výběr kočárku - jak začít?

436
25.9.06 18:07

výběr kočárku - jak začít?

jaká jsou podle vás důležitá kritéria při výběru kočárku?
tak nějak nevím, z kterého konce začít 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13114
25.9.06 18:45

ahoj,
je to docela težké vybrat si dobrý kočárek. To co má jeden, nemá druhý a naopak. Já se rozhodla pro tříkolku-trojkombinaci takže jsem pak vybírala, co by vše měl tento kočárek mít. Také je důležité kde s ním budeš jezdit, jestli ve měste neco v terénu, podle toho zvolíš typ kol. Dále jestli cestuješ autem, tak aby byl skladný a lehký. Je toho opravdu hodně, já jsem bohužel úplně ideální kočárek nenašla, vždy mi něco vadilo. Tak přeju dobrý výběr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
25.9.06 18:48

ještě jsem zapomněla napsat, že je dobrá přehazovací rukojeť, ale ta u trojkolek není. Mají ji spíše levnější kočárky. Asi nejlepší bude, když si vybereš pár kočárků které se ti líbí a jsou pro tebe cenově dostupné a pak z nich budeš vyřazovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
25.9.06 18:58

ahoj,

na toto tema uz tu bylo nekolik diskuzi, opravdu zalezi na mnoha okolnostech, zkus se podivat treba tady

http://emimino.cz/modules.php?…

ja osobne jsem mela baru v zari a kupovala jsem starsi hluboky kocarek na zimu a potom poradny sportak a polohovaci golfky. tahle kombinace se mi osvedcila, hodne jezdim mhd a proto ty golfky. se sportakem jsme odjezdili i dovolenou v tatrach a krkonosich. mne osobne trikolky nevyhovujou, mam blazniveho psa, ktery musi byt na voditku a jednou rukou se mi treba v lese trikolka spatne ovladala, ale mozna je to vec cviku.

na starsi deti jsem mela vzdy hluboky a sportak, ale to uz je davno a byla jina doba :)

preju dobry vyber.

mismiska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
25.9.06 19:35

Ahoj Zuzajdo,
třeba ti pomůže tohle:

http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?…

Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.06 21:22

Ahojky,
určo je dobrý se zamyslet kde s ním budeš jezdit,jak už tu holky napsali jestli hodně v terénu nebo jen někde ve městě.
Taky je dobrý vědět kolik váží kočárek, to je hlavně pro ty mamči, které bydlí např. v paneláku.
Je dobré nezapomenout na nákupní koš pod kočárkem a taky rukojeť, ta je většinou přehazovací jen u 4 kolek.
Přeji hodně štěstí při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
25.9.06 21:30

Ahoj, taky dobře zvaž velikost korbičky, protože některé kočárky jsou fakt jen na půl roku a pak už se Ti tam dítě nevejde. Honza se narodil v září, takže já jsem např. hledala kočár s delší a širší korbičkou, aby se mi tam vešel ve fusaku. Letos už fusak sice mít nebude, ale vím, že se mi do kočáru vejde i v teplém oblečení a nebude tam zmáčknutý jak sardinka.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.06 23:30

Ahojky
Já, kromě toho co napsaly holky přede mnou, musela ještě měřit nejširší místo kočárku ( rozchod kol ), aby se mi vešel do výtahu v paneláku. A taky mě zajímala váha ( už jsem ho párkrát do pátého patra nesla i s prdelkou a není to žádná sranda :roll: ), protože i výtah občas nejezdí :evil: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
25.9.06 23:45

Milhausko, na to je jsou nejlepsi nafukovaci kola a pevna konstrukce, bo pak se da s kocarkem schody celkem bez problemu sjet i vyjet.
Vyjela jsem do patra i s tandemem. Ale nechtelo by se mi to tahat do pateho - ovsem radeji vyhrkat nez vynest…
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
26.9.06 12:02

:D :D ahojky :D :D

Nejdříve vybírej kočárek podle vzhledu, který se Ti nejvíce líbí a pak teprve porovnej parametry a funci a podobné důležité maličkosti.

Taky je dobré koupit starší hluboký nebo kombinaci a pak zainvestovat do samostatného sporťáku či golfáče, protože ten používáš delší dobu.

Přeji dobrý výběr ahojky I.

• Nahlásit
  • Citovat
9130
26.9.06 21:32

Ahoj,
právě řešíme ten samý problém, termín porodu máme začátkem prosince a s kočárkem chceme jezdit jak ve městě tak občas i v terému. Líbí se mi kočárky typu jané, ale tříkolku si pořídit nemůže, špatně by se nám sjíždělo do kočárkárny, pak bych chtěla, aby byl kočárek lehký, ale většina má kolem 15 kil, chtěla bych aby se na kočárek dala na:,–(it jak hluboká korba, tak autosedačka, tak sporťák, není jednoduché kočárek vybrat a jak píšou holky, nikdy nenajdeš dokonalý kočárek nebo my ho zatím nenašli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
26.9.06 21:37

Kristy - proc by se vam spatne sjizdelo do kocarkarny? S trojkolkou se sjizdi schody po najezdech stejne dobre jako s ctyrkolkou - tedy po jednom dni cviceni… To bych za bernou minci teda nebrala…
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
26.9.06 21:48

Lesina: No my to máme do kočárkárny docela dost prudké, takže proto by to asi nešlo, upozornila nás na to i paní v krámě a bohužel to nemůžu vyzkoušet. Bojím se, abych miminko nevyklopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
26.9.06 21:56

S trojkolkou se najezdy jezdi vzdy s kocarkem pod sebou. Kocar chtytnes za rukojet, naklonis - jen malinko, abys nazvedla predni koleckou a najedes na schody - po zadnich kolech v pohode sjedes schody dolu tak, aby korba byla vodorovne. Nahoru je to taky snadne. Najedes zadnimi koly ke schodum, postupujes na schody a vystoupas nahoru. Kocarek tahnes za sebou tak, aby byla korbicka vodorovna. Vypada to desive, ale neni to problem. Vyzkousej si to se ctyrkolkou - jestli mas ve vzduchu jedno nebo dve kola je fuk.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama