VW TIguan / Golf Variant a Passat od roku 2017

33
21.2.21 12:16

VW TIguan / Golf Variant a Passat od r. 2017

Dobrý den, zvažujeme koupit druhého auta do rodiny - viz modely v názvu tématu. Máte někdo z výše uvedených aut (od roku 2017,2018 - ne starší modely). Jak jste spokojené? Tiguan se mi strašně líbí, máme hezkou nabídku, ale kufrem si nejsem jistá. Nyní mám golf v krátké verzi a kočárek tam dám.

Děkuji všem za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4736
21.2.21 12:54

Kočárek snad nebudeš mít na věky, krom toho dvě auta znamenají, že si je snad můžete dle potřeby prohazovat. Osobně bych šel do Tiguana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4051
21.2.21 13:01

Měla jsem tři roky passata v sedanu. Zbavila jsem se ho prave kvůli nejblbejsimu kufru na světě. Holt, když jsem si ho porizovala, tak jsem nevěděla, ze budu mít děti tak brzy :lol: jinak to byl můj miláček… jezdil krasne, spolehlivě, zral málo. Nevím, co bych ještě zmínila… s Tiguanem ti nic neřeknu, nemám rada SUV.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
21.2.21 16:53
@Verurizeckova píše:
Měla jsem tři roky passata v sedanu. Zbavila jsem se ho prave kvůli nejblbejsimu kufru na světě. Holt, když jsem si ho porizovala, tak jsem nevěděla, ze budu mít děti tak brzy :lol: jinak to byl můj miláček… jezdil krasne, spolehlivě, zral málo. Nevím, co bych ještě zmínila… s Tiguanem ti nic neřeknu, nemám rada SUV.

sedan právě vůbec nekoukáme, ale to jsem zapomněla napsat! :) pardon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
21.2.21 18:12

Teď jsem auto kupoval, Tiguan má na kočárek fakt kufr malý, líbil se nám, ale skončili jsme u kombíku.
Sice člověk nebude vozit kočárek roky, ale pak to budou odrážedla, kola, brusle a k tomu hromada krámů, takže ten přepravní prostor se vždy využije.
Byl jsem v salonu i s kočárkem (vcelku kompaktní bugaboo) a tigouš fakt neobstál.
Passat kombi je ultimátní řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4736
21.2.21 19:14
@fotrik1 píše:
Teď jsem auto kupoval, Tiguan má na kočárek fakt kufr malý, líbil se nám, ale skončili jsme u kombíku.
Sice člověk nebude vozit kočárek roky, ale pak to budou odrážedla, kola, brusle a k tomu hromada krámů, takže ten přepravní prostor se vždy využije.
Byl jsem v salonu i s kočárkem (vcelku kompaktní bugaboo) a tigouš fakt neobstál.
Passat kombi je ultimátní řešení.

Je Tiguan a pak Tiguan Allspace. Allspace má kufr dost slušný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
21.2.21 19:37

Pravda, ale myslím, že ve výbavě, co jsem chtěl, už stál dost raketu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
22.2.21 10:17
@fotrik1 píše:
Pravda, ale myslím, že ve výbavě, co jsem chtěl, už stál dost raketu.

ano stojí a to právě i Passat combi v benzinu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
22.2.21 11:09

Záleží, co člověk chce.
My nakonec koupili Focus kombi, když si tam člověk nasázel výbavu (víceméně skoro všechno, co jde:-) ), tak byl cca o 200k níže než koncern…

A to Ford určitě na začátku ve výběru vůbec nebyl :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat