Výběr šatů na maturitní ples pro hosta

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Meggrey
Stálice 86 příspěvků 06.01.19 13:39
Vyber satu na maturitni ples pro hosta

Zdravim holky :)
Letos se chystam na maturitni ples jako host a vzhledem k tomu, ze v otazkach mody celkem plavu, chtela jsem vas poprosit o radu, jake saty zvolit? Jsou tam nejaka tabu? Spis nejak obecne - kratke/dlouhe, cerne/barevne, zdobene/jednoduche?
Moc dekuju za jakykoliv rady :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alyss1
Závislačka 2967 příspěvků 1 inzerát 06.01.19 13:43

Za mne - ples je ples, takze dlouhe saty.

Pokud nejsi maturantka tak ne obri princeznovska roba.

Jinak je to celkem jedno:) pokud na plesy nechodis tak doporucuju dvoje boty, k satum mit bolerko ci pasminu - nekdy je v predsali hodne chladno. Mene je vice - tedy jednoducha klasika byvy lepsi nez prezdobena hruza. Lepsi jednoduche, dobre padnouci saty ve kterych se dobre citis, nez super moderni kreace.

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 06.01.19 13:58

Naprosty souhlas s @Alyss1
:potlesk:

Jednoduche, dlouhe saty, ja bych volila tmavsi spis nez svetlejsi, jednoduche a kvalitni doplnky, ciste boty, upravene vlasy a nehty, prijemne liceni a parfem. Pekna mala kabelka a je to :palec:

Meggrey
Stálice 86 příspěvků 06.01.19 14:01

@Alyss1
Moc dekuju!
No, co se tyce bot, o podpatcich vubec neuvazuju, protoze jsem absolutni kopyto, neumim na tom chodit a po par minutach trpim bolesti :D
Takze treba takoveto:
https://www.glami.cz/…85-26446327/
NEBO
 https://www.glami.cz/…-1-26444895/

jsou nevhodne?

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 06.01.19 14:02

Koupila bych dlouhé černé šaty třeba stříbrné doplňky bílé boty a psaníčko ať nejsi jak černá vdova nebo béžové ,hezké nehty a vlasy .

Alyss1
Závislačka 2967 příspěvků 1 inzerát 06.01.19 14:04

Dlouhe!!! Na vesnickou zabavu maximalne . Ale na maturak dlouhe!

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 06.01.19 14:05

.

Příspěvek upraven 06.01.19 v 14:10

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 06.01.19 14:09
Alyss1
Závislačka 2967 příspěvků 1 inzerát 06.01.19 14:14

nevime jakou máš postavu.....

ale vetsina z tech dlouhých je ok.

Tohle znáš?

www.epretty.cz

Alyss1
Závislačka 2967 příspěvků 1 inzerát 06.01.19 14:16
Meggrey
Stálice 86 příspěvků 06.01.19 14:34

@Alyss1
Neznam, kouknu, diky moc :kytka:

Postavu mam velilost L, trochu bricho..zadna slava :D takze cim volnejsi, tim lepe..
Libi se mi treba tyto:https://www.glami.cz/…ne-32972545/
ale nevim, jestli to neni uz moc :nevim:

Ennny
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 06.01.19 14:36

@Meggrey podle mě jsou moc odvážné na ples

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3045 příspěvků 06.01.19 14:50

Já jsem sice názoru stejného, ale zase na maturitním plese je to malinko volnější, než na nějakém plese města, velkých firem a podobně. Koupíš si dlouhé tmavé šaty, pak tam přijdeš a zjistíš, že i samotná půlka maturantek má krátké. :nevim: při škole jsem na plesech obsluhovala, takže tak nějak vím, jak chodili oblečení. Ty poslední mi přijdou už moc načančané pro hosta.

Helca83
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 06.01.19 14:51
@Ennny píše:
@Meggrey podle mě jsou moc odvážné na ples

Jj souhlasim, ty si neber, jednak jestli nejsi zvykla, nebudes se v tom citit dobre, budes stale hlidat ten vysoky rozparek a ve vysledku si ples neuzijes, a pak take ty jsou spise pro tu maturantku, hoste by myslim (aspon dle meho) meli byt obleceni stridmeji. Proste tim chci rict, ze za “princezny parketu” (nebo jak to popsat) by mely byt maturantky :mavam:

Alušáček
Závislačka 3331 příspěvků 06.01.19 14:58
@Meggrey píše:
@Alyss1
Moc dekuju!
No, co se tyce bot, o podpatcich vubec neuvazuju, protoze jsem absolutni kopyto, neumim na tom chodit a po par minutach trpim bolesti :D
Takze treba takoveto:
https://www.glami.cz/…85-26446327/
NEBO
https://www.glami.cz/…-1-26444895/jsou nevhodne?

Můžeš mít i takové šaty na maturak :palec: Nic tím nezkazis ;) Já jako matka maturanty jsem před dvěma lety taky měla šaty pod kolena a rozhodně jsem nebyla jediná a rozhodně to nebyl nějaký vesnicky ples :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >