Vy, co jste hubené, jak jíte?

3397
11.4.16 07:33

Vy, co jste hubené, jak jíte?

Hodně jsem teď přemýšlela nad svýma hodně hubenýma kamarádkama - takové ty fakt hubeňoučké bez špíčků, bez problémů. Ale strauvjí se jak ptáčci. Tak by mě zajímalo, pokud jste opravdu štíhlé, jak se stravujete?

Já jsem hodně štíhlá, ale za cenu, že se dost omezuju. Ráno mám smoothie, potom ořechy, oběd polévka a maso bez přílohy, večeře salát, vejce apod + cvičení. Mám dost často hlad. Ty moje kamarádky to mají podobně, poloviční porce, nebo jedno denní jídlo úplně vynechají…to fakt nejde jíst normálně a být štíhlý? :nevim:

Příspěvek upraven 11.04.16 v 10:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.4.16 07:37

Já jim normálně. Mam ale hodně pohybu. Na sport teda nemam čas bohu zel. Ale skoro všude chodim pěšky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3505
11.4.16 07:38

Tak ja jsem treba hodne stihla ( po porodu ditete jsem mela pri vysce 164cm 48kg) a zeru si vse ;) neomezuji se vubec v nicem.. Ani nijak necvicim. Dle meho nazoru je to proste genetika..Ja jsem naopak rada, ze se mi povedlo konecne trochu pribrat na 53kg, ale musim denne jist hodne porci plus kolace nebo kokina :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5940
11.4.16 07:39

8o nechtěla bych se trápit hlady…jinak já třeba vidím na manželovi opak, má rychlý metabolismus. Po každém velkém jídle jde srajdit. :mrgreen: :oops: takže je stále štíhlý. Já se musím hlídat, jinak bych okamžitě měla 100 kilo, ale určitě se netrapim hlady, to radši preziju malinko deka na víc. ;)

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18151
11.4.16 07:40

@EmmaAnna A co to je byt stihly? Znas to, anorekticce bude vzdy pripadat, ze je tlusta, i kdyz bude vychrtla. Tak jestli nemas uz posunuta meritka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Princess-ka
11.4.16 07:41

Jim vsechno a jak chci, neomezuju se v nicem.
Jak uz psala. @Lusesítka asi genetika, mamina je to same :think:

• Citovat
  • Upravit
Maddi-Jane
11.4.16 07:42

Tak záleží na tom, kdo co bere jako štíhlost…jde hlavně o to, cítit se dobře a vydržet tak jíst celoživotně, což kdybych jedla jako ty, nevydržím ani náhodou…a tady samozřejmě přidat sport…

• Citovat
  • Upravit
14842
11.4.16 07:43

Ja hubena teda nejsem a bohuzel ted se trapim hlady abych se mohla v lete ukazat v plavkach. No jist jak vrabec :-D ale mam kamaradku co sni 11 knedliku a je to tycka :-D takze je to zalezitost i metabolismu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
11.4.16 07:43

Jde, to. Chce to jíst normálně. Žádné prasárny, ale nehladovět. To je cesta do pekel. Hlavně úplně nevynechávat přílohy.
Já jsem hubená a rozhodě nemám k tomu genetické dispozice.
Běžně jím asi takto - příklad:
snídaně - celozrnné pečivo+vajíčko+zelenina+voda+káva
svačina - bílý jogurt+žitné nebo ovesné vločky+banán, nebo jablko
oběd - většinou něco normálního, vařím i pro rodinu, ale třeba rizoto, ryba s bramborem
svačina - kefír
večeře - salát vždy s nějakou bílkovinou - mozzarela, maso, vajíčko, luštěnin+malý kousek pečiva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
11.4.16 07:44

@Cuddy tak asi zpěvněná postava, u ženy 165 cm velikost S, míry cca 90-60-90 atd. :-D berte to samozřejmě s rezervou

ale já v okolí neznám žádnou šíthlou která by si opravdu jedla do aleluja co chce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
11.4.16 07:54

Ahoj, no já jsem štíhlá celý život a nic pro to nedělám. Prostě moje tělo potřebuje míň. Jídlo si nevybírám. Jím všechno. Co se týče četnosti, tak - ráno čaj, jeden rohlík, jeden krajíc chleba nebo jeden koblížek.
Víc do sebe po ránu. Dopoledne nesvačím, ale hlídám si pitný režim. Piju jenom vodu. Po celý den. Jenom z důvodu, že mi slazené nápoje nezaženou žízeň. Ale kávu i čaj si sladím. Bez cukru mu to nechutná.
Oběd jím v dost velkých porcích. Stejné množství jako manžel. Odpoledne moc nejím, většinou nemám čas. Ale kolem 16 h si vařím kávu a k tomu si vždycky dám nějakou tatranku nebo prostě něco sladkého.
Kolm 18h jím nějaké ovoce, podle toho co doma je.
Večeřím až jdou děcka spát. Potřebuji na jídlo klid. No a tak kolem 21h sním 2 krajíce chleba, s tím co momentálně doma je. Moc mám ráda tuňáka nebo občas udělám pomazánku, občas šunku.
Nejím kromě šunky uzeniny. Suché salámy, klobásy - hnus. Jím všechny druhy sýrů. Klasické máslo. Rostlinné tuky typu rama nejím.

Taky moc nejím smažená jídla. Hranolky apod. A když už tak do trouby. Jím všechny druhy masa kromě husy a kachny. To nemusím.
No a taky jím jen vyjímečně brambůrky. Když už mám na něco chuť, koupím si tyčinky. Jogurty nejím. Nechutnají mi. Někdy si koupím pribiňáka, když kupuju dětem. :mrgreen:

Co se týče pohybu, nejsem sportovní typ. Takže nic moc. Jinak nevím co napsat. Shrnuto -piju vodu, nejím uzeniny a smažené a sladkost jednou za den. A vážím 51 kg, měřím 164 cm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3900
11.4.16 07:57

@EmmaAnna tak ja jim rozhodne vic nez ty, ale taky merim o 10 cm vice, takze si myslim, ze zalezi i na vysce, protoze se to ma kde rozlozit… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
11.4.16 07:58
@EmmaAnna píše:
ale já v okolí neznám žádnou šíthlou která by si opravdu jedla do aleluja co chce

Já jednu znám a prachsprostě ji závidím! :mrgreen:
Miluji jídlo, kvalitní, v jakémkoliv množství (a také dle toho po zimě, jo pořád je PO zimě! :mrgreen: ještě vypadám).
Holka to má ale také v genetice - oba rodiče vysocí, štíhlí, atletické postavy - ona také. Ani nijak necvičí, ani se nehlídá, jí normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
11.4.16 08:06

Mam 180cm a 62kg, jim cokoli kdykoli a nepriberu, nemusím ani cvičit a přesto mam postavu, ted nevim, ke komu ji přirovnat, asi jako Iva Pazderkova :mrgreen: Mam určitě dobrý metabolismus, protoze rozhodne nejim jen saláty, ale pěkné i čokolády nebo krupky. Vubec ale nejim nezdrave a tučne veci - nechutna mi bucek, parky, salámy (jen sunka),české omáčky a knedliky.Oba rodice jsou stihli a vysocí, za posledních 15 let jsem přibrala jen jednou - 12kg v těhotenství a ty jsem diky kojeni zhubla hned.

• Citovat
  • Upravit
fashion_victim83
11.4.16 08:07
@kve-tinka píše:
8o nechtěla bych se trápit hlady…jinak já třeba vidím na manželovi opak, má rychlý metabolismus. Po každém velkém jídle jde srajdit. :mrgreen: :oops: takže je stále štíhlý. Já se musím hlídat, jinak bych okamžitě měla 100 kilo, ale určitě se netrapim hlady, to radši preziju malinko deka na víc. ;)

Jestli se rychlý metabolismus vyznačuje tímto, tak ho mam asi pomalý, protoze tohle teda neznám :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama