Výběr partnera s ohledem na budoucí potomky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.5.22 10:02

Výběr partnera s ohledem na budoucí potomky

Zakládám toto téma spíš ze zvědavosti :) a je to malichernost proti třeba dědičným nemocem. Bude mi 31, mám teď partnera, který je hodně vysoký (zase ne extrém, ale 192). Já taky nejsem úplně malá (169). Nejsme spolu dlouho, ale už jsme se bavili o tom, že oba hledáme něco co bude směřovat k tomu mít spolu děti. Mám kamarádku (34), která má asi 185cm a ačkoliv je hezká, měla jen jednoho přítele, nejen, že řada mužů je menších jak ona a vadí to jim i jí, ale ona se prostě necítí dobře s tou výškou. Proto mě napadlo, že by po příteli moje dcera mohla mít výšku podobnou a nevím, zda bych to pro ni chtěla.. nejsem ve stadiu, kdy bych vážně uvažovala, že se s ním kvůli tomu rozejdu :D ale prostě mě tak napadlo, přihlíželi jste při výběru partnera k něčemu takovému “povrchnímu” vzhledem k dětem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67507
9.5.22 10:05

Neřeš, genetika je fakt zajímavá a téměř neovlivnitelná.. moji rodiče mají 155 a 165 cm, já mám 175 cm.. můj ex má 180 a náš syn v necelých 16 měří 195 cm.. a kde to vzal je nám vs záhadou. Vysoký byl jen můj děda, od ex jsou rodiče taky mrnousove :mrgreen: :lol: teď mám třetí dítě a to je pro změnu jak ustreleny kecky, v roce a půl má jen 75 cm :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
9.5.22 10:07
@Anonymní píše:
Zakládám toto téma spíš ze zvědavosti :) a je to malichernost proti třeba dědičným nemocem. Bude mi 31, mám teď partnera, který je hodně vysoký (zase ne extrém, ale 192). Já taky nejsem úplně malá (169). Nejsme spolu dlouho, ale už jsme se bavili o tom, že oba hledáme něco co bude směřovat k tomu mít spolu děti. Mám kamarádku (34), která má asi 185cm a ačkoliv je hezká, měla jen jednoho přítele, nejen, že řada mužů je menších jak ona a vadí to jim i jí, ale ona se prostě necítí dobře s tou výškou. Proto mě napadlo, že by po příteli moje dcera mohla mít výšku podobnou a nevím, zda bych to pro ni chtěla.. nejsem ve stadiu, kdy bych vážně uvažovala, že se s ním kvůli tomu rozejdu :D ale prostě mě tak napadlo, přihlíželi jste při výběru partnera k něčemu takovému “povrchnímu” vzhledem k dětem?

Když jsem se rozhodla, že chci dítě, nějak mě nenapadlo, že asi vzhledem k našim výškám nezplodíme syna volejbalistu 180 cm. Přemýšlela bych jen v případě nějaké vzacné genetické nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
9.5.22 10:08

Basic hetero problémy, ty vole. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3585
9.5.22 10:10

To bych si mohla říkat i já, že bych se neměla množit, protože co kdyby kluk měl (ne)výšku po mně :) Ale zrovna toto mě nenapadlo :) Jak je psáno nade mnou, tohle neovlivnis a nevymyslís dopředu

Příspěvek upraven 09.05.22 v 10:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
9.5.22 10:10

Můj manžel má 200 cm, já 167. Za mě vysoký partner lepší než prcek :lol:
Máme dvě holky. Jak vyrostou, tak vyrostou, budou se s tím muset nějak poprat :nevim: Že bych kvůli tomu nespala, to fakt ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
9.5.22 10:14
@Anonymní píše:

tak to by chlap nemohl být se mnou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já mám 163cm, on 182cm a starší syn bude mrňavej a drobnej po mě (což u kluka je asi to co u vysoký holky), mladší zas mohutnej habán po něm. ne, vůbec jsem to neřešila. Max u druhýho těhotenství, že byl opravdu velký už jako novorozeně (přes 4kg), tak jsem si říkala, že jsem si měla najít nějaké malé a hubené „tintítko“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
9.5.22 10:14

169cm mi fakt nepřijde jako „ne úplně malá“ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5565
9.5.22 10:15

Asi je to jedno, dote muže mít výšku třeba i po praprababicce :lol: muže byt vyšší nebo nižší než vy, nebo někde veprostred :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13237
9.5.22 10:16
@Anonymní píše:

Jednak mi teda ani ty nepřijdeš nějak vysoká, spíš menší, tak když se to zprůměruje, vaše dítě ba tom bude dobře. Ale ano, je to kravina k řešení, kterou neovlivníš, stejně jako to, jestli vůbec budete mut dceru. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
9.5.22 10:16

Tak nad tím jsem nepřemýšlela vůbec. Spíš jestli bude dobrej táta.
Třeba nebudete mít holku a vyšší kluk je lepší než prcek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1680
9.5.22 10:17

Tohle mě vůbec nenapadlo řešit, manžel má 195/130kg a já 165/55kg dcera je vysoká po něm, ale ne zas nějaký extrém má zatím 10let tak uvidíme, ale počítám že se ty naše výšky nějak vykompenzují. Teď čekáme kluka tak nepočítám, že by měl mít výšku po mě, ale že budou oba něco mezi náma, uvidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27364
9.5.22 10:18

Mám 177cm a manžel 198cm. Ty vole, fakt bych se s ním nerozcházela jen proto, že by holky mohly být vysoký…. :roll:. A máme dvě….. Jen doufám, že ty jsi takovej genetickej poklad, aby se nerozešel on s tebou, páč by vaše děti nezapadly do průměru….. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
9.5.22 10:24

Tyjo, tak o tom by mně v životě nenapadlo ani uvažovat a to máme s mužem dohromady ještě o kus víc.
Muž je o hlavu vyšší než oba jeho rodiče. U nás jsou z otcovi strany všichni spíš menší a do toho se vyskytnul na naše poměry nápadně vysoký strejda.
Můžeš počít s prckem a zrovna tu výšku si to dítě „vezme“ po někom. To prostě nikdy nemáš šanci odhadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15307
9.5.22 10:25
@Anonymní píše:
Zakládám toto téma spíš ze zvědavosti :) a je to malichernost proti třeba dědičným nemocem. Bude mi 31, mám teď partnera, který je hodně vysoký (zase ne extrém, ale 192). Já taky nejsem úplně malá (169). Nejsme spolu dlouho, ale už jsme se bavili o tom, že oba hledáme něco co bude směřovat k tomu mít spolu děti. Mám kamarádku (34), která má asi 185cm a ačkoliv je hezká, měla jen jednoho přítele, nejen, že řada mužů je menších jak ona a vadí to jim i jí, ale ona se prostě necítí dobře s tou výškou.Proto mě napadlo, že by po příteli moje dcera mohla mít výšku podobnou a nevím, zda bych to pro ni chtěla..nejsem ve stadiu, kdy bych vážně uvažovala, že se s ním kvůli tomu rozejdu :D ale prostě mě tak napadlo, přihlíželi jste při výběru partnera k něčemu takovému “povrchnímu” vzhledem k dětem?

Jak můžeš vědět, že bys měla dceru? Třeba by to byl kluk a měřil by v dospělosti 160cm :mrgreen: Nad tímhle jsem nikdy nepřemýšlela. Ty taky nejsi nijak vysoká, a jak to bude jednou u dětí nikdo neví. Já mám 160cm, chlap 180 a dcera 165.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat