Výbava pro novorozeně a vše kolem něj

184
31.12.19 15:12

Výbava pro novorozeně a vše kolem něj

Zdravím slečny. Možná je už takové téma, ale radši bych stejně chtěla vaše recenze přimo tady.
Konečně se nám zadařilo a koncem června čekáme prcka jsem v 15tt, takže porad nevim zda je to holka ci kluk ale to je jedno.
A rada bych Vaše odkazy, kde jste nakupovali kočarky(nejlepe trojkombinaci a aby vydrzel co nejdyl) postylky, preb.pult,hracky, kolebku, chuvicku, odsavacky, hraci deku. Proste vse co potrebuji do zacatku. Nebo nejake overene stranky, kde jste nakupovali vy.
Na FB toho vyskakuje dost, ale kdyz pak ctu recenze, tak jsou to podvodnici. Kamaradky mam, ale ty to vetsinou berou z druhe ruky a ja preci chci do zacatku vse nové( chci pak druhe, tak to zdedi :lol: )
Vsem predem moc dekuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5228
31.12.19 15:15

Jestli vse nove. Tak heureka.cz bude vas nejlepsi kamarad. A rozpocet mate kolik? 50tis, 70tis nebo 100tis a vys?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
31.12.19 15:25
@Cenarius píše:
Jestli vse nove. Tak heureka.cz bude vas nejlepsi kamarad. A rozpocet mate kolik? 50tis, 70tis nebo 100tis a vys?

Zase bych ráda stala nohama na zemi sice nevim kolik chci rozkutalet penez :lol:, ale i tak samozrejme s mirou samozrejme na kocarku setrit nechci, ale zase 20tis uz mi prijde moc. A kdyz koukam na netu na kocarky, tak zatim zadny me neuchvatil, tak jsem chtela treba primo nejaky odkaz, kde jste nakupovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
31.12.19 15:28

Prebalovaci pult nemam, postylku mam po mne s novou matraci, kolibku tez nevedeme :-D odsavacku jsem mela elektrickou medela swing maxi plus, tu bych ale byt tebou koupila az kdyz budes vedez, ze ji budes potrebovat. Chuvicku jsme pouzivali u prvniho ditete pres aplikaci na telefony, u druhyho uz vubec, ale zase u druhyho mam monitor dechu, syn je nedonoseny, tak pro jistotu, pujcili jsme monitor v porodnici.
Jinak ver, ze vsechno novy nepotrebujes :-D na trojkombinaci se vykasli, kup bazarovou hlubokou korbu a dokup si kvalitni sportak, pripadne rovnou golfky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24962
31.12.19 15:34

Kočárek si bez vybrat někam osobně, záleží co od něj čekáš, kam budeš jezdit, jak často skládat atd. Plus jestli je ti jedno jak vypadá, nebo nějaký designový. V tom ti tady asi nikdo moc neporadí, protože se každému líbí něco jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6475
31.12.19 15:35

@Barca28.8 Vše nové je někdy fakt zbytečné, dají se koupit i krásné věci z druhé ruky za pár babek. Mimča téměř nic nezničí a to co je „módní“ dnes, nemusí být za 2,3 roky, až budeš mít třeba druhé. Zvláště pokud budeš chtít kupovat výbavičku do barvy podle pohlaví a druhé miminko bude pohlaví odlišného. Pokud ale neřešíš peníze, je to jiná věc. Těch spolehlivých e-shopů je spousty, zkus se mrknout na heureku. Určitě máš ve svém okolí nějaké kamenné obchody s kojeneckým zbožím, kočárky, postýlky, udělejte s mužem obhlídku, co by vás zaujalo, fyzicky si vše osahejte, co vám bude vyhovovat, líbit se designově, pak porovnej ceny na eshopech a recenze a rozhoduj se.
Ze zkušeností, pro první vnouče jsme kupovali kočárek trojkombinaci podle přání mladých, nakonec se prodával, protože jim nevyhovoval, korbička byla menší a ve sporťáku pak bylo dítě těžké a s kočárkem se špatně manipulovalo. Pro další vnoučata se pak pořizoval zvlášť hluboký a lehká sportovní sedačka. Přebalovací pult se kupoval v ikee, postýlka a komody též.

Příspěvek upraven 31.12.19 v 15:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
31.12.19 15:39

Ja mám drtivou většinu věcí zděděných a nikdo to ani nepozná, všichni mi chválili x let starý kočárek atd. To, co jsme kupovali nové, tak jsme vybrali osobně v kamenném obchodě, abychom si vše mohli prohlédnout, osahat materiál atd. Nevím odkud jsi, ale v každém větším městě takový obchod je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16750
31.12.19 15:40

Já nakupovala podle slev a akcí a hlavně, co bylo potřeba.
Třeba Malvík, ondalek, feedo, Mall oblečení Lidl, Kaufland, Vejnar. Latkovky.cz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
31.12.19 15:46
@Micilin píše:
Ja mám drtivou většinu věcí zděděných a nikdo to ani nepozná, všichni mi chválili x let starý kočárek atd. To, co jsme kupovali nové, tak jsme vybrali osobně v kamenném obchodě, abychom si vše mohli prohlédnout, osahat materiál atd. Nevím odkud jsi, ale v každém větším městě takový obchod je.

Nerikam, ze vse uplne chci nove ale kocarek a postylku urcite.
Kocarek jsem chtela puvodne od maminy, kdyz ho mel bracha ale uz je 12 let stary :lol: ale je prave velky a barva sedooranzova. Takovy proste hledam, ale snad uz je asi ani nevyrabi :pocitac: ale nakonec ho mamka chce, aby meli vcem vozit vnouce :D
Jinak samozrejme hadriky take budu mit z druhe ruky, novy jen, kdyz si ho povezu domu. To se ani nevyplati kupovat nove, kdyz mi z toho hned vyroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
31.12.19 15:50
@P4ja píše:
Já nakupovala podle slev a akcí a hlavně, co bylo potřeba.
Třeba Malvík, ondalek, feedo, Mall oblečení Lidl, Kaufland, Vejnar. Latkovky.cz.

Děkuji presne takove stranky jsem chtela vedet, abych si to mohla omrknout a porovnat kdyz tak ceny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2452
31.12.19 15:50

Ja mela cast veci novou, cast bazarovou, neco kolovalo po rodine a kamaradkach…nemusis utracet majlant, ty veci po miminech jsou temer netknute :nevim: jinak jsem nakupovala, kde bylo nejlevneji, konkretne detsky raj, feedo, eshopbaby, malvik…takovych obchodu je. obleceni prevazne lidl, CA, tesco. ale docela by me zajimalo, na co ti vyskakuji reklamy a pak to jsou podvodnici?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
31.12.19 15:53

@Barca28.8 Jo, tak kočárek doporucuji osobně vyzkoušet, zvážit výšku osoby, která s nim bude nejvíce jezdit, terén, kde budete jezdit, přístupnost košíku dole pokud s nim budeš chtít nakupovat a hlavně i délku korbicky, aby tam mimco vydrželo co nejdéle. Když jsem se dívala ja, tak nejdelší byl asi Dorjan butterfly, mel pres 85cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2987
31.12.19 15:59

Většinu věcí jsme koupili v kamenném obchodě, kde ti poradí, prohlídnes si.. Ten náš má i e-shop, když jsem potřebovala něco doobjednat. Záleží, odkud jsi a co máš v okolí za obchody. My máme z našeho Babyboo kočár trojkombinaci (mám Camarelo, chce to osahat než koupit online, projet se po obchodě :) ), postýlku, přebalovací komodu, matraci, povlečení a lůžkoviny od Scarlettu, vaničku.. No a drobnosti jsem pak objednávala na Mallu teprve z porodnice dle potreby jako třeba odsávačku. Máš druhý den na krámu nebo doma. Monitor dechu máme pronajatý, váhu jsme nekupovali. No a oblečky tak různě. Já chtěla nové. Teď mám druhé dítě, tak dedi :) Pro novorozence hlavně F&F z Tesco, později Kik, Pepco, C&A…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
31.12.19 16:03
@peta81 píše:
Ja mela cast veci novou, cast bazarovou, neco kolovalo po rodine a kamaradkach…nemusis utracet majlant, ty veci po miminech jsou temer netknute :nevim: jinak jsem nakupovala, kde bylo nejlevneji, konkretne detsky raj, feedo, eshopbaby, malvik…takovych obchodu je. obleceni prevazne lidl, CA, tesco. ale docela by me zajimalo, na co ti vyskakuji reklamy a pak to jsou podvodnici?? :think:

Na ruzne hraci decky, nositka atd. Stoji to za par korun, ale pak hodne recenzi, ze poslali penize, ze to neprislo, nebo ze to prislo z nicene a kdyz poslali z5 jako reklamaci, tak penize jeste nevideli. Uz jsem videla takove stranky 2 na fb, ale nepamatuji si jejich nazev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
31.12.19 16:09
@vrbule píše:
Většinu věcí jsme koupili v kamenném obchodě, kde ti poradí, prohlídnes si.. Ten náš má i e-shop, když jsem potřebovala něco doobjednat. Záleží, odkud jsi a co máš v okolí za obchody. My máme z našeho Babyboo kočár trojkombinaci (mám Camarelo, chce to osahat než koupit online, projet se po obchodě :) ), postýlku, přebalovací komodu, matraci, povlečení a lůžkoviny od Scarlettu, vaničku.. No a drobnosti jsem pak objednávala na Mallu teprve z porodnice dle potreby jako třeba odsávačku. Máš druhý den na krámu nebo doma. Monitor dechu máme pronajatý, váhu jsme nekupovali. No a oblečky tak různě. Já chtěla nové. Teď mám druhé dítě, tak dedi :) Pro novorozence hlavně F&F z Tesco, později Kik, Pepco, C&A…

Ja kdyz koukam na ruzne stranky na internetu, tak me stejne nemine abych jela primo do obchodu :lol:
Jinak bydlime na vesnici, ale doufam ze v Plzni ci v Karlovych Varech najdeme nejake kamenne obchody :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama