Výbavička pro letní miminko - online

18
3.3.21 16:07

Výbavička pro letní miminko - online

Ahoj maminky,

Prosím vás kupoval někdo oblečky a jinou výbavičku online? Doporučíte nějaký eshop s širším výběrem a rozumnými cenami? V současné situaci se mi moc nechce chodit po obchodech. Budu mít první miminko v létě a žiju v zahraničí. V létě bývá kolem 35 stupňů nepřetržitě až do konce září. Poradíte co pořídit a kolik nebo co vůbec nemá cenu pořizovat? Díky předem za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3109
3.3.21 16:17

To bych koupila jen nejaky funkcni bodycka, overaly s kratkym rukavem a bez rukavu. Super jsou ty zavinovací, ne pres hlavu. Maji v lindex nebo H&M. Za mě MUST HAVE jsou látkové pleny na utirani slin, mlika, muzes je hodit pres kocar kvuli slunku nebo jimi přikrýt miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
3.3.21 16:25

@Targa33 nakupuji H&M SINSAY ZALANDO za mě hezké věci 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
3.3.21 16:45

Děkuji za rady. Zatím v tom trochu plavu. Viděla jsem trika nebo body na zapínání po celých zádech a říkala jsem si jestli je to vhodné a nebude to tlačit. Vůbec nevím jestli pro začátek kupovat i něco s dlouhým rukávem a na spaní (i v noci je kolem 25-27 stupňů). A jestli vůbec řešit nějaký trička a spoďárky nebo jen bodičko s krátkým rukávem (nebo bez) a plinku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
3.3.21 16:50

@Targa33 kdy máš termín? Řeším to taky a vůbec nevím kolik čeho koupit. Něco teda už mám. Převážně body s krátkým rukávem, overaly.. a dál moc nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
3.3.21 16:55

@Targa33 já čekám. První mimčo.. A termín mám srpen 🙂já Teda mám už věci na všechno počasí mám trika.. Body.. Mám overaly mám asi vše třeba nějaký věci nevyuziju ale nikdy nevíš jaký bude počasí 😊..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
3.3.21 16:59

Pripojuji se. Zaver je takovy, ze objednam cca deset bodyn s kratkym a cca deset overalu s kratkym vel. 56. Srpen uz muze byt studeny, tak 62 budu brat s dlouhym. Prvni syn mel pres ctyri kila, tak se nebojim, ze by to mel druhy syn velke. Vyberu urcite H&M a Sinsay. Levne, prijemne materialy, nezmolkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
3.3.21 17:20

@Targa33 pokud je u vás taková teplota, tak fakt jen body s krátkým rukávem, lehké gatky. Max mít něco do zásoby, kdyby náhodou teplota klesla. Ale pamatuju taková vedra při prvním a fakt jen body a o tak byl pořád zpocený. E-shop bohužel neporadím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
3.3.21 17:21

Jo a zapínání vzadu fakt nee, to by nedal. Na noc lehký overal, nic plyšového

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
3.3.21 17:22

@VitaminC ano SINSAY a H&M mají super věci já už mám plnou skrin😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
3.3.21 17:24

@martina.se já mám zapínání ve předu přijde mi to i víc praktické 😊jsem na to zvědavá 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
3.3.21 17:52

Ja jsem.si takhle na letní mimino poridila věci s kratkym rukávem, tenkou zavinovacku, krátké overaly… no a narodila se mi zmrzlina. V porodnici byla a vyhrivanem luzku, pořádně držet teplotu se jí podařilo až daleko po sestinedeli. V srpnu jezdila v kocare v plyšovém overalu nebo v teple zavinovacve a prikryta 2 dekama, s čepici a rukavicema. Takže ja bych určitě neporizovala věci jen s krátkým rukávem. Nějaké tepláky, tenkou čepici, ponožky, zavinovacku, overaly…urcite využijete i když dítě zmrzlina nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
4.3.21 05:49

Ahoj, přesně jak holky pisou. Bodynka, teplacky, nějakou tenkou deku, třeba do kočárku, letní overalky. Přeci jen bych myslela na to, ze nemusí být pořad taková vedra. Za mě eshopy: detsky svet(Fulnek), lindex, můj andilek, eandilek. Pokoukej. :-)

Příspěvek upraven 04.03.21 v 08:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
4.3.21 08:24

@Dara90 termín mám v první půlce srpna. Zatím mám jen dvoje tenké body s krátkým rukávem. Si přijdu pozadu jak to vidím všechny už jste připravené :) na mně ještě vůbec není vidět že bych měla být těhotná tak si to asi neuvědomuju. Jinak počasí je jisté že bude velice horko minimálně do konce září, tak právě vůbec nevím co ty lehké čepičky a rukavičky. Ale snad bych to využila potom od října dál. Velikost by snad byla fajn když koupím na novorozeně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1441
4.3.21 09:02

Zainvestovala bych a koupila 2-3 body nebo overaly od Moiry, materiál Extremelight. K tomu čepici od nich, kvůli ochraně oušek v průvanu ze stejného materiálu.
Dají se sehnat i na bazarech, za zlomek ceny a velmi málo použité.

K tomu nějaký kabátek na styl kimona, to se miminkům obléká nejlépe. Výborný je i Outlast od Little Angel. Ten mi přijde ideální na české léto, pokud jsou opravdu horka, pak jen ta nejlehčí Moira.

Pak se mi ještě vyplatila tenká merino zavinovačka od Anavy. Je to deka 110×110 cm, paní k ní posílá i návod, jak zabalit podle Karpa. Lehounká a přitom s dokonalou termoregulací. Syn se ní přikrýval do 6 let.

Edit: rukavičky se nosí jen na úplném začátku, aby si miminko nepoškrábalo obličej. Prakticky jsem u žádného dítěte nevyužila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat