. Špatně se mi to popisuje, snad je to srozumitelné ;)
Opravdu to krásně provoní byt :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5405
24.9.21 10:15
@jednoslunicko píše:
Kupuju každý rok před vánoci od Salusu vonný olejíček Pohádka vánoc a Vánoční hvězda, tak je cítit jak skořice, tak hřebíček i to jablíčko, nebo v tom cítím i perníčky. Myslím, že jsem tam viděla i Pečené jablko.

Jojo, tyto vůně také kupuji, jsou úžasné :potlesk:
A Salus má právě i vyloženě tu vůni Jablko - skořice :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5405
24.9.21 10:24

Ještě se dá vyhledat pod názvem „jablkogril“ či „pec na jablko“ :D Zkusila jsem i pohledat foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AndyBr
13.10.21 09:55

Já mám doma svíčky, prostorové parfémy, tyčinkové vůně, esence do aromalap, prostě mi to musí doma vonět a jelikož si člověk na vůně rychle zvyká, tak mám v každé místnosti něco jiného, abych to cítila pořád. Vždycky když příjde moje sedmiletá neteř na návštěvu, tak řekne, teto, tady to tak krásně voní. :-D Za ty roky zkoušení jsem skončila u jedné osvědčené značky, tak kdyby Vás to zajímalo, klidně dám více informací.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat