Výběr kolečkových bruslí pro dítě

16.12.19 21:56

Výběr kolečkových bruslí pro dítě

Prosím o radu s výběrem kolečkových bruslí pro pětileté dítě. Je to velké vánoční přání a já bych ho ráda splnila, ale opravdu nevím, podle čeho vybírat. Na co si dát pozor, jak vybírat velikost (boty má vel. 30)? Jaké příslušenství má smysl? Lze se vejít cca do 1000 Kč, aniž by to byl šunt?

Ocením jakékoli rady, sama jsem na bruslích stála poprvé a naposled v dětství a to byly úplně jiné modely :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

38
17.12.19 00:13

Koupila bych rostouci a koupila bych znackovy (Rollerblade, K2, Powerslide, Bladerunner…) tam se clovek nespali. Kdyz clovek setri, koupi nejaky smejdy s ausus loziskama a nepohodlnou botou a to dite to pak kvuli tomu nebavi a jsou to jen vyhozeny penize. Myslim, ze v tuhle nesezonu se kolem tisicovky sezenou, treba starsi modely. Nebo treba bazarovy malo jety

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19246
17.12.19 18:54

@Náhodná kolemjdoucí Koupila jsem obema detem bazarove rostouci. Myslim, ze na vyzkouseni, zda to dite bude bavit a nauceni zcela dostacujici, pod stromkem vubec neresily, ze to nema origos baleni. Maji k tomu chranice loktu, rukou a kolen + prilbu na kolo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama