Výbava pro miminko po porodu

76
22.4.17 18:48

Výbava pro miminko po porodu

Ahoj těhulky. Během těhotenství máme spoustu času na přípravu věcí pro miminko… postýlku, kočárek, sedačku a tak podobně… Ale abych byla upřímná, moc to nehrotím. Je pravda, že čekáme už druhé dítko, ale s odstupem 9let. Máte to podobně? Nebo kdy jste začaly dávat výbavičku do kupy? Můžete hodit i nějaké typy co je třeba hned po porodu a co stačí sehnat až časem. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7629
22.4.17 18:55

@oliez. tak hned po porodu urcite pliny :mrgreen: jinak obleceni- bodycka 10ks, latkove pliny na ublinkani atd, dupacky, svetrik ci mikinka, cepicku, kosmetiku nepuzivam, pouze mandlovy olej do vany a neco na prdylku, dobre je mit pripravene veci na pripadnou koliku - kapky, rourka- zachrani ti to noci a nervy, teplomer do zadecku.. Jinak dle obdobi kdy cekas. Takze veci na ven- deky, fusak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
22.4.17 18:59

A hromada veci se da poridit z druhe ruky a jsou jako nove, protoze mimina toho moc neznici. klidne dokoupit postylku pozdeji a muze spat v proutenem detskem kosiku a muzes tahat dite v satku a usetrit tak za hluboky kocar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9356
22.4.17 19:01

Jediné co opravdu potřebuji je pár oblečků, kyblík na koupání, kyblík na BKM a šátek. Vše ostatní je jen navíc :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
22.4.17 19:04

To oblečení mi přijde hrozně komplikovaný… ale asi je lepší koupit nějakou 56 než, aby jsme měli doma malé hadříky…
jinak postýlku i kočárek už máme. dokonce trojkombinaci, čímž se vyřešila i autosedačka. u nás na burze dětských věcí, jsme sehnali spoustu vychytávek za pár korun. Kojící polštář, odsávačku mléka (snad se laktace rozjede), plínky pod hlavičku a nějaké hadříky. Snad jsme dobře připraveni. Přátele nám toho už taky dost dali. Ohřívačku lahví, zamrazovací sáčky na mléko, dudlíky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
22.4.17 19:04

Já třeba byla ráda, že jsem pořizovala v těhotenství věci hodně dopředu, protože jsem pak neměla čas a ani chuť něco shánět :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
22.4.17 19:06

Já právě tu chuť ještě nedostala, ale je fakt, že dost věcí asi už máme. A na zbytek ještě čas je a jsou to spíš drobnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
22.4.17 19:09

Kyblík je nutný? Já malou koupala ve vaně a myslím, že byla spokojená :-D a kyblík na BKM je co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
22.4.17 19:31

Každému vyhovuje něco jiného, já mám syna 4m je kojený a kojící polštář nemám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
22.4.17 19:38

A kyblík taky nemám, jen vaničku s lehátkem ale mám spousty jiných věcí, holt každý to máme jinak, máma mi nakoupila dupačky a já je nerada oblíkám, nejradši body a tepláky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
22.4.17 19:42

Já ho při té první taky neměla, to jen že jsem ho teď sehnala za 100,– a myslím, že už teď to byla skvělá koupě. lépe se mi s ním spí. jak roste bříško, tak si s ním podpírám nohu a je to lepší :-) a při kojení v noci budu mít větší jistotu, že mimi neupustím :-) Při té první jsem občas usnula a měla jsem strach, že ji upustím…jsou to jen vymoženosti dnešní doby. a nové bych si to nekoupila. Odsávačku mléka jsem sehnala za 90,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
22.4.17 19:47

No vidíš jak říkám každý má rád něco jinýho, já vůbec nevím co bych s polštářem dělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
22.4.17 19:55

Uvidim, treba ho nakonec taky nevyuziju :-D pro to zakladam i tuto diskuzi..zajima me, co kdo pouziva a jake jsou pripadne vychytavky :-D asi jen hlavne z nudy a zajmu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
22.4.17 20:34

Jasné chápu… Za mne třeba monitor dechu, jsem v noci klidná, chůvičku nepoužívám vůbec, ta je ve skříni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9356
22.4.17 20:35

@oliez. Neříkám, že je nutný pro všechny. Jen jsem vyjmenovala věci co používám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama