Vybavení šatny, úložné prostory atd.

18.4.17 20:49

Vybavení šatny,úložné prostory atd.

Potrebuji pomoc :mavam:

Uz delsi dobu dumam nad jednou veci. Rozhodli jsme se udelt dceri u pokoje satnu, miry ted nevim :oops: ale je pomerne prostorna, da se tam normalne vejit, je to mensi mistnost obdwlnikoveho tvaru. Je to byvala koupelna, na zemi i po stenach jsou kachlicky a ty chceme ponechat. Vubec si ale nevim rady, jak kde a jaky ulozny prostor vybrat..nejake vesaky na raminka, policky, jsou lepsi drevene ci kovove? A co mate vubec v satne vy?
A co rikate na ty kachlicky? Nechali byste nebo prekryli kobercem??

Dekuji za odpovedi, vubec si nevim rady :oops: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
18.4.17 20:56

Kachlicky bych asi nenechala, teda hodne zalezi na barve. Co se tyce vybaveni zvolila bych od kazdeho neco, podel jedne steny treba tyc a na ni raminka, podel druhe steny treba policky, supliky a jestli ma hodne bot tak bych udelala klidne i botnik :) s materialem je to tezke, zalezi co od toho ocekavate, nasi maj kovovy police, vic to vydrzi ale zas to designove nevypada uplne uzasne :D taky by bylo fajn zapracovat na osvetleni a dat tam velke zrcadlo, to urcite oceni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.17 21:02

@Kriss Tina dekuji za tip :palec: ono je to teprv batole, takze ona zatim na nicem neujizdi :mrgreen:..ikdyz ja ano :oops:
No, urcite podel jedne steny tu tyc na raminka, al kde ji sehnat? Myslela jsem, ze v Ikei treba? Nic jineho me totiz nenapada :oops: nad zrcadlem jsem tez premyslela, ale jak rikam, zatim je mala, takze to nijak nespecha..spis ten ulozny prostor, protoze hader ma do aleluja, a uz nemame kam ukladat :)
A kachlicky se muzu zeptat ne z jakeho duvodu?? Ony jsou prave svetlounke, po stenach bile, a na podlaze kremove, ale asi by byl vhodnejsi koberec, ze? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3611
18.4.17 21:02

No, jestli nehrozí, že se z toho bude dělat v budoucnu zase zpátky koupelna, tak bych ty kachličky dala pryč. Leda, jestli jsou nějaké nové, hezké, tak bych to možná rozvažovala, ale jinak mi přijdou zhola zbytečné.
My máme v šatně vysokou (až ke stropu) skříňku se šuplíčky, ale to není na oblečení (muž tam má „dílnové“ věci, šroubky, nářadí atd.), pak tam máme police a dole pod policemi tyče na kabáty a košile.
Oblečení máme spíš ve vestavěné skříni na chodbě. Praktické jsou výsuvné koše nebo šuplíky, nemusí se v tom člověk tak přehrabovat, jako v poličkách. Poličky bych nedělala moc hluboké, dozadu se stejně blbě dostává (ale to asi záleží, kolik tam vlastně máte místa).
Dále máme na ramínka ve vest. skříni výsuvnou tyč, která je super, pokud nemáte prostor na to, mít skříň (resp. police) dost hlubokou (to se tam pak totiž ramínka nevejdou našíř).

A ještě máme v šatně stoličku, abychom dosáhli i do horních polic a šuplíčků :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
18.4.17 21:11

@CitronovaZmrzlina tu tyc sem kupovala v kika, ale pojizdnou, pokud je chlap sikovnejsi tak to zvladne vyrobit z nejake obycehne tycky :) pokud je mala tak vyuzijete hlavne ty police :) kachlicky bych nenechavala protoze se mi do satny nehodi a jsou studeny (aspon z nich mam takovej pocit)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.17 21:15

@klamonožka no koupelna uz nehrozi, mame novou velkou, puvodne to mela zustat koupelna pro dceru, ale ta satna bude uzitecnejsi :think: kachlicek nam je prave lito, protoze jsou nedavno delane, takze ty po stwnach nejspis nechame a. Na zem pujde koberec :nevim:
A kde jste nakupovali jestli se muzu optat? Bude tam prave ciste jen obleceni, mozna pozdejs to zrcadylko, boty atd.,takze zadna velka divocina no..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.17 21:19

@Kriss Tina jojo zrucny je az moc :lol: dwkuji za tip :palec: taky nad tim premyslim no, budeme se muset rozhodnout :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3611
18.4.17 21:24

@CitronovaZmrzlina Pravda, že když nad těmi kachličkami přemýšlím, tak mě vlastně žádný racionální argument, proč je tam nemít, nenapadá. Akorát má člověk prostě přirozeně dojem, že „v šatně by přeci kachličky být neměly“ :lol: Ale vlastně tam asi ničemu nevadí. :)

Já bych to udělala tak, že bych si nakreslila svoji představu, jak bys rozvrhla poličky a další věci, a pak tím obeslala truhláře příp. nějaké interiérové firmy, jestli by to nějak tak nemohli vyrobit, a za kolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3611
18.4.17 21:27

Jo, a určitě bych využila prostor až ke stropu (pokud nemáte nějak extra vysoké stropy), když už to děláte. Nahoru můžete strkat třeba sezónní věci, nebo něco, co se používá jednou za uherák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.17 21:30

Kachlicky v šatně? no tak to nevím no :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22965
18.4.17 21:33

Já bych dala koberec. A nevím, jak velká je vaše slečna parádnice, ale dala maximum polic (šuflat) a jen pár ramínek. Já teda tyče s ramínky skoro nevyužiju. Taky plánuju šatnu a tam budou jen police. Ale každému vyhovuje něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
18.4.17 21:43

@Aries6 ja treba vyuziju raminka vic, na bundy, kabaty, svetry, saty, police mi staci maximalne na kalhoty a trika :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1073
18.4.17 21:47
@CitronovaZmrzlina píše:
Potrebuji pomoc :mavam:

Uz delsi dobu dumam nad jednou veci. Rozhodli jsme se udelt dceri u pokoje satnu, miry ted nevim :oops: ale je pomerne prostorna, da se tam normalne vejit, je to mensi mistnost obdwlnikoveho tvaru. Je to byvala koupelna, na zemi i po stenach jsou kachlicky a ty chceme ponechat. Vubec si ale nevim rady, jak kde a jaky ulozny prostor vybrat..nejake vesaky na raminka, policky, jsou lepsi drevene ci kovove? A co mate vubec v satne vy?
A co rikate na ty kachlicky? Nechali byste nebo prekryli kobercem??

Dekuji za odpovedi, vubec si nevim rady :oops: :mavam:

Kachle bych nenechávala, ale pokud jediná další varianta je překrytí kobercem, tak jsou kachle asi pořád ještě menší zlo. Jinak bych investovala do nějakého řešení na míru podle vlastních potřeb… Třeba Stako dělá vestavný skříně za dobrou cenu, tak bych je zkusila oslovit a nechat si to nacenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22965
18.4.17 21:50
@Kriss Tina píše:
@Aries6 ja treba vyuziju raminka vic, na bundy, kabaty, svetry, saty, police mi staci maximalne na kalhoty a trika :)

Jak píšu, každý to máme jinak. Já zase všechno skládám, ramínka jsou mi protivná. Mám na nich jen roznošené bundy na danou sezonu a chlap oblek. Máme tak jen jednu skříň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bibie
18.4.17 22:16

Kachlicky muzou byt zajimave, volila bych k nim drevo- nerezivy, je teple. Mysli na to, ze za dva roky bude dcera paradnice a bude se prevlikat, vybirat a zase ukladat veci, tak aby je mela ulozene nizko aby vse dovedla-police, supliky.. U nas holkam chybi nizka tyc-bylo mi lito, ze by porad vytahovali saty-takhle jim je musim podavat. Uklizi a oblikaji se samotne od cca 3 let. Obcas je obdobi, ze chteji neco nachystat. Mame taky zed kde jsou jen vesacky a tam maji povesene naramky, nahrdelniky a kabelky. Dal maji stolek na nausnice, parfem a krabicky s poklady-velice dulezite;-) boty jsou taky kapitola, stejne jako cepice a ruzne saly, rukavice, ty jsou praktictejsi nekde u vchodu. Vsechno docela dlouho potrebuje mit nizko, takze do vysky bych dala jen to co je pro sezonu, vcetne nizkych svetel aby dobre videla na barvy:-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat