Reklama

Výběr kombinovaného kočárku

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hazentla
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 10.04.18 10:29
výběr kombinovaného kočárku

Holky, sos, už z toho rostu. Potřebuji poradit s výběrem kočárku. Co po něm chci - lehký skladný, ale dostatečně prostorný. Sedačka i proti směru jízdy, je mi fuk, jestli díky prohození rukojeti nebo sedadla. Možnost nacvaknout na kola autosedačku (adaptéry jsou ok, ale aby byly dobře dostupné) Kolečka co se nepropíchnou (pěnová, systém air+ atd) Kombinace buď s korbou nebo vložnou taškou, ovšem prďolka by se měl/a narodit na zimu, tak aby bylo uvnitř teplo. Čtyři kola, přední otočná, aretovací. Když bude možnost vyměnit do terénu pevná- ok. Většinou pohyb po městě, včetně MHD, skládání do auta. Terén jen mírný, tj. upravené cesty, udržovaná zahrada.
Kvalitou tak vyšší až střed, namátkou Gesslein, Britax atd. Koupila bych nový nebo z druhé ruky, podle ceny. Opravdu jsem rozhodnutá pro kombinaci, ale počítám s tím, že časem pořídím ještě golfky.
Díky za zkušenosti a tipy. :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ziza1108
Kecalka 251 příspěvků 10.04.18 10:32

Také se teď rozhoduji a vybrala jsem tento:http://pegperego-baby.cz/…go-2018.html.

Jen asi vezmu celý černý :)

Veru1987
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 10.04.18 10:34

Ja mam sportak britax bmotion 4+. Jsem max spokojena u druheho bych poridila k nemu korbicku, a autosedacku. Sportak je supet, prostorny. Polohovani. nohou. kola gelova, vlastnosti nafukovacich ale nepichnou. Ani golfky neporizuji k nemu. Dcera uz ma 22m. Vesmes bez kocarku, mame na, delsi. vylety a v nem se opravdu pohodlnr vyspi. Korbicku jsme pouzivali cca 5m, meli jsme obyc trojkombinaci u ktere sportak byl na prd, velky, tezky, neskladny, male lezeni pro dite. Na dovcu bereme britax. Pro jeji pohodli super.

Gsxr
Nováček 7 příspěvků 10.04.18 10:41
Moje zkušenost

Vlastní zkušenost - ABC desing Viper - lehký, skladný, zvládá velmi slušně i terén ( jezdili jsme les, polní cesty, i město. Kola jsou nafukovací, ale nikdy se nepodařilo píchnout. Do města ideální- velmi dobře ovladatelný. Ten jsme měli do města a u babičky. Prodávám zde na bazárku. Stav téměř 100%.

Druhý kočárek gesslein - říkali jsme mu nákladní kočárek. Ve sportovní verzi opravdu veliký- terén 100%. Ovladatelnost super. Ovšem do města a MHD poněkud větší ( především sportovní verze v lehu) a ve voze SUV zabere velkou část kufru.

Za mě to bylo jednoduché ABC město a babička…gesslein terén, les…

Divver
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 10.04.18 10:55

@Hazentla mam gesslein indy s korbou a sedackou sport. Mimi je zatim v nemocnici, tak na prvni vyjizdku cekame. Je krasnY a prakticky. Vadi mi na nem jen to, ze se pri slozeni podvozek nezamkne. To bych cekala, ze bude umet :/ ale to je jen mala moucha a da se vyresit nejak provizorne. Jako deuhy kocar mam po starsim synovi mountain buggy terrain… je to tereni/bezecka trikolka, ktera projede vsim :))

Hazentla
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 10.04.18 10:57
@Veru1987 píše:
Ja mam sportak britax bmotion 4+. Jsem max spokojena u druheho bych poridila k nemu korbicku, a autosedacku. Sportak je supet, prostorny. Polohovani. nohou. kola gelova, vlastnosti nafukovacich ale nepichnou. Ani golfky neporizuji k nemu. Dcera uz ma 22m. Vesmes bez kocarku, mame na, delsi. vylety a v nem se opravdu pohodlnr vyspi. Korbicku jsme pouzivali cca 5m, meli jsme obyc trojkombinaci u ktere sportak byl na prd, velky, tezky, neskladny, male lezeni pro dite. Na dovcu bereme britax. Pro jeji pohodli super.

Ten se mi líbil, ale pokud vím, tak neumí tu sedačku proti směru jízdy? :think:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 10.04.18 11:00

@Hazentla sportovni neumi. To mi vadilo chvili, koukala jsem na malou pres strisku, he tam prikryta sitka. Pak.jsem si. zvykla. a mala rada cuci kolem

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 10.04.18 11:05

@Hazentla

Ahoj, já budu rodit za 2 měsíce a kočárek už mám víc jak měsíc doma. Taky po dlouhém rozhodování a srovnávání různých značek jsem nakonec vybrali kombinovaný kočárek ADBOR ZIPP 2017. Hluboká korbička je prostorná :palec:. A hluboká i sportovní jdou dát po i proti směru jízdy. Autosedačka se dá lehce nacvaknout na konstrukci :palec:. přední kola aretovací, ale dá se tam dát brzdička, aby se netočily. Kola jsou nafukovací (pěnový bych nechtěla), ale myslím, že v e shopu, ze kterého ho máme, tak je výběr i z pěnových. Ale vzhledem k tomu, že mám dobrou zkušenost s nafukovacími, tak jsem se hlavně ptala na nafukovací…
Takže za mě tento kočárek můžu jen a jen doporučit :palec: :dance:. Je lehký a snadno se složí do auta. Máme přímo i tuto barevnou kombinaci, jen ve skutečnosti ta šedá je o něco málo tmavší, ale opravdu né o moc, což mi vůbec nevadí.

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 10.04.18 11:08

@Hazentla

Ještě na ten ADBOR ZIPP přidávám odkaz ;)

http://www.kocarkyvav.cz/…kou-2357.htm

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 10.04.18 11:12

@Hazentla

Jo, a ještě… v hluboké korbičce se dají polohovat zádíčka, což jsem od kočárku chtěla. Na boudě je odepínací „okýnko“, který se mi bude na léto hodit. Cena mi taky přijde ok :palec:, a myslím, že výběr barev kočárku taky není malý…
Tak šťastnou ruku při výběru. Ale jak jsem už psala - máme ho doma přes měsíc, takže jsem vše mohla vyzkoušet a zkouším pořád :lol:, takže pro mě tenhle kočárek splnil všechna očekávání a jsem ráda, že jsme se rozhodli zrovna pro něho.

Shima
Kecalka 235 příspěvků 10.04.18 11:38

U nás vyhrál Noordi fjordi..splnuje všechno, jen prakticky ještě neřeknu jaký je..mrnous by se měl do 14 dnů teprve narodit

Kat80
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 2 inzeráty 10.04.18 11:58

@Veru1987 je to tento? K tomu se dá dokoupit hluboká korbička?

Hazentla
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 10.04.18 12:03

@Veru1987 Díky, taky uvažuju, že se na otočení sporťáku vybodnu, protože jinak je to nej kočár… Uvidím, jestli najdu alternativu. :mavam:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 10.04.18 12:04

@Peťula21 Díky za tip, ale kočár je to strašně těžký, dohromady přes 15kg :(

Hazentla
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 10.04.18 12:06

@Shima Ten vypadá výborně, díky! Píšu na seznam kandidátů. Je trochu dražší, ale snad by šel sehnat i z druhé ruky :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama