Výbava pro mimi se vším všudy i s kočárky :-)

7368
9.1.09 18:58

Výbava pro mimi se vším všudy i s kočárky :-)

Tak holky, pro klid mé duše - a doufám i pro ostatní - jsem založila tuto diskuzi pro výbavičku, kočárky, typy, rady, zkušenosti, atd prostě vše pro mimi..
tak jen doufám, že to nebylo zbytečné a nebude to tu až moc váznout :lol:
Takže se moooc těším na první příspěvek :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7042
9.1.09 19:07

tak už jsem zde :lol:

tak hele, já jsem si zatím vybrala cortinu a jinak asi mutsy a nevím to peg perégo - je to moooc drahý! :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
9.1.09 19:21

Ibbu taky jsem ji měla vyhlídnutou u Domči, uvidíš v reálu, mě zklamalo ,že vypadala a dost i byla plastová..a já moc plastu u kočárku nevěřím.
jinka ten pp gt3 je skoro stejně drahý - tedy korbičku koupím starší do 3000kč, autosedačku od známé za cca 1200 a tedy jen kočár nový se dá sehnat už za 11000 - lonská kolekce letošní za 12000kč..
tak si myslím že to na penízky vyjde podobně, tedy když nekupuju celé nové :-)
Ale když koupíš Cortinu tak samo přeji aby se ti s ní poho jezdilo a byla jsi maximálně spokojená :wink: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
9.1.09 19:40

Jé a Ibbu neber to jako že jsme ti pomluvili kočárek - je to jen o názoru, vkusu a o tom co kdo od kočárku chce - tak jako třebaJané už bych nechtěla ani na zahradu, tak jsou maminky co na něj nedají dopustit.
Každy jsme nějaký a o tom to přeci je, vždyt by to bylo hrozný kdybychom měli všichny stejný kočárky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
9.1.09 19:43

ahoj Katí a zbytek…

tak já tady budu furt, tak doufám, že to tu bude frčet…

jinak já mám už vybráno :wink: a objednáno ložní prádlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
9.1.09 19:57

No vydíš Adus k tomu jsem se zapomněla vyjádřit :D
to je krásnýýýý!!! Všechno !!!!
Jen ještě rada, určitě kup si ty tetra osušky, to jsou ty veliký silný jakoby pleny, je to pro ty nejmenší mimi lepší jemnější lpí se utírají a tak, sice vzhledově nic moc ale fakt jsou super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
9.1.09 19:59

jo vidíš co to lehátko polohovací ,není špatné ne? A dobře se v tom děti pak začínají krmit ty příkrmy a tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
9.1.09 20:11

ježiš, mě ted rozčílil i tom :cry: :cry: :cry:

jééé, jaké tetra osušky??? to slyším poprvé… jelikož teď všichni utírali prcky normálně do těhlech dětských osušek, tak mě nic takového ani nenapadlo…

jj, lehátko je dobré, já ho určitě chci taky, jen asi počkám, protože ho nejspíš zdědíme po známých… ti už ho nepoužívají, tak počkáme, jestli nám ho dají :lol: ježiš, jsem vychcaná :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
9.1.09 20:15

Adus vždyt jo každá kačka dobrá taky koupím tu autosedačku když vím původ od známé a ušetřím nějakou tisícku zase na něco jiného :lol:
No vidíš a já zase znám všechny co utírají do tetra osušek - je to jako plena látka vlastně to samí ale silnější a větší a mimi se v tom doporučuji utírat aspon v 1. táýdnech po narození, je jim to přijedmnější než froté
jukni na lvíčkovi zadej tetra osušky a vyjedou ti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
9.1.09 20:31

kačí, mrknu na to…

dneska mě chtěj asi hodně vytočit, co??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
9.1.09 20:39

Adus kdo? Já mám zase pocit, že ted mě :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
9.1.09 20:41

Adus a co zase vyvedl Tom ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11966
9.1.09 20:45

káto, to je prd proti …

ale měl tu kamaráda (kterýho má jak andílka a já ho nesnáším), no a já přijela a ani mi nedal pusu, a já naschvál za ním nešla… a pak se podemnou rozpadla taková stolička a smál se (kdyb y jsme byli sami doma, tak se zasměju taky, ale v tu chvíli jsem byla ještě víc vytočená, že třeba hned nevys¨kočil ke mě…) prostě kraviny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17010
9.1.09 20:53

ahojky, ja jsem zatim nesnazilka kvuli praci, ale uz jsem vy:,–(ila prasky a pozoruju cyklus(snazit se asi zacnem nekdy v cervnu… uz se tesim) … ale koukam po vsem pro mimi, posilam souteze o mimi veci, je fakt, ze manzel uz ze mne trochu sili a musi me nekdy usmernovat, ale mi to stejne neda.
a koukala jsem ze tu mate diskuzi o mimi vecech a nasla jsem ty osusky o kterych jste tu psali,na ebutiku levnejsi nez na lvickovi
http://www.ebutik.cz/index.php?…
verka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
9.1.09 21:02

Ahoj Veverusko - díky za info, já to psala jen aby adus viděla, které to jsou, ale díky za levný tip :lol: určo se bude hodit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama