Výběr kočárku, pořádný houpák

23
20.5.20 14:31

Výběr kočárku, pořádný houpák

Holky prosím vás, mám dotaz. Vy které jste pořizovali kočárek a bylo pro vás také na prvním místě houpání, jako pro mě, jakou značku jste vybrali? popř. i jaký typ. Já zatím uvažuji nad Bebecar nebo Roan Emma. Neštěstí je, že takových kočárků se dnes už moc nevyrábí.. :roll: díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5487
20.5.20 14:33

@candy.lady Roan Marita, tank, ale houpe luxusně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20751
20.5.20 14:46

Měli jsme Takko Accoustic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1505
20.5.20 15:08

My taky roan marita a super, projel s námi lesy, louky, pole… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
20.5.20 15:46

Roan Marita :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15351
20.5.20 16:03

Mám roan maritu, kdyby se v té době, kdy jsem kočárek kupovala, prodávala Emma, pořídila bych tu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
20.5.20 16:06

My jsme měli Babylux Margaret. Krásně houpal, měl velkou korbu a projel uplně všechno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5104
20.5.20 16:18

Já jsem se rozhodovala mezi Tako Acoustic a Roan Marita, houpaly obě stejně, pro Tako jsem se nakonec rozhodla kvůli podvozku celkově, přišel mi takový stabilnější a odolnější, i když byl těžší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41551
21.5.20 00:28

Roan marita. Teď jsem s ním dala 8km lesem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
21.5.20 00:51

@candy.lady Roan jsem měla, sice jiný typ, ale krásně houpací, syn to miloval! Za mě Roan je parádní kočárek. Dceři jsem jej koupila i pro vnučku a nyní z něj byla uchvácená její kamarádka, která čeká miminko za 3 měsíce, s nadšením po něm skočila, že nechce z miminka vyklepat duši těmi moderními tvrďárnami :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
21.5.20 12:31

Ahoj holky, chci se zeptat jaká je ideální výška kočárku k výšce ženy? Včera mi přišel kočárek, značka Tutis. Dvojkombinace.
Kočárek je bytelný, dlouhá velká korba, velká kola.. Na kočárek jako takový si stěžovat nechci. Je to vážně kolos, který si myslím, že vydrží i „drsnější“ terén.. Ale ta jeho výška. :oops:
S hlubokou korbou je vysoký 127 cm, já měřím 160 cm. Připadám si vedle něj jak malý dítě 8o :lol: rukojeť nastavit jde krásně, s kočárkem se i pěkně manipuluje. Když vedle něj stojí přítel, tak pohoda. Ale jakmile jsem u kočárku já, přijdu si jako hobit a nějak si neumím představit s ním venku :oops:
Jak jste to měli s výškou vy? Předem děkuji za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.20 12:46

Sestra si koupila starou Libertu, dala ji dohromady. Malej ji tam spí ještě ve 3letech, jak je korba veliká a do terénu taky super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama