Výběr kočárku na sport a do města

1145
10.3.20 14:40

Výběr kočarku na sport a do města

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat na zkušenosti. Jsme ve fázi přechodu z hluboké korby na sporťák. Mám trojkobinaci, ale…!! Chtěla bych s kočarkem běhat, bruslit, jezdit po lesních cestách avšak taky často do města (popřípadě poskládat do auta). A teď otázka? Který kočárek by jste mi doporučily? Nechci kupovat dva kočarky, ale dá tyhle požadavky dohromady a dostat rozumný kočárek se obávám nepůjde. Kdyby jo, byla bych moc vděčná za radu.
PS: Líbí se mi něco na styl tfk, thule(pro beh, brusle, lesni cesty) ale i valco, britax (pro svou váhu a skladnost). Je nějaký střed? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14764
10.3.20 15:29

Střed není. Na valco zapomeň, to je neodpružený hrkátko na asfalt a britax je moc nízký na bruslení a sport. Já mám kočárky dva. Jeden permanentně v autě na nákupy a do města a druhý velký a bytelný do terénu a na sport. Kompromisy jsou vždycky na houby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
10.3.20 16:01

@Janli
Tak to jsem moc slyset nechtela :mrgreen:
Ja mam dorjan. Jsem s nim relativne spokojena. V terenu s nim nemam nejmensi problem, ve meste je taky fajn(i kdyz je teda tezsi, proto bych treba radeji valco atd.). Ale zase behat se snim neda. Maximalne se zaaretovanymi kolami, ale na to nejsem moc zvykla a neni to uplne ono…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17680
10.3.20 16:58

@Tonick19 není a raději kup Thule, Easywalker či TFK klidně bazarový, jsou nejlepší.
Recenze kočárků najdeš tady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
11.3.20 12:17

@Káťa19
Já se bojím, abych ho nekoupila, v roce kočárek prodávala, protoze se ditko rozchodi a tahat na obcasny sednuti thule kocarek se mi zdá jako pitomost.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17680
11.3.20 14:50

@Tonick19 a to si opravdu myslis, ze kdyz v roce dite zacne chodit, ze uz kocar nepotrebujes? :D prave naopak, kup kvalitni kocar z bazaru, lepsi nez novy hrkatko.

Rocni dite sice muze chodit, ale nikam s nim nedojdes a ver, ze pokud chodis rada ven, tak kocar budes vyuzivat do 2,5-3 let.
A v kazdem kocaru se ti nevyspi 2,5lete dite. Takhle muzes bez obav vyrazit v lete na cely den ven, nebudes limitovana casem, kdy mas byt doma, aby dite slo spat. Ver mi, mam tri deti ;)

Valco do terenu rozhodne NE, to jedine B-Motion 3, ctyrkolku taky rozhodne ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
12.3.20 16:50

@Káťa19
No vzhledem k tomu, ze uz mam druhé dítě tak vím jak to bylo s prvním. Kočárek jsem od 1.roku už moc nevyužila. V roce a půl šel do sklepa…Nicméně, ačkoliv jsem to s kombinací zvládla, nebránila bych se ted jiné variantě…Sport mi s kočarkem při prvním opravdu chybel a proto se ptám na zkušenosti, které nemám, když jsem vyzkousela pouze ten jeden kočárek…
Všichni pisou jak je valco skvely, tak me to tak trochu nahlodava…Ale taky mi neprijde moc do terenu..Ale prave ten thule pak tahat sebpu, kdyz uz bude ditko chodit…Nahanet dite a jeste táhnout takovy velky kocar… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
3.4.20 12:41

Ahoj
co třeba tento ?https://www.mall.cz/kocarky-kombinovane/valco-snap-3-silver-hneda-s-nanoznikem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama