Výběr pohlaví ditěte při umělém oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 10:19
vyber pohlavi ditete pri umelem oplodneni

Ahoj, rada bych se zeptala jestli s tímto má někdo zkušenost ze zahranici, pac tady v ČR je to nelegalni a kolik to tak stoji? Dekuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 11.10.14 10:39

To bude bitka :mrgreen:

Natálka26
Kelišová 5692 příspěvků 11.10.14 10:43
@Antonie Bolavá píše:
To bude bitka :mrgreen:

Asi nebude… :-D Když půlka EM ještě spí :mrgreen: :mrgreen:

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 11.10.14 10:44

@Natálka26 Nebo vaří :lol:

2468
Závislačka 4981 příspěvků 11.10.14 10:46

Neni jedno co to je za pohlavi? Hlavne ze je miminko zdrave a vse v poradku. Dite neni pes u ktereho si urcime zda fenu ci psa. Je to kazdeho vec, ale tohle nechapu. Dite je dar za ktery mame byt vdecny a stastny.

mejdylko
Extra třída :D 11341 příspěvků 11.10.14 10:47
@boball píše:

nebo maj kocovinu a ještě jim nedochází souvislosti :D

Příspěvek upraven 11.10.14 v 10:55

Natálka26
Kelišová 5692 příspěvků 11.10.14 10:48
@boball píše:

Jo takhle, tahle varianta mě nenapadla :mrgreen: :mrgreen: Ale není na vaření ještě brzo? :think:

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 11.10.14 10:49

@mejdylko všechno je možné. :pankac:

Nadavilero
Závislačka 4193 příspěvků 11.10.14 10:50

Proč hned odsuzujete???!!! Třeba má k tomu zakladatelka důvod :cert: (hemofilie například! ).

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 11.10.14 10:50

@Natálka26 Já nevím, já už mám vařeno. Po obědě jdu na další várku abych mohla zítra na pout.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 11.10.14 10:52
@Nadavilero píše:
Proč hned odsuzujete???!!! Třeba má k tomu zakladatelka důvod :cert: (hemofilie například! ).

Nevim co je hemofilie, ale ze zdravotnich duvodu to v Cr mozne je, takze tohle duvod nebude. Ja s tim ale zadnou zkusenost nemam takze se klidim…

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 11.10.14 10:53
@Natálka26 píše:
Z lidí co si tohle zaplatí je mi na :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:A ze srdce jim přeju aby se jim IVF nepodařilo.

Natálko, mě to taky přijde minimálně neetické a těžce se mi to příčí, ale přát někomu aby se mu IVF nepovedlo, to se mi zdá ještě jako mnohem větší hřích. možná by bylo dobré se zamyslet nad svými přáními :roll: :roll:

Natálka26
Kelišová 5692 příspěvků 11.10.14 10:53
@Nadavilero píše:
Proč hned odsuzujete???!!! Třeba má k tomu zakladatelka důvod :cert: (hemofilie například! ).

Rozhodně k tomu má důvod… Prosím tě přestaň plácat nesmysly, pokud je to ze zdravotních důvodů tak se selektuje i u nás a bezplatně.

@boball píše:
@Natálka26 Já nevím, já už mám vařeno. Po obědě jdu na další várku abych mohla zítra na pout.

Já tady mám od vaření tchýninu kamarádku, tak už jsem týden nesáhla na sporák :D A dnes jak je Břevnovský posvícení tak se tady nikdo ani nenamáhá. :mrgreen:

julie74
Extra třída :D 14691 příspěvků 11.10.14 10:54
@Nadavilero píše:

pak jí to udělají zdarma v čechách na pojišťovnu, to by se neptala na zahraničí

Natálka26
Kelišová 5692 příspěvků 11.10.14 10:55
@julie74 píše:
Natálko, mě to taky přijde minimálně neetické a těžce se mi to příčí, ale přát někomu aby se mu IVF nepovedlo, to se mi zdá ještě jako mnohem větší hřích. možná by bylo dobré se zamyslet nad svými přáními :roll: :roll:

Vážně ti to přijde horší? No to je mi líto. Ale pokud chci děcko a přirozeně to nejde tak jdu na IVF jsem přeci tak zoufalá, že neřeším pohlaví.. Můžu si přát, ale rozhodně si nevybírat pohlaví, to je tak nechutný, že ty lidi. Takže ano ze srdce jim přeju aby to nevyšlo. Buď chci dítě zdravý a vlastní a nebo si jdu do kojeňáku/děcáku vybrat dítě který mi bude „vyhovovat“.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >