Vůně /toaletka/ z drogerie - která vydrží?

904
14.6.17 15:11

Vůně /toaletka/ z drogerie - která vydrží ?

Ahojda, máte, prosím, zkušenost s kvalitní vůní z drogerie - většinou mi dlouho nevydrží..Cenově - nemusí být dražší :-) /do 300 kč/ díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2740
14.6.17 15:20

Toaletky jsou naředěné, aby byly levnější- proto dlouho nevydrží. Nejdéle vydrží parfémy. Něco mezi nimi jsou parfemované vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 15:27

Žádná toaletní voda nevydrží. Mě nevydrží ani z Avon atd…
Nejlepší koupit parfém, ale to máš tak 1500.. a víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 15:30

Ahoj, já mám ráda tuhle toaletku, stojí kolem stovky a voní krásně. A myslím, že chvilku vydrží. Je moc příjemná ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11311
14.6.17 15:39

Obecně u levných voňvek platí že čím hnusnější a těžší vůně, tím déle je cítit. Takže bych vsadila na něco syntetického kokosového a nebo vanilkového.

A případně pokud někde mají retro šeříkové duchy moskvy…

jen teda je to dost útok na nosy vašeho okolí.

Nevyhazujte peníze za levné a nekvalitní voňavky - to už je lepší najít si antiperspirant s vůní, která se vám líbí a používat ho na běžné nošení a našetřit si na nějakou kvalitnější vůni, kteoru budete používat pro výjimečné chvíle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
14.6.17 16:36

@Barborika skleněné lahvicky zelená Chanson D'Eau a pak bílá etiketa s vykřičníkem od stejné značky jako v předchozím příspěvku… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
14653
15.6.17 15:19
@Barborika píše:
Ahojda, máte, prosím, zkušenost s kvalitní vůní z drogerie - většinou mi dlouho nevydrží..Cenově - nemusí být dražší :-) /do 300 kč/ díky :)

Než nějakou levnou voňavku o ničem, to je lepší koupit třeba menší balení, ale kvalitní parfém. Je dost e-shopů, kde v akci koupíš třeba parfémovou vodu taky kolem tří stovek.
;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama