Jaké jsou Vaše důvody pro neočkování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kytka_25
Nováček 2 příspěvky 08.12.17 08:49
Vy, co neočkujete, jaké jsou vaše důvody?

Vy, co neočkujete svoje děti, jaké jsou vaše důvody? Co Vás l tomu přesvědčilo?

Přečtěte si článek: Očkování dětí: Kalendář, popis a informace

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 08.12.17 08:51

@kytka25 super alergická reakce u staršího.. kdo nezažil, nepochopí :think:

Lama Lama
Hvězda diskuse 47273 příspěvků 08.12.17 09:03

Pár let jsem odkládala MMR u mladš kvuli syndromu periodických horeček. Jendnu dávku dostala ve 4 letech. okolo 8mi dostane druhou, asi

barrbucha
Kecalka 373 příspěvků 08.12.17 09:05

Chci se zeptat, jsu jen kombinované vakcíny nebo jsou i jednotlivé?

kopejka
Echt Kelišová 9703 příspěvků 08.12.17 09:12

Mmr u dcery odkládám kvůli lepšímu dozraní nervové soustavy, má celkem pomalé tempo vývoje a bála jsem se taky nežádoucích účinků. Na Vánoce bude mít tři v lednu jdeme na tříletou prohlídku tak ji už možná dostane. Uvidím ještě. U syna odkládám Hexu chtěla jsem v půl roce, ale propukl mu šíleně atopák, tak jsem to ještě odložila v lednu bude mít deset měsíců, když bude vše ok tak naočkuji schéma 2+1. MMR budu u něj též odkládat minimálně do dvou leta pak uvidím podle vývoje.

KristynaTita
Kecalka 371 příspěvků 08.12.17 09:39

Mohu se prosim zeptat, jak "beztrestně " odkladat mmr i pres novou vyhlasku o stropu vakcinace 18mes?

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 08.12.17 09:39

Nelíbí se mi nastavení očko kalendáře v ČR - něco odkládám, něco odmítám.

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 08.12.17 09:41

@KristynaTita jaký trest máš na mysli? Jediné, co hrozí, je pokuta od hygieny a to jsem už dlouho neslyšela, že by jí někdo dostal…

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 08.12.17 09:43

@KristynaTita U nás to odložila nemocnost, celá rodina jsem téměř půl roku řešili streptokoka.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2411 příspěvků 08.12.17 09:45

Nelibi se mi nastaveni ockovaciho kalendare v CR, Hexu jsme ockovali Hib plus monovakciny (zdr. duvody-reakce na Hexu) a MMR po patem roce veku (nase rozhodnuti)

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 08.12.17 09:52
@KristynaTita píše:
Mohu se prosim zeptat, jak "beztrestně " odkladat mmr i pres novou vyhlasku o stropu vakcinace 18mes?

normálně, podepíšeš papír, že si nepřeješ očkovat teď :lol: max zacvakáš pokutu..

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 08.12.17 10:07

A nebo budeš mít takové „šikovné“ dítko jako já, co bylo pokaždé, když bylo pozváno na očkování nemocné. Ne jako, ale opravdu. Nakonec to s námi dr. vzdala a já jsem prostě přišla, když bylo zdravé.

kopejka
Echt Kelišová 9703 příspěvků 08.12.17 10:11

@KristynaTita hrozí pokutou, upřímně neznám nikoho kdo ji dostal, ale pokud mi ji budou chtít dát budu se klidně soudit. Dítě je moje a nikdo mi nebude nařizovat kdy ho naočkuji :pankac:

Hadumi
Extra třída :D 13170 příspěvků 08.12.17 11:27

@Poison Eve a jak dítě sneslo hib+mono? Uvažuji nad tím…kdy jste doočkovali obrnu a žloutenku? Monovakcíny jste očkovali naráz nebo postupně? Pediatr vakcíny sehnal?

ajtakrajta1
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 08.12.17 12:39
@KristynaTita píše:
Mohu se prosim zeptat, jak "beztrestně " odkladat mmr i pres novou vyhlasku o stropu vakcinace 18mes?

Od kdy je platnost této vyhlášky? Já myslela, že je to strop hexy a to MMR se očkuje od 15mesice. :nevim: Syn má 2 roky a chci s tím MMR minimálně ještě rok a něco počkat než půjde do školky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama